DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Všivák

Sabina Laurinová v nejlepších letech. Otravný Petr Trávníček a ještě otravnější porota. No, občas to bylo i k pousmání. Po osmi letech znovu. Ne, to už opravdu nepotřebuju. Dnes už jsou se Superstar na vyšším levelu. ()

Elisebah odpad!

Tohle nééé, opět se tu potvrzuje,jak Nova kopírovala pořady. Tentokrát si vzali na mušku primácké Carusošou. A ještě tam Laurinová, to bylo na mě až moc ()

ABCD Marta

Once upon a time aneb v jazyce českém bylo nebylo, kdesi v minulosti, když jsem ještě neuměl řešit rovnice o dvou neznámých a celý svět viděl v růžových brejličkách, jsem tento „pořad" sledoval a celé mi to připadalo jako docela férová zábava, ale jak plyne čas a člověk s ním, říkám si, jak mohlo vůbec nějaké televizi, ať už komerční či veřejnoprávní, projít vysílání takového výplachu mozku? Mrkněte na toto, toto, toto a toto, ať pochopíte, co všechno je člověk schopný ze sebe vyblít, aby si užil svých pět vteřin slávy... Ale protože je to sledování lidské trapnosti, nestoudnosti a demence taková švanda, udělím Řád zlaté hvězdičky jedné! (autorovi CaryMaryFuck patří můj obrovský dík, že měl tu sílu to nahrát, a zaznamenat tak pro další generace jako odstrašující případ) ()

Deryll

Modrý princ co chlasta Iron,pár skleniček Pavel Trávníček,šukezni prcina princezna Sabinka a megaveleještěří kràl Sláveček! Já prostě nemůžu jinak.....sedůůůům!!! ()

Jello Biafra odpad!

Sračkoidný výplod, ktorým nás tv nova bombardovala v rokoch 1998-2005 sa pohybuje hlboko pod hranicou dobrého vkusu . Zo sledovania imbecilov, ktorí sa nechutne pitvoria, šaškujú a krútia ako keby mali v bruchu hordu pásomníc je vám normálne na zvracanie a chytáte sa za hlavu pri pocite ako hlboko môžu ľudia klesnúť aby sa ukázali v TV. Pokusy o spev mimo rytmus, bez tóniny. Nič viac než len obyčajné hulákanie. Doporučujem pozrieť si videá od CaryMaryFucka na Youtube. Ale len na vlastné nebezpečie. ()

Čtec

Nes(t)oudnost některých lidí ohledně svých pěveckých schopností je šokující :-) ... "Přátelé mi říkají přezdívkou.. Můžu to říct?.. Arizonská pěnice, no!" ()

Lukoboss odpad!

Hrůza, děs a utrpení.... Moderátoři mají blbý kecy, účinkující neumí zpívat (ve velké většině) a ta porota!? Dál se ani rozčilovat nebudu. ()

slovan1 odpad!

Perfektní přiležitost pro ty, kteří se chtěli před televizními diváky ztrapnit... No a opravdu, někdy ti lidé neměli nejmenší soudnost... ()

lskala

Jóóó, to byly časy. Zlatá devadesátá léta končila, Husákovi děti už se stávali dospělími a všichni jsme sledovali DO RE MI ... Teď už dávám jednu * čistě z nostalgie. 15% - 1* ()

Devilian

Díky reprízám a jednomu nejmenovanému kanálu na Youtube si můžu tenhle análně-mozkový výplach kdykoliv připomenout a hýkat nad jeho debilností smíchy. Původně jsem tomu dala Odpad! Jenže! Tohle je tak DOKONALÝ zdroj neuvěřitelně idiotské zábavy, nad kterým člověk kroutí hlavou, že nelze jinak, než dát čistých 5 hvězd. ()

core.2

Možnost jak objevit nový talent, ale mohli to lépe propracovat a vhodněji předem vybírat v castingu. Já to jako kluk sledovat kvůli Sabině. Jinak na dnešní dobu ubohé, netaktní a některé poznámky Pavla Trávníčka, mě uvádí do směru debility... ()

herr_carter odpad!

Dodnes nechápu,jak se mohl nekonečný zástup absolutně netalentovaných debilů účastnit "pěvecké soutěže", kterou navíc s grácií uváděli úchyl a mega kráva........... moje hodnocení = 0 z 10. ()

keoma26

za václava pergla a kudrnáče alias krupku jiřího by to mělo být pět hvězdiček...pozdravuju vlčáky u vlka a beseďáky v besedě-)) ()