Do zdánlivě opuštěné chaty v horách se uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a technickými vychytávkami. Ve sklepě narazí parta studentů na mnoho bizarních předmětů včetně starého deníku sadistické rodiny Brucknerů. Bohužel jedna ze studentek vysloví latinské zaklínadlo. Brzy se tak prázdninový pobyt v romantické chatě promění v brutální hon sadistických zombií na své kořisti a v boj o život mladých studentů... (TV Barrandov)

kollera odpad!

Môj ty bože, toto a horor... To bol ale riadny dríst. Dúfam, že sa sa mi podarí v budúcnosti takýmto somarinám vyhýbať čo najviac . ()

Tomatec

Chvíli,...parta mladejch v lese se špetkou špionáže, chvíli,...rubikova kostka. Bral jsem i výtah pod chatou, ale Sigourney Weaver a doba temna, to už bylo moc. Po pár panácích scénárista s rejžou v objetí, "počkej, hele bude prdel." "Dáme tam zelenou žabičku?" "dáme" :-). "Vraždícího kokršpaněla si necháme do dvojky." Jedna hvězda za pokus o originální horor, druhá za celkem slušnej masakr. ()

Martinaa.Tru

Velmi napínavý horor, počínaje průsvitným zrdcadlem po výběr "vraha" jediné co mě zamrzelo byl konec filmu trochu fantasy šaškárna . S lepším koncem by to byl luxusní film ()

Arkwuill_S

Mládežníci se nám vypravili na víkendový mejdan na chatu do hor, která patří nějakému bratránkovi. Už cesta samotná je podivná a konečné místo hodně opuštěné. Zřejmě očekávali, jak to bude hustý, jak se bude chlastat a jak se to rozjede. A skutečně se to rozjelo, jen trochu jinam. Už od začátku je jasné, že se dívate na jakési béčko. Já si tohle vybral kvůli S. Weawer, nakonec tam moc nebyla. U hlavních postav nejde o žádný charakter, ale hlavně musí mít pěkný kozy a prdku. Tomu evidentně odpovídají jejich inteligence a reakce. A podle toho už můžete odhadnout, jak to přesně bude probíhat. Ten nápad nevypadá úplně špatně, připomělo mi to Resident Evil, ale to provedení je slabé. Nicméně podivat se na to dalo, ale je to ten typ, že jednou a dost. ()

EP2012 odpad!

Jde o NABUBŘELÉ PRDLAJS, miluji Buffy, ale celkový námět nenaplní ani půl klasické epizody ´Přemožitelky, ani není vtipný, je to prostě hovnosráč, kterému blbečci nadržují! Událost sezóny 2012 - ALE HOVNO!!! ()

Lemra332

Toto som nečakala... Keď som videla začiatok myslela som, že to bude jeden z tých amerických hororov, kde banda kamošov zájde do lesa na chatu a postupne ich tam pozabíjajú. Ubytujú sa, trocha sexu a potom krvavé bezhlavé zabíjanie. Ale v tomto filme bola hlbšia podstata. Niečo nové a nečakané ale nakoniec som mala zmiešané pocity... Bolo to prekvapenie na záver len neviem či to nebolo až príliš... ()

ciapok odpad!

trapas. Niekto mi povedzte k comu to cele bolo a ja sa opat zamyslim , preco to ma 70% Dovtedy som v tom, ze vsetci boli high ()

Audrina

Pro mě každopádně the movie horror of the year...tak královsky jsem se nepobavila u horroru už dlouho,zda-li vůbec.Příběh,kterýv podstatě mystifikuje od samého začátku,aby vás provedl klasickým teenagerovským slasherem a přivedl do pekla...aspon pro mě systém skleněných boudiček ničím jiným nebyl...ještě hodně dlouho jsem přemýšlela,kolik variant mohli tvůrci využít při likvidaci mládeže určené k záchraně světa...též laboratoř a její osazenstvo perfektní,a záverečné cameo už nemělo chybu...také výborné herecké obsazení,zvlášt sjetý Marty naprosto luxusní...určitě jsem neviděla naposled,chválím za úžasný nápad,celkové zpracování,triky,obsazení...prostě horror movie of the year. ()

C.A.T.

