Rattlehead

Naprostý vrchol britské filmové veselohry a můj nejoblíbenější díl. Tvůrci pořádně popustili uzdu fantazii, takže z šéfinspektora Dreyfuse je šílený vládce světa, hlava nejhrozivější zločinecké bandy, jejímž úkolem je zabít Kluzóa. Scénky nemají chybu - souboje s Katóem, Kluzó jako zubař, dobývání hradu, Oktoberfest, výslechy... Skvělé jsou i úvodní titulky, kde nechybí Růžový panter jako Alfred Hitchcock, King Kong či Gene Kelly. Tento film miluji! P. S. poznali jste v psychiatrovi z úvodní scénky Čáryfuka? ()

Dinsberg

Neustále rvačky s Catem, nenávistný Dreyfus, přející Clouseauovi jen smrt a nešikovné eskapády "nejslavnějšího" francouzského detektiva. Nebýt fantastické vyslýchací scény, popletl bych si tento a předešlý díl. ()

me_george

Občas už gagy (opakované padání ze schodů) nejsou vtipné, ale co se dá dělat - některé jsou dokonalost sama (přitažení se z pokažené židle za cizí kravatu). ()

PlayEasy

Další skvělý film o panterovi ve, kterém je tolik srandy, že jsme se až pooořádně rozkašlali, protože komisař Clouseau znovu zasahuje!!!!!:) 80% ()

ACDCKL

Za mě rozhodně nejpovedenější díl z celé série o Closeauovi. Smích v podstatě od začátku až do konce, nejlepší scénka se zabijáky na Octoberfestu. Jasných 5*. ()

subic

Šílený bývalý vrchní inspektor Dreyfus čerstvě propuštěný z léčebny řádí jak černá ruka, aby nakonec úplně vymizel i se svým hradem. Chce za každou cenu zabít vrchního inspektora Clouseaua a vypíše na něj i odměnu, takže ho chce dostat kde jaký padouch a to různými způsoby. Tohle jsou s jedničkou dva nejlepší díly celé série. ()

Tominni

Za mě jednoznačně nejlepší film celé série. Dreyfus se dostane pryč z blázince a pustí se do plánu, jak zlikvidovat Clouseaua jedno provždy. I za cenu spojení s těmi největšími lumpy podsvětí. Jen namátkou úvodní scény z blázince, pokusy těch nejlepších zabijáků zlikvidovat Clouseaua, překonávání vodního příkopu s močůvkou nebo závěrečné trhání zubu - to je prostě klasika, která nikdy neomrzí. ()

Martass21

Je jeden člověk na světě dokáže vytrhnout zdravý zub a jen dva lideé na světě mě dokáží spolehlivě rozesmát-Frank Drebin a Clouseau! Nejlepší díl serie s naprosto dokonalými gagy. A smál jsem se i bez "neestecie". ()

route60

Jednoznačně nejlepší ze všech části je právě Růžový panter znovu zasahuje, Peter Sellers byl jedinečný komik a Clouseaovo dobýváni se do hradu v jeho podání je naprosto geniální, Blake Edwards natočil nezapomenutelný film. ()