marganka

Byla jsem moc zvědavá jaký tento film bude. Přiznám se, že jsem od něj moc nečekala. Ale nakonec mě chytil neskutečný příběh Temple a její síla bojovat denně sama se sebou i s předsudky okolního světa. A navíc je tento příběh podtržen úžasným hereckým výkonem Claire Danes. Fakt si mě získala a věřila jsem ji každý slovo. Myslím, že tento příběh nemůže nikoho nechat chladným a Temple Vás vtáhne do děje a budete to s ní prožívat od začátku až do konce. Rozhodně stojí tento film za shlédnutí. ()

Korpy22

Úžasný příběh ženy s autismem, která to všem natřela. Více obdivuhodný příběh snad už ani neexistuje. Patriarchát je zvyklý odsuzovat ženy a dělat z nich neschopné ozdoby a společnost je zvykla odsuzovat lidi s postižením, protože nic nedokážou a nejsou užitečný. Temple ale dokazuje pravý opak. Jde si za svými cíli, chce změnit svět a změní svět. Tenhle příběh je naprosto úchvatný a skvěle filmově zpracovaný. ()