Do zdánlivě opuštěné chaty v horách se uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a technickými vychytávkami. Ve sklepě narazí parta studentů na mnoho bizarních předmětů včetně starého deníku sadistické rodiny Brucknerů. Bohužel jedna ze studentek vysloví latinské zaklínadlo. Brzy se tak prázdninový pobyt v romantické chatě promění v brutální hon sadistických zombií na své kořisti a v boj o život mladých studentů... (TV Barrandov)

Diskuze

hororwatch (hodnocení, recenze)

VeverkaDK: z toho si nic nedělej. ten film má svoje kvality pro jiný lidi co od toho nejspíš nic hororovýho nečekali.

VeverkaDK

VeverkaDK (hodnocení, recenze)

Nečekala sem že to bude taková ... kravina. Čekala sem teda něco úplně jiného. Začátek byl slibný ale pka ... některé pasáže byly nudné a z poloviny sem to vůbec nepochopila ...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

+Jesus+: Mě potěšili i dvojčata za Shining, pokud mě tedy nešálil zrak.. =]

JeremyCZ

JeremyCZ (hodnocení, recenze)

po dloouuhe době mně něco upoutalo a asi to bude film, který si budu pamatovat tak 3x hurej :)

+Jesus+

+Jesus+ (hodnocení, recenze)

Slabý spoiler:

Za cameo Almy v 74. minutě to má ode mne palec nahoru :D

misho87

misho87 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Po dlhšej dobe som sa vrátil pozrieť, že čo tu ľudia momentálne rozoberajú a samozrejme, žiadna zmena, to isté dookola.. však v pohode, nič proti, len tvoj posledný koment len ma utvrdil v tom, že si nepochopil pár vecí v tomto filme - hovorím o tom, že vo film zase zabíja rodina vrahov a že film tým len podporuje tie klišé prvky, ktoré by mal naopak, meniť a ničiť : takto, vieš prečo zase vraždí rodina vrahov? neviem či si pamätáš, ale na rodinu stavili z firmy ľudia z údržby (a chlapík z interného či odkiaľ) a prečo ľudia z údržby? - pretože pre toto: "hele, keby boli kreatívnejší, nerobili by v údržbe" - toto bolo povedané vo filme, čiže to reprezentuje to, že každú chvíľu sa tvoria filmy, kde sa deje to isté - vraždiaca rodina alebo proste niekto ako z filmu Hills Have Eyes, Texas Chainsaw Massacre, Wrong Turn, atď.. a tí ľudia z údržby predstavujú v skutočnosti ľudí z film. štúdií, ktorí nemajú fantáziu a nie sú kreatívny a preto sa robia horory veľmi neoriginálne, kopírujú sa nápady, myslí sa len na zisk, atď.. a prečo teda my vidíme vo filme zase to isté klišé? Lebo sme tiež len pozorovatelia, podobne ako starí bohovia, ktorí nemajú radi zmeny - raz za čas sa zmenia vraždiace potvory (niekedy si ľudia vyberú "Pinhead-a", niekedy vlkolaka, niekedy duchov, atď) ale väčšinou alebo proste s väčšou šancou si ľudia vyberú práve tú vražiadcu rodinu, a údržba práve na nich stavia, čo sa im asi aj vypláca, keďže každý rok na nich stavajú :) ľudí proste priťahujú staré denníky v latinčine :D

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

hororwatch: Tak podle mě, když se dá za větu smajlík, tak se to pak většinou bere tak, že to není myšleno úplně vážně (samozřejmě v jistém kontextu), nebo aspoň já to tak mám. A kdo jsem, abych tu někomu psal co má a co nemá dělat (psát), nakonec vždyť st.rangerovi komenty (týkající se této problematiky) můžu klidně přeskakovat, no ne? Ale řekl bych, že už se st.ranger vyjádřil jasně, že ho prostě TCitW zklamal, chtěl pak nějaké komenty, které by mu tento pohled pomohly změnit, těch se (podle něj) moc nedočkal a to už jen z toho důvodu, že je ani moc přijmout nechtěl- na film si udělal svůj názor a tím to podle mě mělo zhasnout. Mě se taky X filmů nelíbí a nikoho z těch, co jsou z těch filmů na větvi, nežádám, aby mi můj názor změnili...

hororwatch (hodnocení, recenze)

st.ranger: špatně se na to koukáš :) ono to boří kliše tím způsobem,  že ho zparoduje. pro mě poněkud nezáživně.

hororwatch (hodnocení, recenze)

Ramirez85: souhlas.jen mi ještě předtim vysvětli, která část z tvého písemného projevu ke strangerovi měla vyznět s nadsázkou? ten smajlík? asi už tuhle část češtiny neovládám :(

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

hororwatch: A zase další člověk, co se bere až moc vážně... Hele stopněme to, nechci tady spamovat další nicneříkající diskuzí, ok?

