Zdendin

Na nic si to nehraje. Je to zábavné, vtipné, dlouhé tak akorát, postavy nejsou svým chováním a při likvidaci zombie totálně vypatlaný jako třeba v Noci oživlých mrtvol 1990 (mají málo nábojů a šije do jednoho zombáka jednu za druhou do hrudi, i když ví, že musí do hlavy…kráva), je tu i slušná NDi ;), no a hlavně jsou tu fešné zombie, zombáci a zombačky co dostávaj solidní kotel ! ()

Pedro.p

Tak u tohohle filmu jsem se DOST nasmál. Druhá polovina sice trochu slabší, řekl bych "lacinější", co se vizuální stránky týče, ale vcelku je to moc hezká, jednoduchá zombie-dialogová komedie :)) Woody Harrelson je nejvíc a nejlepší scéna je první setkání Tallahasseeho s Columbem :D Všímejte si hudby, která naprosto nahrazuje dialog mezi postavami, je to všechno o hereckém projevu a o muzice. To mě fascinuje =) ()

Zhulda

To je Bill Murray!!! Jinak jeden z nejlepších filmů podobného žánru, navíc s hodně solidním soundrackem.. ()

BaronX

Kurva, nářez jak svině. Měl jsem celou dobu držku roztáhlou od ucha k uchu, skvělé předvánoční představení. Neskutečná zábava, jak málo stačí ... návod pro všechny přizdisráče. UŽÍVEJTE SI MALIČKOSTÍ !!! ()

TSZ

Dost překvapivě jsem právě shlédl Komedii Roku, v níž naprosto dominuje Woody Harrelson (a samozřejmě B.M. v epizodní super-roli).Obvykle se u komedií příliš nesměju, ale tady se to fakt nedalo - téměř pořád jsem měl nutkání se tak nějak pousmívat a opravdu jsem se těšil, jaký vtípek se teď objeví či jakým směrem se to celé pohne (v žánru zombie horroro-komedií se fantazii scénáře meze opravdu nekladou :-)). ()

ŠpetaMarek

Uplna bomba to teda neni, ale ty chvilky nudy nejsou tak dlouhe, aby si jich clovek pri koukani vsiml. Napodruhe to mozna bylo i lepsi. Woody toho ale mohl ukazat mnohem vic! ()

sisin.k.a

Tak jsem ve čtvrtek zašla kouknout na tuhle komedii a vážně jsme se hodně pobavila. Zásady, které hlavní hrdina dodržuje tomu dávají tu šťávu. Woody Tracy Harrelson je výborný herec a v kombinaci s méně známým nevýrazným Jessemem Eisenbergerem udělali z filmu nadprůměrnou komedii. Zoombie ve filmu jsou dost nechutný a docela realistický :-D takže i lekačka a menší známka hororu se tam najde. ()

web-dat

Nebojím se říct: FILM ROKU 2009 ! To je asi poprvé co jsem v Zombie filmu, viděl romantiku, které jsem vážně podlehl. Film je perfektní. Skvělý herci, dokonalý námět a ještě lepší zpracování. Efekty na 1 s hvězdičkou. Dávám osobně 100% !!!!!! ()

Uiboek

Stylově podané zabíjení "zombíků", u kterého je nejlepší vypnout mozek a nechat se unášet příběhem, který není nickterak skvělý, ale jelikož je film prosáklý černým humorem, tak mi to naprosto stačilo k velmi slušnému filmovému zážitku, u kterého jsem dostával neskutečné záchvaty smíchu a v kině jsem nebyl jedinný. Ale je pravda, že vícekrát bych zombieland vidět nemusel, je to film, na který stačí podívat se jednou pobavit a pak pobavit přátelé, kteří ho ještě neviděli při vyprávění scén. Velmi stylový Woody Harrelson, krásné slečinky, pěkný výkon i přes velké mládí Abigail Breslin. ()

snek49

Opravdu zábavný snímek, který Vás zaujme promyšleným scénářem a slušným hereckým obsazením. Taková oddechovka s opravdu, jak jinak, černým humorem... ()

Gac

Zase jedno klasické a oblíbené téma o (ne)mrtvých, ale díky Bohu konečně zábavně natočené. Vynikající Woody Harrelson, který roli drsného chlápka s neobyčejným talentem v zabíjení zoombies, zvládl na jedničku. Díky půvabné Emmě Stone a Jessi Eisenbergovi se zde objeví i nějaké ty city. Jenom je škoda, že Bill Murray musel takhle blbě "zemřít". ()

john.h

První půlka skvělej nářezovej road movie a druhá půlka skvělej akční nářez. Chcete skvělej relax? Jděte do toho. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku