Série(5) / Epizody(23)
-
Season 1 (2006) - 5 epizod
-
Season 2 (2006) - 4 epizod
-
Season 3 (2007) - 4 epizod
-
Season 4 (2007) - 4 epizod
-
ProSiebens 1001 Nacht (2012) - 6 epizod
Hrají
Fatih Cevikkollu
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Gregor Bloéb
Rakousko
Nejlepší seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Tobias Schenke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Nora Tschirner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ijon Tichy: Raumpilot (2007) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Christian Ulmen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Nina Proll
Rakousko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Alexandra Neldel
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
12 znamení (2007) (seriál)
Jana Pallaske
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mareike Carrière
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Wolf Roth
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dominique Horwitz
Francie
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christine Kaufmann
Rakousko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Mise lásky (1992) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Chris Howland
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Rush (2014) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Hennes Bender
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Daniela Preuß
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Reinhard Mey
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Mathieu Carrière
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
The Tunnel (2013) (seriál)
Diana Amft
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jan Sosniok
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Jasmin Tabatabai
Írán
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)