DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

kerkulka

Na to se tak krásně vzpomíná a Trávníčka já mohla vždycky:)) Laurinová pořád vysmátá.. A ty hlášky, jcelé to byla jedna velká komedie - takže dopadlo to výborně, jsem jen trochu v šoku... pardon :D ale zdravím beseďáky v besedě, vlčáky u vlka a taky apače - a se salvou smíchu zvyšuji hodnocení;D ()

lxbch

Co na to chcete říct? Pořad na páteční noc, kdy jste na bečce a chcete se od srdce zasmát. Jediný klad to má, že DOREMIfasollasido "vystřelilo Matěje Rupperta ke hvězdným výšinám" (berte s hóóóóóódně velkou rezervou). :-D ()

Dimo

Ze začátku čirá nenávist, následovně ingnorativní nezájem. Nejlepší byli ti zoufalci, co vůbec neuměli gdáknout. Pro tyhle klenoty se shlédnutí vyplatilo. ()

Stíba

Velice těsně nad odpadem tenhle pořad drží skutečnost, že se zde objevilo i několik u nás později známých zpěvaček, které opravdu zazpívali hezky, jinak mi přijde, že si z lidí Nova dělala vážně p*del, protože exotů a devadesátiletých babiček tu bylo až až. ()

Koprska

Fascinuje mě, jak čím je pořad starší, tím se snižuje hodnocení až na odpadní hranici... Smutné. Pořad byl ve své době TOP věc, na kterou se lidé dokonce těšili.. Moderátoři byli hvězdy! Rozhodně si to zaslouží minimálně průměrné hodnocení i v dnešní době, jelikož to, co běží v TV nyní (Xtá soutěž o nej zpěváka, či trapné reality show, či dokonce pořad o vaření, kde lidi vařit neumí a šmejdí si po bytech a domácnostech...) to je pravý ODPAD... :* ()

Mandalorian

Jděte do h..jzlu. Tak špatný to nebylo. Aspoň tam chodili lidi, kteří chtěli něco zkusit a nebyla to taková fraška jako všechny ty zk..rvený Superstar - ze kterých by jeden supersral ! 80% ()

Pesosek odpad!

Tohle je vrchol lidské demence, nevkusu, trapnosti. Zajímalo by mě, kde ty lidi berou? Nevěřil bych, že je možné najít takové množství kreténů. Nelze upřít snahu pobavit, šokovat, avšak jinak než autoři původně asi zamýšleli. Kdyby se hodnotila trapnost, tak je to jistých 5*. ()

feryk

Strašný pořad, ale jednu hvězdičku dávám za to, že u některých dílů jsem se královsky pobavil a zasmál víc než u leckteré komedie. Někteří účinkující a asi i štáb neměli absolutně žádnou soudnost a jen touha vidět další "nezpěváky a exoty" v akci mě držela u obrazovky. Pro pobavení dobrý pořad, jen záměr tvůrců byl asi jiný. :) ()

phoenixer odpad!

Když si vzpomenu na některé soutěžící, tak mě z některých rádoby vystoupení opět běhá husí kůže.. grrrr... ()

Italiano

Jako odpad to ještě nevidím, ale nesympatický Trávníček a o něco více sympatičtější Laurinová .. Mno, nevím co dodat, ale hrůza. ()