DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Tereza3

Po vystoupení šedesátipětileté Miládky s písní "Jeníčku těš se, Mařenko načpak?", u kterého jste si chtěli z uší vytáhnout kladívko, třmínek i kovadlinku a rozemlít je na prášek, abyste už nikdy nic podobného neslyšeli, se porotci shodnou v hodnocení na 6 bodech ze 7 s tím, že paní Miládka do toho dala srdíčko, krásně se pohupovala do rytmu a pěkně se usmívala. Jedna hvězda za lehce nadřazený pocit z toho, že podle těchto měřítek bych mohla se svým zpěvem vyhrát i America’s, Britain’s, Australia’s a nevím kdo ještě Got Talent. ()

Qer

Tohle byla eskalace čisté zábavy, ať si kdo chce co chce říká. Nehledě na kvalitu téhle šou, největší zásluha patří Čáry Máry Fuckovi, který ji dokázal skvěle oživit i po letech. ()

Jandecka odpad!

Všichni, co se pohybujeme trochu více na YT asi dobře známe následující DOREMI vystoupení: Jednou z lesa domů se, dorous podrous potkal vrabce, který vrabec má zoba, vrabec se hlí nechá zob a hró hned se ptá: Čemu se zechá v davré z lesa, právě nehní hnát. Řechta. To vystihuje chrakter celého pořadu dokonale, že až můžeme zapomenout na Ú.Í.U.A.Á ting ťeng a "Tancuj, vole!"... ()

blatouchm

Zábava pro celou rodinu. Jediným kritériem pro vstup do pořadu byla vlastní soudnost, která mnohým chyběla a díky tomu vznikla legendární videa. ()

sun.eagle odpad!

No co si budem namlouvat, ty časy kdy byl tohle vrchol uterní televizní zábavy jsou pryč, naštěstí. Ale koukali jsme na to všici, protože jiná alternativa nebyla IN. Dneska je to absolutní žumpa na kterou se koukat je horší než mučení. ()

Bila_pani odpad!

Věčně nalitej Trávníček, Laurinová blbá jak štoudev, v "porotě" samí kreténi a soutěžící povětšinou fatálně postižení lidi bez sebemenšího náznaku soudnosti. Sledovat tohle se rovná sebedestrukci... ()

montrose odpad!

Příšernost, ve které exhibovaly různé kreatury snažící se o zpěv. Zbytečná porota, která nadržovala důchodcům a menšinám. Korunu tomu všemu nasazoval svým zpěvem Pavel "Popelka" Trávníček. U CaryMaryFuckových videí se pochopitelně také řežu smíchy, jenže tenhle pořad byl bohužel myšlen zcela vážně. Takže odpad. ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Tak na tohle jsem koukal, když jsem přišel ráno z hospody. Sám nevim jak to hodnotit, protože jsem se u toho vždycky řezal smíchy, což ale asi není účel pořadu. Takže nechám odpad a Sabina s Pavlem ať už nikdy nic takovýho nedělaj. ()

JARDAHONDA

Pavel Trávníček se díky tomuto podařu zamiloval, takže mu to přejme....... a asi jen proto 2 hvězdy. Jinak amaterismus největšího kalibru !! ()

marcelita odpad!

Tak to jsem nečekala,že někdy budu psát komentář na do-re-mi hahahaha...............................jeden z největších humusů který kdy ,,zábavný průmysl" stvořil. A pitvořivá laurinka mě straší v noci ještě ted ::-) ()

migr

Slušná zábava, neshazující lidy kteří neumějí zpívati, a někdy docela vtipně vybrusující z trapné situace Pavel Trávníček. 45% ()

Desires odpad!

Díky za youtube! kdyby totiž tohoto kanálu nebylo,nemohla bych vzpomínat na dobu,kdy mi bylo 9 a kdy se mi ta strašná trapnost zdála normální! Trapní moderátoři,divná porota,ještě divnější účinkující...proč v té době bylo tolik trapných pořadů,to mi řekněte.. ()