danny70

Skvělá satira na zombické filmy. Zjistil jsem, že pravidla pro přežítí v "Zombielandu" jsou velmi užitečné a použitelné i v životě.Dobře jsem se pobavil a chudák Bill Murray. ()

J!b

Film začne ve velkém stylu jako že to bude největší zombie nářez posledních let, ale nabuzení rychle vyčpívá a najednou je z toho taková nijaká srajda, sem tam se uchechtnout a ke konci vytuhnout. Možná to není jenom na dvě hvězdičky, ale za ten nevyužitý potenciál, si to nic víc nezaslouží. Just KICKTHEDIRECTOR!SASS. ()

Máchal

Hrozna volovinka, ale pobavila me, smal jsem se prakticky od zacatku az do konce :-) Postavy super, zvlast Witchita byla hodne sympaticka. Skoda ze Bill Muray si zahral tak malou chvili...Z prvu jsem neveril, ze by to mohlo byt tak ,,dobry" . Zatim vsechno s tematikou zombie stalo za prd, ale tohle je vazne sranda, takze jen do toho :) ()

croftak

Pekelná jízda v zemi zombí sice místy nemá nohu na plynu na na maximum, jak jsem čekal, přesto ta hodina a něco uběhla setsakramentsky rychle. Woody Harrelson je skvělej. ()

Perper

Zábavná zombie komedie, která ani na okamžik nenudí.Co jí ovšem chybí je smysluplnější konec zombieland si jen tak skončí a člověk pak ani neví na čem je.Ještě jedna důležitá rada:Vypněte mozek, protože scénář je opravdu nelogicky napsaný. Zaplý mozek se vám při sledování této komedie opravdu nevyplatí. ()

MaximusMax

Velmi sympatická oddechovka. Woody Harrelson drsný jako struhadlo, mládý "přizdisráč" vydařený, malá sestřička nikterak nepřekáží, hlavní kočka splnila účel a Bill Murray se svým "odchodem" to ještě pozvedl. Akce slušná, romantika únosná. Spokojenost. ()

montel

Columbus (Jesse Eisenberg) je jedním z mála lidí, kteří přežili nákazu zmutovaným virem šílených krav, který dělá z lidí krvelačné zombie. Na útěku před těmito zabijáky potkává Tallahassee (Woody Harrelson) se kterým se pustí do nekonečného boje se zombies....Poslední dobou se s filmy se zombíky roztrhl pytel, ale jak to tak vypadá, je to jen dobře. Výborně vyvážená akce s humorem se minimálně vyrovná stejně dobrému Doghouse. Doporučuji. 65% ()

zekon

Začátek kulervoucí, skvěle udělané titulky, ale pak najednou bác, úpadek, nuda, došla šťáva nebo co, nic se neděje, jen kecy. Konec zase dobrý. Nebýt výjimky s Murrym tak nevím teda. Škoda škoda. ()

Standey

Takhle už jsem se dlouho nepobavil. Hororová komedie se vším co k tomuto žánru patří. Woody Harrelson jako drsňák schopný pro kousek sladkosti obětovat i vlastní život a Jesse Eisenberg se sbírkou pravidel jak se nenechat sežrat zombíky vytvářejí opravdu zábavnou dvojku... Bill Murray je jen třešnička na dortu. ()

Hrobař

Poloviční akce ... A jakmile to chytne spád tak je konec. Pár fórků jsem zaznamenal a mlátičku v obchodě bych si pustil klidně zas ale to je poměrně málo. V zombie žánru se mimo hlavní komerční proud najde mnoho jiných lepších. Překvapením však bylo že komedie určená americkým náctiletým se mi líbila taky což se stává zřídka kdy. ()

pavont

Podarena Zombie komedia, ktora sa sice nevyhla slabsim miestam ( Bill Murray Haus), ale inac som sa bavil skvele. ()

TheBruky

Woody Harrelson jako tahoun celého filmu předvádí docela zábavný příběh "po-apocalyptické" Ameriky. Nedostatek akce, zombie a vystřelených kulek však brzo bere lesk celému filmu. Celkově mi film přišel spíše nudný s jenom pár dobrými nápady a nemůžu říct, že bych nějak ocenil celou epizodu s Billem Murraym. ()

Gesicht

Skvělá kombinace komedie, hororu, akce i romantiky. Vypadá to na trochu šílený mix a také je. Ale režije, scénář a hlavně herecké výkony drží tohle dílo hezky pohromadě. Co na tom, že logika chování (především ženských postav) občas zaskřípe, hlavně, že je zábava. ()

bigbebi

Dobré. Nebojím se říct hodně. Černý humor, nadhled, nadsázka. Necítíte se trapně, filmík odsýpá a Harrelson je zkrátka chlapák jak má být. ()

schindler

Nutnost pro všechny zombiepříznivce. Sice Zombieland u mě o chloupek prohrává s podobným Soumrakem mrtvých, ale i tak pobaví. Kromě originálního vybíjení zombíků chválím hlavně zpomalené záběry, pravidla k přežití a hlavně scénu s Billem Murraym, kdo na tohle přišel, zaslouží medaily. ()

agent00074

Moc jsem se nasmál u této "vybíjené" zombíků, kde exceluje zejména Woody Harrelson... Sice tento styl filmů moc nemusím ale tento mě opravdu rozesmál a to nejednou...4* ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku