Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

• USA Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (více)
USA, 2011, 131 min

Během pátrání po Prameni věčného mládí přišel nechvalně proslulý kapitán Jack Sparrow o celou posádku i o svůj pirátský koráb, Černou perlu. Nyní se vydává do Londýna, aby osvobodil ze zajetí svého věrného přítele Gibbse a zachránil ho před šibenicí. Od Gibbse se dozví, že se v Londýně objevil falešný kapitán Sparrow, který na svou loď pořádá nábor nových členů posádky. Cestou od soudu je Jack zajat britským králem Jiřím II., který mu nařídí, aby pro něj získal Pramen věčného mládí. Do cesty se mu připlete tajemná Angelica, která ho přinutí vstoupit na palubu lodi Queen Anne's Revenge. Té velí slavný a obávaný pirát Černovous. Jack se tak ocitá na neočekávaném dobrodružství, během kterého nemá tak docela jasno v tom, kdo je pro něj větší hrozbou: zda Černovous, či Angelica, se kterou sdílí tajuplnou minulost. (TV Nova)

Diskuze

Viktooorka (hodnocení, recenze)

hororwatch: Moc to řešíš.. Tak se ti to bohužel nelíbilo a někomu jo.. tečka... :o)

hororwatch (hodnocení, recenze)

fogFrog: pro mě jakožto pro fandu, který si byl schopnej pustit 1-3 díl kvůli nějaké scéně kterou si chtěl zopakovat a pak byl schopnej pokud to dovolil čas dokoukat dokonce, protože úplně zapomněl , že se chtěl dívar jen na tu jednu scénu a film ho opět vtáhnul kvůli dalšímu průběhu , tak prostě tohle pro mě bylo hodně velkej sux. A myslim, že pro všechny co to cejtej podobně asi taky, protože tenhle díl se ubral nudnym, pomalym tempem, nucený hlášky trapný akce a všechno to bylo tak trapně našroubovaný (krom našroubovaný Barbossovi nohy). KDyž jsem seděl c poloprázdnym kině a zamnou sedělo hejno puberťaček, který se řechtaly naprostejm volovinám( což me rozčilovalo snad víc, než to, že ten film stál za nic) tak prostě jsem se nad tou scénou  s Barbosovou ,,láhví'' už zasmál taky jen tak ponuře. Jedna skutečně povedená hláška těsně za polovinou prostě nezachrání.

Babu06ster

Babu06ster (hodnocení, recenze)

Od zacatku az do konce cekate ze se neco bude dit. i prestoze se na vas od zacatku sype jedna akcnejsi scena za druhou, jako je treba ulitla honicka na dostavnicich v londynskem centru, bitka v krcme, vzpoura na lodi atd atd, tak stale sedite a cekate co se z toho nakonec vsechno vyklube. Pro me moc umele a nucene. Nejvtipnejsi scena z celeho filmu byla hlaska Jacka, zda nema Barbosa v noce termity... :)
proste cim vic zombiku a naprirozenych bytosti tam budete mit, tim lepe.  Pritahne to divaka a penezenka producentu bude plna. Ale ani Jack to nezacharanil...a Penelopa, ta predvedla ze hrat neumi a kdyz hraje, tak vsude stejne, a spanelske vsuvky to  naopak tak trosku kazily.
Ale jak rika fogFrog" Proste se nekomu ten film libil naramne, nekomu stredne, nekomu moc ne a nekomu vubec."
Pro me velike NE.

fogFrog

fogFrog (hodnocení, recenze)

Když to tady tak vidím... Není  to nakonec jedno? Prostě se někomu ten film líbil náramně, jako třeba mně, někomu středně, někomu moc ne a někomu vůbec. No bóže. A žádné zoufalé klady jsem v tom kvůli předchozím dílům nehledala, nebylo třeba. Nejsem ten typ člověka, který si musí z filmu pamatovat tisíce hlášek a scének a jiných serepetiček abych mohla říct, že je skvělý. Abych nespoilerovala, tak jen početně se mi vtipných scének teď namátkou vybavuje 15 (a třeba z jedničky teď jen jedna, znamená to snad, že je jednička špatná?).

hororwatch (hodnocení, recenze)

Dariuska: hezky řečeno!! mohlo to být horší. to nezní příliš optimisticky ani nadšeně. čímž se opět dostávám k bodu, že v tom lidé zoufale hledali nějaké klady, aby mohli vysoko hodnotit oproti minulým dílům, kdy jen člověku zůstali v paměti jednotlivé scénky nad kterými se neustále pousmíval když si je vybavil.

