DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Knor

Půl hvězdy za Sabinu, protože ona byla v tý době asi to nejerotičtější co se na obrazovce mohlo objevit. A půl hvězdy za ty všechny degenerovaný vystoupení pacientů, u kterých sice nechápavě kroutím hlavou, ale nasměju se dost. Extrémní obludárium labilních jedinců ... výstižněji tento pořad popsat asi nejde :-) ()

Ssabinka

Jediné pozitivum na tomhle pořadu není nikdo jiný než Princ a král Okeny Pavel Trávníček. Koho by nerozesmál Pavel ujíždějící si na všech různých drogách. ()

Mr.nachos odpad!

Doteď nechápu jak něco takového mohlo jít v televizi. Příšerný, příšerný a ještě jednou příšerný. Ještě teď mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. To nebyl díl, abych si nechtěla utrhnout uši a zahodit. Ale zase se člověk nasmál nad blbostí a absolutním antitalentem účinkujících. ()

eFOXsize

Je to příšerný pořad. Trávníček i Laurinová strašní moderátoři. Porota má většinou nucené výstupy a schválně nadhodnocuje. Lidé piští, křičí, krákají, ale nikdy nezpívají. Jednu hvězdu za to, že ač to trhalo uši, člověk se dost zasmál :-) ()

kslaww

Porota která odkejve i 3 světovou...soutěžící až na vyjímky hrůza a děs...dneska je to povar ale jak tohle mohli roky vysílat v pátek v hlavním vysílacím čase fakt nevím ()

Nathaniell

Pokud dostal šanci někdo nadaný, nemělo to chybu. Ale jak tam bylo poleno, tak můj hudební sluch prožíval něco, oproti čemu je utrpení jen odpočinkem na odpoledne. Mám v sobě sice hodně lidskosti, ovšem to nic nemění na retardech, kteří mučili můj sluch!! Takže 3*. ()

wendus92 odpad!

Odpad v lepším slova smyslu. Já se u každého dílu náramně pobavím, nýbrž ti lidé z ulice jsou ve většině případů tak nemožní, až je to k smíchu. A k porotě se ani snad vyjadřovat nebudu. Prostě to není moc reprezentativní pořad. ()

Pavelghoul

Jó vždyť víš štěstí je krásná věc vždyť víš štěstí je krásná věc štěstí je tá krásná a přepychová věc ale prachy si za něj nekoupíš. ()

Nowasek22 odpad!

Věčně ožralej Trávníček s (v té době) pohlednou Sabinou Laurinovou moderují pořad, který je o hovně a to doslova. Zpěváci, které střetli někde na ulici, kteří si zpívají maximálně doma ve sprše. Kolikrát to byl tedy výběr za všechny prachy. ()