Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

• USA Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (více)
USA, 2011, 131 min

Během pátrání po Prameni věčného mládí přišel nechvalně proslulý kapitán Jack Sparrow o celou posádku i o svůj pirátský koráb, Černou perlu. Nyní se vydává do Londýna, aby osvobodil ze zajetí svého věrného přítele Gibbse a zachránil ho před šibenicí. Od Gibbse se dozví, že se v Londýně objevil falešný kapitán Sparrow, který na svou loď pořádá nábor nových členů posádky. Cestou od soudu je Jack zajat britským králem Jiřím II., který mu nařídí, aby pro něj získal Pramen věčného mládí. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica, která ho přinutí vstoupit na palubu lodi Queen Anne's Revenge. Té velí slavný a obávaný pirát Černovous. Jack se tak ocitá na neočekávaném dobrodružství, během kterého nemá tak docela jasno v tom, kdo je pro něj větší hrozbou: zda Černovous, či Angelica, se kterou sdílí tajuplnou minulost. (TV Nova)

Diskuze

suhami

suhami (hodnocení, recenze)

tak ten soundtrack sa fakt podaril ale tie remixi to ma byt vtip dufam,ale aj tak najlepsi ost z piratov je na tretiu cast.

D.Moore

D.Moore (hodnocení, recenze)

naigoto: Souhlas. Soundtrack je velice příjemně svěží, španělské rytmy zabraly :) Po prvním poslechu mi v hlavě utkvěly hlavně skladby Angelica a Mermaids, moc hezké. Zato ale těch sedm remixů na konci, ty jsem vážně nemusel slyšet.

Isomut

Isomut (hodnocení, recenze)

jaryn.: To je zase vec názoru, nechýba mi ani jedna a hotovo : ) Ale to že sa striedajú tiež nie je boh vie čo.

Falwic

Falwic (hodnocení, recenze)

naigoto: Už je někde soundtrack od Zimmera na 4. díl? Já myslel, že vyjde až 17.5. (když nepočítám tu jednu skladbu, která je už známá).

naigoto

naigoto (hodnocení, recenze)

Soundtrack z ukázek vypadal na slušné zklamání, to se ale naštěstí nepotvrdilo. Spousta struhovadla od Rodrigo Y Gabriela není tak otravná jak jsem se obával, Hans Zimmer si s epičnem stále rozumí více než dobře a velmi chytré zakomponování základních pirátských motivů potěší. Jelikož jdu do kina výhradně jen na hudbu, konečně se nemusím strachovat o výsledek. Škoda jen toho množství remixů na tomto releasu, nezbývá než jen doufat, že ňáká rozšířená edice vyleze co nejdřív (:

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Normalmonste: Trojka nesplňuje kvalitu, co bych od dobrodružného filmu s kapkou ironie a vtipu očekával.

(hodnocení, recenze)

Penelope se tam podle mne hodí,její temperament do filmu velmi dobře zapadá a je to dobré spestření.Keira už by se příliž opakovala tentokrát by Deppa místo uvázání na stěžen hodila přes palubu  ....znova by se navzájem nabalovali bla bla.....do toho hystericky Orlando.To už by nebylo ono.
Trailer mě upoutal a do kina na to zřejmě pudu.Z Pirátu z Karbiku se již stal lehký fenomen a na to že už to sou tři díly si drží jistou kvalitu a řekla bych že splňují kvalitu co by člověk od dobrodružného filmu s kapkou ironie a vtipu očekával.

jaryn.

jaryn. (hodnocení, recenze)

To je vec nazoru, ja su treba rad, ze tam nebude, ale napriklad v Transformers 3 me pekne stve, ze tam neni Megan Fox :D

Elvito

Elvito (hodnocení, recenze)

nikolita16: To by som netvrdil. Piráti predsa stoja hlavne na Jackovi.

(hodnocení, recenze)

Když už tam nebude Keira tak to nebude ono :(

Geriel

Geriel (hodnocení, recenze)

to Rounen přžesně, užít si moře a pirátské prostředí, vlajku s lebkou a nashle, těšilo mě, víc se z toho nejspíš nevykřesá

Chuppa

Chuppa (hodnocení, recenze)

Chudák Keith Richards v galerii ho zaměnili za Geoffreyho Rushe :-)

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

By mě zajímalo co dělá Barbosa ve službách Anglického krále.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

sabrewulf: já souhlasím,ale abych pravdu řekl,jdu do kina jen vyzkoušet 3D obraz a zážitek okolo moře,ostrovů,lodí,střelbu z děl,atd...podobné filmy z tohoto prostředí jsem snad ve 3D ještě neviděl,ale jinak souhlasím že jednička měla štávu...a ty další díly už jsou v podstatě opakování a kopírka...

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Shakers: Ty klipy jsou sice vytržené z kontextu, ale obávám se, že Sparrow už má to nejlepší za sebou. Strašně nezajímavé a nevtipné kousky bez šťávy, kterou vypotřebovali  v prvních dvou dílech.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

iamek: taky chodím do Ostravy...ale už jsme to kdysi řešily,dabing je jen o zvyku,taktéž original hlas...záleží kdo je zvyklý na jaký hlas...já osobně preferuji dabing,zvykl jsem si na dabéry,které ty postavy dabují pořád...a dívat se na 3D a u toho číst titulky,tak si neužiješ 3D zážitek,proto to dabují...takže pro mě je jasná a jediná volba 3D...ještě bych dodal že mám radši BLue ray nebo DVD dabingy...

iamek

iamek (hodnocení, recenze)

Diky za odpoved. Docela me mrzi, ze v Ostravskem Cinestaru je 3D jen s dabingem. Takze nevim zda jit na 2D s titulkame nebo 3D s dabingem. Asi vyhraje 2D.

iamek

iamek (hodnocení, recenze)

Nevite zda to bylo antoceno ve 3D nebo se prevadelo do 3D ? Diky :).

Leffi

Leffi (hodnocení, recenze)

Godhaj: tak jednu z hlavních rolí Podivno Podcruzno rozhodně má

Sethiel

Sethiel (hodnocení, recenze)

Panebože ... "Na vlnách podivna"??? To doufám není konečnej českej název ... kdo to překládal, tomu by měli dát spíš překládat uhlí na nádraží.

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

04.09.2017

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

25.01.2015

Čtvrtí Piráti z Karibiku vydělali miliardu dolarů, takže bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pátého dílu. Jerry Bruckheimer jej sice dávno udal Joachimu Ronningovi a Espenu Sandbergovi (Kon-Tiki),… (více)

Dárce a Piráti z Karibiku

Dárce a Piráti z Karibiku