Trojnásobně zábavní, trojnásobně stupidní, trojnásobně trapní. Hoši ze série Jackass jsou zpátky ve své zatím nejdivočejší jízdě plné klukovin a bláznivých akcí! Budete se smát, až vám bude praskat močový měchýř a pukat slezina: Johnny Knoxville se totiž vydá na bruslích mezi dobytek, Bam Margera zkusí projít uličkou mezi paralyzéry s vysokým napětím a Steve‑O se vznese do oblak v přetékající kadibudce. Můžete přepínat mezi původní a nesestříhanou verzí a užít si tak i šílené scény, které na filmovém plátně neuvidíte. Vychutnejte si z bezpečné vzdálenosti neskutečné hazardní kousky v podání starých známých a oblíbených idiotů. (oficiální text distributora)

katuuuska

Jackass jsem nikdy neměla moc ráda, takže tento díl byl prvním a vlastně i posledním střetnutím s touto těžce identifikovatelnou partičkou šílenců. Fakt by mě zajímalo co je vtipnýho na tom vypít cizí pot, přilepit se navzájem vteřinovym lepidlem a nebo si strčit jablko do zadku a čekat až mě do ní prase kousne. Ale ok, některý scény byly i vtipný, proto tu jednu hvězdičku dám :)) ()

MaxForValue

Moje prvé stretnutie s Knoxvillom, Dunnom a spol. Jackass je pre mňa (naďalej) symbolom pokleslej zábavy, ale cez to všetko fakt dobrej zábavy. Kto normálny by si inak vyskúšal bungee jumping s hovnami? :) Efektne natočená hovadina. Robiť kameramana by som im však nechcel. ()

myfe

Niektoré scény boli skvelé, väčšina však súvisela z utrpením človeka. Na tom sa neviem úprimne zabávať... ()

Cashville

Najšialenejšia zábava akú si dokážete predstaviť na obrazovkách. A zároveň asi aj najlepšia. Jackass je jasnou voľbou, ktorá spraví aj z toho najhoršieho a najnudnejšieho večera ,,podívanú“ pri ktorej sa budete smiať, ale aj krútiť hlavou :) ()

Berty00

Stále skvelé no myslím že už niesú najmladší na robenie takýchto blbostí...Bam Margera/Rocky pobavil no čo predstieral Steve-o..Neviem či to pobavilo alebo znechutilo....Alebo aj vtipný Ryan Dunn na minimotorke...Každopádne sú starší no o to viac šialenejší... ()

Brano

Nie je to proste typ komédie, pri ktorej by som sa dokázal baviť. Niektoré kúsky ujdú, iné sú dosť trápne a prehnané. /35%/ ()

adamix

Niežeby už chalanom nedochádzali nápady, ale už nie sú tak smiešni. Škoda, že aj toho nechutne perverzného humoru pre idiotov veľa škodí. Skeč s bitkou trpaslíkov alebo sračkový bungee jumping shake sú proste topky, nehovoriac o záverečnej deštrukcie za pochodu Tchaikovského 1812-stky :). ()

george82

No jo no. Když se banda kámošů, kteří milujou adrenalin, sejdou a dělaj magořiny...ale to už tu párkrát bylo a je to čím dál tím méně funny. ()

toomm

Co na tom že Knoxvillovi pomalu dochází dech a celá parta stárne. Navíc Jackass sice vsází na 3D a spoustu zpomalených scén, které jsem si v ČR v třetím rozměru nemohli užít, ale i tak je to pořád paráda. A ten barevný úvod se mi vlastně i líbil. Soundtrack to táhne o třídu víš. 80% P.S. Už opravdu nechápu ty blbce co pořád čekají inteligentní zábavu. (To je jako sledovat porno a chtít složitou dějovou linii se spoustou nečekaných zvratů) ()

Blazis34

Jackass jsou znovu na fimovém plátně a se vší parádou. Velká porce nechutností, bláznivých a nebezpečných scén je opět k dispozici pro fanoušky tohoto divného humoru. Občas jsem si až říkal, jak je může takovýto nápad napadnout. I když nějaké nápady jako stát za stíhačkou ve větru se mi docela líbily. Nějaké zas byly až moc nechutné a bláznivé. Ale o tom je Jackass. Každý kdo má rád tuto partičku, by si neměl nechat ujít ani tento díl s titulem 3D. Těžko se to hodnotí jako film, ale za jejich přípravy a nápady na zrealizování určité scénky dávám 75% - tři hvězdy. ()

lubos.cermak

Co si budeme nalhávat. Ve většině z nás, kteří nejsou natolik snobští a dokáží si přiznat, že hluboko uvnitř skoro každého je místo, kde se jackassu zasmějeme, příjde tahle partička amíků k popukání. Neříkám, že vše zkousnu a s děvčetem bych se na to asi nedíval, ale co více říct? Možná jenom: „Hi, i´m Johnny Knoxville and this is Jackass!" ()

klichem

Presne to čo od Jackass čakáte, dostanete aj v tomto filme. Poriadnu dávku bizarných kúskov bláznivej party na čele s odžitým Johnny Knoxvillom. Niektoré scénky dokonca (u mňa) vyvolávajú strach, či sa tým bláznom niečo nestalo, ostatné su však kvalitne vtipné. Hovno-jumping, kokteil spoteného muža, neviditelný muž, či ako sa krotia divé zvieratá hudbou, to je len pár nápadov s ktorými sa stretnete. Ak vám podobné humusárne nerobia dobre určite sa vám tento film nebude páčiť. Niekto však tento Jackass-acky humor doslova miluje. Pre mna skvelá zábava! ()

rogger

Klasika v 3D. Kto má rád adrenalín a má v sebe ešte zbytky zvýšeného testosterónu z puberty tak si užije kopec srandy. Kto je naopak usadený puritán a vyžaduje od každého a všetkého úplnú vážnosť tak sa rozhodne baviť nebude. Každí kto kritizuje a hodnotí negatívne nech potom nepozerá Jackass 4D asi sa mu to páčiť nebude! ()

Aywes

Je to prostě jackass a jak samy říkají mělo to všechno. Nebezpečí, sračky a blití. Naštěstí to oni umějí dobře podat.Na tento druh humoru jsou buď zastánci a nebo naprostí odpůrci.Některé jejich vtípky jsou, ale opravdu vtipné. ()

Mr.Keli

Nikdy jsem nesledoval JACKASS na HBO, ale za to jsem viděl všechny filmové díly. Tento se v ničem neliší od ostatních, je zde hodně fekálního humoru, pár slušných scén k opravdovému zasmání a malinko těch nudnějších. Určitou zajímavostí je i fakt, že i v tomto "regulérním" třetím dílu se Jackass partička nevykrádá a srší novými nápady. Ideální zábava pro sdílené pobavení mezi přáteli. Viděno 2D. 60% ()