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Tak jsem opět nahlédl a pořád to samé dokola. Ani to radši nečtu.

Zatím slušné hodnocení.

hororwatch (hodnocení, recenze)

Ramirez85: zase další suverén, kterej si myslí že člověk bude hledat nějaký titěrný náznaky něčeho, co tam očividně neni? jak to napíšeš tak to vypadá hochu. jestli se se strangerem už znáte to je něco jinýho, ale ostatní tu třeba nejsou telepati

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Kašpara Van Diena taky rád nemám, ale taky byl docela v pohodě. A The Pact je vážně dobrej, na béčko až velmi dobrej :)

Pilda17: Neboj, já se určitě zas ozvu s prosíkem o další várku hororů :) Zatím mě nezklamal ani jeden a tuším, že další (možná i větší) perly mě ještě čekaj :) Jo jo španěláci uměj...

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Ramirez85: Vidíš to, tak jen tak dál. Potom klidně napiš, zase něco vyhrabu. Ojos de Julia je jeden z mojich Španělských nejoblíbenějších. Hledám stále Španělské horory, protože ty umí nahodit atmosféru daleko líp než USA.

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

hororwatch: Já ho z diskuze nevyháním, jen si myslím, že ta jeho debata stejně k žádnému závěru nevede a tak jí tady pořád (snad na deseti stranách) rozmazávat se mi jeví víc dětinsky než moje reakce (která byla /a st.ranger to snad narozdíl od tebe pochopí/ myšlena s nadsázkou).

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Ramirez85: Ohledně toho, co jsem žádal ano. Ale to nijak neznamená, že bych se dále nemohl k této tragédii dále vyjadřovat. Prosím tě, je The Pact opravdu takové překvapení? Nemám moc rád Caspera, je to skoro takový C herec, ale tohle vypadalo hodně zajímavě. Trailer ani detailnější děj neznám.

Docela by mě zajímalo, jak by si film poradil, kdyby byla zvolena jiná monstra. Na výběr vlastně bylo z toho směšného mořského muže (nejstupidnější monstrum od 60. let), parodie na Pinheada, baletka se zoubky místo obličeje a ještě něco? Snad kromě mořského lejna by neměli moc hrdinové šanci. Použitá rodina buranských zombií pro mě byla jen pokračování v zaběhnutém klišé, nikoliv jeho boření.

hororwatch (hodnocení, recenze)

Ramirez85: já tu netvrdim že končim a nereaguju na někoho, po kom chci aby vypadl. a ty dětský reakce ala ,,oplátky se pečou'' si můžeš nechat pro sebe. zatim tu ten stranger diskutoval víc k věci než ty.

hororwatch (hodnocení, recenze)

Ramirez85: za to ty jsi tak prudce nad věcí že sis musel nechat poslední slovo, že ? :)

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Mám to chápat tak, že tímto svým posledním komentářem konečně ukončuješ ten svůj nudnej monolog? Hurááá, sláva a tři dny se radujme! :) (Sory, ale už to začalo být fakt nudný).

Pilda17: Tak z toho tvého seznamu zatím viděno: The Pact (paráda, velký překvapení), Los Ojos de Julia (spíš thriller než horror, ale jinak taky lahůdka) a Storm Warning (uf, no spíš tak trochu komedie, australani se s tím moc nemažou). Vidím to tak, že dneska dám další :)

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Trošku očistíme tuto diskuzi a začneme se bavit o filmu. Na závěr jak vypustili ty monstra, tak jaké tam všechny byli a z jakých filmů? Bylo to tak rychlé, že jsem nestíhal všechny.. st.ranger: Ozval bych se, kdybych byl na CSFD, od neděle jsem tu nebyl..

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Sartorius: Mezi žádostí a nařízením je rozdíl, který evidentně nevidíš. Nehodlám zde psát stále to samé, vše bylo již napsáno a opakovat se nehodlám. Teď stačí prostě napsat, že tahle břečka mě urazila, ale jsem rád, že ne ní nebylo mnou finančně přispěno.

Naštěstí se mezi zdejšími návštěvníky nalezl někdo, kdo mi dokázal vysvětlit, o co jsem takovou dobu žádal. To bylo obtížné, že?

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (více)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (více)