Obsahy(1)
Každou neděli ráno jsme mohli vidět tento dětský pořad. V každém dílu byly různé pohádky a v pořadu vystupovali i postavičky Jů, Hele, Hary Šoumen, Muf Supermuf, Tryskomyš, Šamšula atd. (duklak2)
Účinkují
Jiří Chalupa
Československo
Jiří Lábus
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
U Tlučhořů (2010) (divadelní záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Ota Jirák
Československo
Nejlepší filmy:
Muži v offsidu (2010) (divadelní záznam)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (divadelní záznam)
Zuzana Skalníková
Československo
Nejlepší filmy:
Sedmero krkavců (2015)
Vyhnanství (1982) (TV film)
Expozitura (2009) (seriál)
Milan Neděla
Československo
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Jitka Molavcová
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (video kompilace)
Pavel Zedníček
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Bratři Karamazovi (1981) (divadelní záznam)
Tichá bolest (1990)
Jiří Císler
Československo
Nejlepší filmy:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (TV film)
Jiří Bruder
Československo
Nejlepší filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (TV film)
Josef Dvořák
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Jaroslava Kretschmerová
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Iveta Bartošová
Československo
Nejlepší filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Dáda Patrasová
Československo
Nejlepší filmy:
Vrchní, prchni! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Čertův švagr (1984) (TV film)
Klára Oltová
Československo
Nejlepší filmy:
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)
Ochránce (2021) (seriál)
Martin Písařík
Československo
Nejlepší filmy:
Ztracená brána (2012) (seriál)
Městem chodí Mikuláš (1992) (TV film)
Obraz Doriana Graye (2010) (divadelní záznam)
Marek Němec
Československo
Nejlepší filmy:
#annaismissing (2023)
Lidská tragikomedie (2021) (divadelní záznam)
Protektor (2009)
Lukáš Hejlík
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Barbora Hrzánová
Československo
Nejlepší filmy:
Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)
Rok na vsi (1995) (divadelní záznam)
Racek (1996) (divadelní záznam)
Filip Cíl
Československo
Nejlepší filmy:
BrainStorm (2008) (TV film)
Ďáblova lest (2009) (seriál)
Bludičky (2010) (TV film)