Připravte se na pořádný tanec! Stěhování z Bostonu do provinčního maloměsta znamená pro středoškoláka Rena MacCormacka (Kenny Wormald) obrovský kulturní šok. Po tragické nehodě tu totiž zdejší reverend Shaw Moore (Dennis Quaid) dosáhl zákazu hudebních a tanečních akcí. Pro Rena, který se zamiluje do reverendovy nezkrotné dcery (Julianne Hough), je to výzva. Díky němu nakonec strnulé město znovu ožívá. Diváci i kritika jsou zajedno: „Budete mít chuť vstát a dát se do tance! (oficiální text distributora)

k.rakonos

Není to vyloženě špatné, ale jestli si z toho brát příklad chování. Asi se běžně při nedorozumění jinde tyčí rozbíjejí auta a rozkopávají výplně oken. Nevím, jestli byli hlavní hrdinové úplně sympatičtí, tak napůl. Ale krásná farářova dcera s ďáblem v těle, to bylo asi nejhezčí na filmu :-) ()

Aileena

Na můj vkus je hlavní hrdina až příliš uvědomělý, jinak docela příjemný film. Tedy pokud máte rádi dobro všude kolem a jeho vítězství nad vším... Dramatem ani komedií bych to rozhodně nenazvala, ale jako taneční romantika poměrně slušný. Relaxační pohádka pro náctileté. ()

Aichel

Nudné, nezajímavé, předvídatelné, .. Průměr po všech stránkách, žádné zajímavé taneční kreace, žádný zajímavý příběh, nijak zajímavé herecké obsazení a výkony, ale tři hvězdy nemůžu dát. Bylo by to nefér vůči jiným filmům, které ode mě tři hvězdy dostaly. ()

Zaškatulkovaní (?) jinoši

Zaškatulkovaní (?) jinoši

29.03.2009

Robert Pattinson a Zac Efron. Každá průměrná dorostenka by některého z nich ráda viděla v roli otce svých dětí. Jaké role jim ale nabízí Hollywood? Pattinson se právě proslavil, takže se ještě nemůže… (více)