Francie,
2006, 10 h 24 min
(Minutáž: 52 min)
Epizody(12)
-
Rencontres (S02E01)
-
Le Sang de l'innocence (S02E02)
-
Le Cercle des initiés - 1ère partie (S02E03)
-
Le Cercle des initiés - 2ème partie (S02E04)
-
Preuve d'amour (S02E05)
-
Coeur à vif (S02E06)
-
Apparences trompeuses (S02E07)
-
Dépendances (S02E08)
-
La Rançon de la vie (S02E09)
-
L'Ombre d'un doute (S02E10)
-
Vertiges (S02E11)
-
Voyance (S02E12)
Hrají
Bruno Esposito
Nejlepší seriály:
Reportéři (2007) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Cordierovi, soudce a policajt (1992) (seriál)
Isabelle Sprung
Nejlepší seriály:
Clara Shellerová (2005) (seriál)
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Jean-Louis Tribes
Nejlepší seriály:
De Gaulle (2020) (seriál)
Komisař Valence (2003) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Manoëlle Gaillard
Nejlepší seriály:
Profil zločinu (2009) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Pierre Boulanger
Francie
Nejlepší seriály:
Paradise kemp (2006) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Detektiv Giordano (2001) (seriál)
Marie Février
Nejlepší seriály:
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Emmanuelle Meyssignac
Nejlepší seriály:
Stopař (1983) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Alex Santana - policejní vyjednavač (2002) (seriál)
Barthélémy Grossmann
Nejlepší seriály:
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Léa Parkerová (2004) (seriál)
Aurélie Meriel
Nejlepší seriály:
Trying (2020) (seriál)
Na mušce (2018) (seriál)
Falco - příběh poldy (2013) (seriál)
Alain Azérot
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Alice Neversová (1993) (seriál)
Jean-Yves Lemoine
Nejlepší seriály:
Dvojí spravedlnost (2005) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Jean-Pierre Loustau
Nejlepší seriály:
Frank Riva (2003) (seriál)
Navarro (1989) (seriál)
Alex Santana - policejní vyjednavač (2002) (seriál)
Cyrille Hertel
Nejlepší seriály:
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Dolmen (2005) (seriál)
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Fred Nony
Nejlepší seriály:
Komisař Moulin (1976) (seriál)
David Nolande (2006) (seriál)
Franck Keller (2003) (seriál)
Antoine Stip
Nejlepší seriály:
Un gars, une fille (1999) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Nora Arnezeder
Francie
Nejlepší seriály:
Nabídka (2022) (seriál)
Mozart in the Jungle (2014) (seriál)
Origin (2018) (seriál)
Lydia Andrei
Francie
Nejlepší seriály:
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Alex Santana - policejní vyjednavač (2002) (seriál)
Zvěrokruh (2006) (seriál)
Jemima West
Francie
Nejlepší seriály:
Endeavour (2012) (seriál)
Borgiové (2011) (seriál)
Bouřlivé léto v Britské Indii (2015) (seriál)
Tom Hygreck
Nejlepší seriály:
Pluk mizerů (2022) (seriál)
Komisařka Florence (2015) (seriál)
Dolmen (2005) (seriál)
Manuel Bonnet
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Highlander (1992) (seriál)