Paranormal Activity

• USA Paranormal Activity (více)

Poté, co se mladý středostavovský pár přestěhoval do domu na předměstí, jsou stále více zneklidněni přítomností někoho či něčeho, co může, ale nemusí být démonické. Každopádně nejaktivnější je to uprostřed noci, zvláště když dvojice spí…  V tomto hororovém příběhu plném nadpřirozena se strašidelný dům nikterak netají, že není spokojen se svými novými nájemníky. Katie a Micah se právě přistěhovali do svého nového domova v San Diegu v Kalifornii. Katie se zajímá o paranormální jevy a je přesvědčená, že íi zlí duchové pronásledují již od dětství. Micah je k podobným teoriím skeptický. Nicméně poté, co v domě stráví několik bezesných nocí, jelikož se odevšad ozývají podivné zvuky a dějí se opravdu zvláštní věci, začne Micah věřit Katiinu tvrzení, že je pronásleduje nějaký duch. Pár se obrátí na specialistu v tomto oboru, ten jim však neumí pomoci. A tak se Micah rozhodne vzít to do rukou sám a v domě rozmístí videokamery. Dvojice si také připraví speciální desku, skrze kterou se lidé snaží komunikovat s duchy, jenže netuší, že tento postup duchy hluboce uráží… (oficiální text distributora)

Diskuze

j@hn

j@hn (hodnocení, recenze)

Zrovna jsem došel z kina. Jistej potenciál to mělo, kdybych na to koukal sám v noci na chalupě a pak musel do sklepa pro uhlí, možná by to se mnou něco udělalo, ale v kině totálně zabitý. Jednou jsem sebou lehce cuknul :-) . Takže jedna hvězda za film a druhá za ten jeden úlek a odkaz na mé milované Monty Pajtny a Svatý Grál :-)

Arbiter (hodnocení, recenze)

Je důležitý když tomu někdo takhle do hloubky rozumí a chápe prapodstatu ;-)

Taškář

Taškář (hodnocení, recenze)

Vím jistojistě,že je to jen módní trend od vydání Blair Witch.Podle mého názoru,jde jen o prachy.Několik známých režisérů a kritiků,slušně placených!!Vydá recenze a pochvaly.Pak tupé stádo,aby nevypadalo hloupě,přitaká.To je vše.Měl jsem 100 chutí ukončit sledování,ale vrznutí dveří v 1/3 filmu mě nalákalo na další a tak jsem vydržel až do konce.Možná posledních 3 minut nebylo špatných,ale jinak to byl odpad.

Arbiter (hodnocení, recenze)

Forsberg11: Spíš už ani ne... Renton: jo to jsem viděl, je toho plný youtube a místo alternativního konce tam bylo hlavně tohle :-) Docela pecka :-)

Rosana

Rosana (hodnocení, recenze)

no představa, žeto vidím doma a sama a v noci... blééééé - v tom kině je 200 dalších lidí, kteří mě před bubákem ochrání

Arbiter (hodnocení, recenze)

očividně je mnohem lepší volba počkat si na dvd a pustit si to fakt doma...

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Včera večer mi volal kamarát. Celý zadýchaný ako keby zabehal 10km maratón po mne kričal:
-Ty si kokot! René ty si taký kokot! Ja ťa zabijem!!-
 Ja že čo sa stalo?!
-Načo si mi hovoril o tom filme?!-
O akom?!
-No to Paranormal activity!! Teaz som to dopozeral!! Ja som sa asi fakt dosral!! Ty vole!! Sam v izbe po tme...UAAAAA!!!! Už to nikdy nechcem vidieť! Ty vole xD !-
A ja som sa začal len smiat :D -Veď som ti hovoril.. =D

setina

setina (hodnocení, recenze)

Říkám si vklídku kouknu se na to a uvidím.. A tak si to pustim v noci a nic netuším... VLASI MI STÁVALY HRŮZOU A MRÁZ MĚ TŘÁSL PO TĚLE... Horor krerej se poved od začátku,až na ten konec je moc zabržděnej a rychlý konec tomu dává klasiké "horor home video"...

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Rosana: Sakra. práve na to jak letel na kameru (z traileru) som sa tešil ale ja som videl ted blbý koniec :D

Rosana

Rosana (hodnocení, recenze)

SPOILER ja videla ten konec, kdy ho hodi na kameru a pak ho ocuchava a nakonec udela bububu na kameru - to mi prislo takovy dobre lekaci :-D nejlepsi byl dodatek, ze "Katie zmizela beze stopy" - uuu, ja se bojim :-D

M1k9 (hodnocení, recenze)

JohnRambo: Poděkuješ mi za to když to tady zkopíruju? Ten konec z verze 2009 (Aby měl Arbiter radost.) :D

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Ten koniec kde SPOILER! ona zapichne jeho a ju odrovnaju policajti som videl. Ale este ma zaujima ten druhy.

M1k9 (hodnocení, recenze)

Arbiter: Hih jsem přehlédl, že jsem to měl napsat Johnovi poštou :D. Však se tady o tom už psalo! A ten konec se dá shrnout do jedné věty že ona zabije jeho :D. Nic složitého. Ježiš ten film je tak primitivní :D. (Nemá cenu o něm diskutovat.)(Mi někdo určo napíše, že já jsem primitivní, když nadávám na jejich film roku.) :D

Arbiter (hodnocení, recenze)

M1k9: Úplně vidim jak ti někdo poděkuje, že si bez upozornění na spoiler vykecal konec :-)

M1k9 (hodnocení, recenze)

Jeremy.jk: Dobře tak ty jsi ho viděl, líbil se ti a pak jsi dal 5*. Dál už to nemá cenu rozvádět :))) JohnRambo: film má 2 konce (z roku 2007 a 2009) - zkus pohledat tady v diskuzi, psalo se o tom... Konec filmu přijde dost brzo. V tu chvíli kdy čekáte ten největší nářez to utnou. Katie prostě odrovná Micaha. U nás to normální není, ale v US to je na denním pořádku :DDxD. Takže když už jsem u toho tak mě zklamal ten závěr, délka filmu a hlavně to, že to není natočené podle zkutečné události.

JohnRambo (hodnocení, recenze)

Kto bol na tom v kine a bude taky dobry a napise mi postu ako to skoncilo ? :)

M1k9: Velmi dobre :)

Krouťák

Krouťák (hodnocení, recenze)

M1k9: Vůbec to neberu osobně, len si trefil na jednu ze dvou věcí, co mě vždycky nakopnou :) ( ta druhá je, když někdo tvrdí o filmu, že je sračka a ještě ho neviděl - ba co víc, ani ho vidět nehodlá ).

M1k9 (hodnocení, recenze)

Jeremy.jk: Teď koukám, že ty jsi tomu dal 5* tak proto si to bereš tak osobně :D. Já jsem svůj příspěvek později upravil - četl jsi? Bylo to myšleno trochu jinak než ta jedna věta vyzněla. Souhlasím, že každý má jiný názor na věc a taky jsem později rozepsal proč zrovna já tomu nemůžu dát víc hvězdiček.

Krouťák

Krouťák (hodnocení, recenze)

Pode: Vim přesně, jak se cejtíš :-D Jít na takovejhle typ filmu do kina je vždycky risk.... Já radši chodim do kina len na Baye a jemu podobné režiséry, kde ten křupající popkorn a EMO puberťáci tolik nerušej.

Paramount zkracuje exkluzivní okno v kinech

Paramount zkracuje exkluzivní okno v kinech