Upřímně nechápu, kde přišel tento film k tak vysokému hodnocení. Zezačátku to vypadalo docela dobře, ale to, co se dělo dál..radši nebudu komentovat. Šílená hovadina. Hvězdu dávám jen zato,jak vypadali zombíci-ti byli vážně dobří. ()

ronaldmekdon

"We have the winner!" Film začíná klasicky jako všechny teen kousky v tomto žánru. Parta vyrazí na divný místo, potká retardovanýho domorodce a divák najednou procitne a jeho citlivý hororový nosánek vyčmuchá ve vzduchu nějakou tu šlamastyku. Pak začnou jatka a víceméně tupé postavy velmih elegantně zařvou, konec. Tenhle film je ale přesně takový, jak je popsán zde v obsahu na tomto profilu. Nedokázala jsem si představit, co má znamenat to "věci budou šílenější, než očekáváte", ale teď už to naprosto chápu! Celý žánr je posunut do další dimenze, žádné "teď se leknu", to si říkat můžete, ale to si pište, že vás vyděsí něco úplně jiného. Film dává jen málo šancí, aby se divák vyloženě nudil, protože klasické žánrové scény jsou proloženy velmi originální vědeckou laboratoří a my tak vlastně můžeme sledovat, jak se dělá horor v přímém přenosu. Pokud vám zrovna nevyhovují nudní zombíci, vězte, že budete mile překvapeni, ale to už bych spoilovala a to nechci. Finále bylo taaak roztomile přeplácané, že ze mě vytěsnilo všechny ty prozívané scény a chvíli jsem uvažovala i o 5*, protože je to opravdu pecka. Přiznám se bez mučení - málem jsem tu pukala nadšením jako popcorn. Good work, Marty and zombie arm! ()

Lucasoff

Začátek navozuje do velmi příjemného očekávání, co z toho vlastně vyleze. Řemeslně velmi dobře zpracované. Jakmile se rozjede fajnová teenage vyvražďovačka, která nikomu nestraní a nevíte, kdo vlastně, jestli vůbec někdo, přežije, je všechno v naprostém pořádku (tedy až na těch pár mrtvol). Jenže! Když přijde rozuzlení, přijde i lehké zklamání, minimálně pro mě. Čekal jsem víc, ale i tak to není špatné. ()

hypperbola

Zajímavé, vůbec jsem nevěděl, co od tohohle filmu čekat, jelikož jsem neviděl trailer a ani jsem si k němu něco víc nedohledal. Začátek byl trochu matoucí, ale rychle jsem zjistil o co jde a zalíbilo se mi to. Zasmál jsem se, což oceňuji a na konci jsem i já s úsměvem očekával, jak asi ti bohové vypadají a jak krutý trest nás všechny čeká :) Na pět hvězd to není, tak vyšinutý zase nejsem, ale bavil jsem se náramně! ()

FC Barcelona

Moj nazor na tento film, ako vidim ma celkom uctihodne hodnotenie. Mna to nejako nezaujalo, zaciatok napinavy ale po polke filmu, nic zaujimave, ludia ovladajuci bestie a obrovske skladisko roznych priser, ale diky nemusim. ()

gerdi14

Parádní filmek,to jsem opravdu nečekal..všechno jinak než obvykle a z toho jsem měl největší radost. Originální každým coulem. ()

luukaas odpad!

Proboha, může mě někdo vysvětlit co to mělo znamenat? Čekal, jsem cokoliv, ale tokovou nesmyslnou uchylárnu, kterou nepochopíte i kdyby jste chtěli. Jediný kdo to všechno pochopil, byl ten vyhulenej maník......Ale i tak to byl neskutečnej zážitek. ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (více)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (více)