Kamera:
Roland Fritzenschaft, Oliver Sander, Jochen Braune, Constantin Kesting, Jacques Kesting (více)Hudba:
Michael SoltauHrají:
Jörg Wischnauski, Sina Michel, Rhea Harder, Bruno F. Apitz, Aybi Era, Marc Barthel, Hannes Hellmann, Harald Maack, Gerit Kling, Fabian Harloff, Sven Gerhardt, Manuela Wisbeck, Christian Bruhn (více)Epizody(25)
-
První akce (S14E01)
-
Kmotřenka (S14E02)
-
Pokrevní bratři (S14E03)
-
Temné světy (S14E04)
-
Radikální řešení (S14E05)
-
Magická pravda (S14E06)
-
Říšští občané (S14E07)
-
Chamtivost (S14E08)
-
Kličkovaná (S14E09)
-
Čas jsou peníze (S14E10)
-
Pokušení (S14E11)
-
Čtyři hodiny vzduchu (S14E12)
-
Unaveni životem (S14E13)
-
Proti všem pravidlům (S14E14)
-
Lovci lebek (S14E15)
-
Pes s kývající hlavou (S14E16)
-
Změna osobnosti (S14E17)
-
AB negativní (S14E18)
-
Profesionální balič (S14E19)
-
Konec legrace (S14E20)
-
Vždy v limitu (S14E21)
-
Pokerová princezna (S14E22)
-
Eva má problém (S14E23)
-
Osudný den (S14E24)
-
Nevlastní synové (S14E25)
Hrají
Dirc Simpson
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Thomas Balou Martin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Anton Levit
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Konstelace (2024) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Pia Micaela Barucki
Německo
Nejlepší seriály:
Blackout (2021) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Robert Lohr
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Maya Haddad
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Jeannette Arndt
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Mustafa Alin
Nejlepší seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Martin Loos
Rakousko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Roland Jankowsky
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Andreas Anke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Hans Brückner
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Diana Ebert
Nejlepší seriály:
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Katrin Filzen
Portugalsko
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Valentin Just
Nejlepší seriály:
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Christoph Jöde
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Sebastian Kowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kai-Peter Gläser
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Dagny Dewath
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Rosmarie Röse
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)