Dariuska

Dariuska (hodnocení, recenze)

hororwatch: tak jsem taky nenáročný divák, tihle Piráti rozhodně mohli být i horší

hororwatch (hodnocení, recenze)

to by se dalo říct o každém, komu se líbil tenhle díl.....je to jen úhel pohledu

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Mě taky, zajdu si na tento film o víkendu ale dám přednost novím x-menům

Life

Life (hodnocení, recenze)

Možná budu znít moc jednoduše, ale mě se prostě líbil každej díl pirátů z Karibiku :)

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Jako 470 mega ze světa za deset dní, to je neskutečná brutalita!! Jasná miliarda celosvětově...

Georgex (hodnocení, recenze)

Shakers:  tak to je narez, za tak malo dni, takovej balik to vydelalo, jsem zvedavej kolik to bude mit pristi tejden

hororwatch (hodnocení, recenze)

hlavně souhlasim s tim, že dvě romance jsou ve filmu moc. kór když ani jedna nefunguje.

Georgex (hodnocení, recenze)

Viktooorka:  tak napsal jsem to spatne, nechtel jsem rici ze mi nevadila, ale nebila mi tak do oci jako tady a nevnucovala se tak svoji dulezitosti

Viktooorka (hodnocení, recenze)

Když si tady všichni tak hezky notujete, tak asi nemá cenu s Vámi nesouhlasit, ale mě se naopak ten románek líbil.. Kněz nebyl vůbec slizkej a spolu jim to slušelo.
Georgex: A zajímalo by mě, jak je možné, že taková jaká byla v předchozích dílech ti nevadila a tady ta ano?

Georgex (hodnocení, recenze)

No ja chtěl dát i plný počet hvězdiček, jelikož se mi film ohromě libil a náramně se povedl, ale hlavně kvůli tomuto typanovy a romantikou kolem sireny jsem prostě musel jednu hvězdu odebrat, romantiku v pirátech nechci, nevadí mi taková jako byla v předchozích dílech, ale tohle bylo fakt moc :-)

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Georgexpřesně tak. Když se tam ten necharismatický slimejš zjevil, tak mě napadlo - pseudofilosofické řeči v Pirátech? Tohle Piráty stálo jednu hvězdičku. Tak násilně šroubovaná romantická linka se jen tak nevidí. Mezi Filipem a Sirénou to navíc vůbec nejiskřilo a navíc nechápu proč ti dva by se měli mít rádi. Siréna asi trpěla Stockholmským syndromem. Doufám, že ho ta holka obelstila a utopila. Kdo ví, čí je to protekční dítko.

hororwatch (hodnocení, recenze)

Georgex: přesně, v předchozích dílech bylo alespoň dobře maskované a nepůsobilo tak otravně, protože to byly jen rychlé záběry a těch delších tam bylo pár. tohle bylo strašný, každopádně jeden z aspektů kvůli kterým jsem odebral min. jednu hvězdu.

Georgex (hodnocení, recenze)

Falwic:  mě kazil film, kdyby tam nebyl tak se mi to libilo vice, tohle hrani na city v piratech nemam rad :-(

hororwatch (hodnocení, recenze)

Viktooorka: každopádně k bohu už se asi nedostane když se z něj stane masožravej ksindl

Dariuska

Dariuska (hodnocení, recenze)

Když tam říkali, že polibek mořské panny chrání před utonutím, tak ho asi zachránila.. Dle mého názoru

Viktooorka (hodnocení, recenze)

Podle mě, když mu říkala, že ho zachrání, je z něj mořkej paňák a mají malé mořké dětičky :o)

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

Seriáloví Teen Titans mají Nightwinga

04.09.2017

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

S kým se Jack Sparrow vrátí do Karibiku?

25.01.2015

Čtvrtí Piráti z Karibiku vydělali miliardu dolarů, takže bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme pátého dílu. Jerry Bruckheimer jej sice dávno udal Joachimu Ronningovi a Espenu Sandbergovi (Kon-Tiki),… (více)

Dárce a Piráti z Karibiku

Dárce a Piráti z Karibiku