DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Zagros

Ufff... takový předskokan Superstar po českém způsobu. S podobným formátem se nedokázalo tehdy vůbec pracovat a podle toho to vypadalo. Viděl jsem jen pár dílů a málokterý se dokázal vyhnout trapnosti. A to nemyslím jen trapnosti soutěžících, ale vůbec celého formátu, kdy se smích dostavoval vždy nechtěně. Za Trávníčka s Laurinovou zvedám hodnocení na jednu hvězdu, ale víc dát nejde. ()

Pussycat18 odpad!

Neeee, neeee, neeeee, Sabina Laurinová se vyjadřuje jako po čerstvě podstoupené lobotomii a Pavel Trávníček... no... proč pořád tak funí? A o ostatním snad ani nemluvim. Tohle opravdu neeeee. ()

wosho

Na to se doopravdy nešlo dívat. Ale zpěvák Ind a jeho nadržený kamarád nemají šanci na zapomenutí. Ti dva se museli vidět. Jinak, porota nudná, kulisy nahánějící deprsesi, duo moderátorů jako z pornofilmu a k tomu nekonečné zástupy zpěváků, kteří místo zpívání na záchodě, šli bavit diváky televize Novy. ()

VIPerson

Z kvalitativního hlediska se to nedá přeci ani brát...ale nedílnou součástí mého dětství to je a nějak rád na ty pořady vzpomínám... ()

Paity odpad!

Neybýt pitomoučké, ale hezoučké Laurinové a inteligentního a někdy i humorného Pavla Trávníčka, tak mi to bylo pod úrovní odpadu, zejména kvůli "zpěvákům", kteří měli tu drzost a šli si zazpívat před televizní kamery. ()

Tessie odpad!

Co by mohlo být trapnější než tenhle pořad? Účastnit se dětské párty a být jejím účastníkem před porotou složených z příbuzných.Nicméně .. s tímto šedým záznamem se nedá dělat nic jiného, než jej hodit do koše. ()

Ještěřák

Sabina Laurinová byla plynule na vyfackání, ale díky Pavlu Trávníčkovi mělo DO-RE-MI někdy docela příjemnou atmosféru. Sometimes, just sometimes... Negativní pocity jinak samozřejmě převažují a dneska bych už na to nekoukal ani kdyby mi darovali ještě jeden pár očí. ()

ondrula odpad!

Opravdu hnusný zážitek. Někdo z produkce Novy si vzpomněl na bolševiský pořad Hledáme nové talenty a v 90. letech stále ještě nebylo dost skillů udělat z tohoto žánru nynější Superstar a všechny ty otravný Talenty. Trávníček se Sabinou byli hrozní (kreténi), krepáková výzdoba studia ještě horší, porotci nekompetentní a výkony zpěváků vpravdě ohavný. ()

ClimbVibe

Trochu masochismus. Od soutěžících (naruby obrácených 5 minut slávy), od poroty (která musí předstírat, že jí to baví) a hlavně ode mě. DOREMI jsem totiž objevil až po letech - na youtube. A nesnáším se za to jak mi nestačí jedno video a musím si pak najít ještě další dvě. A tímto bych chtěl poděkovat ČáryMáryFuckovi, který se stará o to abychom na tyhle skvosty TV Nova nezapomněli. Jo a pozdravuju Vlčáky u Vlka a Apače! Synamatku hlavně! ()

dehlie odpad!

táto relácia bola proste strašná. keď len začneme s tými moderátormi, katastrofa. a čo sú schopní spraviť niektorí umelci za peniaze, aby sa objavili v tej porote. niekedy nepochopím český vkus, ako sa takéto niečo vôbec dostalo na obrazovku... ()

mira007

Dávám hvězdy, protože jsem se zúčastnil natáčení jednoho dílu, který vyhrála moje spolužačka Pavlína H. ()