Snímek The Runaways vypráví příběh stejnojmené dívčí rockové kapely, zformované v druhé polovině 70. let. Duší vůbec první dívčí kapely byla Joan Jett, kterou ve filmu ztvárnila Kristen Stewartová. Ozdobou a zároveň hlavní zpěvačkou byla Cherie Currie, kterou si zahrála Dakota Fanningová. Dívky skupinu založily už jako teenagerky a úspěch se dostavil velmi rychle, byly však mezi nimi velké problémy a každá z nich viděla společnou budoucnost trochu jinak. Film, založený na memoárech právě Cherrie, popisuje počátky kapely, nečekanou slávu, její temnou stránku a vztahy mezi jednotlivými členkami, které vedly zákonitě až k rozpadu skupiny. (HBO Europe)

Diskuze

slavo_held (hodnocení, recenze)

K fanúšikom Kristen sa radím aj ja ... a nie kvoli Súmraku (lenže tu každý má v TOPke filmov ten zpomínaný odpad :) )

slavo_held (hodnocení, recenze)

Neviem prečo ale mám pocit že na tento film čakajú snáď len fanúšikovia Súmraku... to nie je presne kolektív v ktorom by som sa chcel nachádzať a pomaly sa bojím aby skutočne tento film nebol len pre tú menovanú skupinu ľudí...

carly

carly (hodnocení, recenze)

@Insegrim: pokiaľ viem, je to podľa tej knihy. zatiaľ to malo reakcie tak pol na pol, ale Kris aj Dakotu všetci chvália

Insegrim

Insegrim (hodnocení, recenze)

Jde vůbec o životopisný film o skupině The Runaways? Podle těch recenzí je to spíš film na motivy té knihy co napsala Cherie Currie a o vztahu Currie Jett...

Jenda

Jenda (hodnocení, recenze)

Ve Švédsku to dávaj v srpnu... ale tak dlouho jim to doufám trvat nebude

liquido26

liquido26 (hodnocení, recenze)

No JENOM v Americe to určitě nebude, protože už to má uvedený premiéry i pro Argentinu, Nový Zéland a Austrálii. Tak snad se to časem dostane i k nám.

Martinibaby (hodnocení, recenze)

A jste si jistí, že to k nám vůbec půjde? Mně právě kámoška tvrdila, že prý to má být akorát v Americe.. :(

Goldenapp

Goldenapp (hodnocení, recenze)

potřebuju znát datum české premiéry...a to hned...navrhuju 18. března :)

slavo_held (hodnocení, recenze)

hejhej zaujímavosti trvajú najdlhšie ale obrázky nezvyknú trvať dlhšie ako týždeň, už to mám odsledované

liquido26

liquido26 (hodnocení, recenze)

Někdy jim to trvá. Já jsem třeba jednou čekal na schválení zajímavostí asi tři měsíce. Občas se to holt stane - hodně práce, hodně školy, málo času.

slavo_held (hodnocení, recenze)

O.K práve som nahral vyše desať obrázkov, dúfam že to páni z čsfd dajú sem čo najskôr

Botanick (hodnocení, recenze)

Určitě pro mě není Kristen jenom Bella. U Belly je jedno kdo by to zahrál, ta postava byla prostě blbě napsána (Paní Mayerovou, ne scénaristou). Jenom mě prostě zatím nepřesvědčila, že by byla zárukou úspěchu :)

strelenaL

strelenaL (hodnocení, recenze)

Myslím si že Dakota má potenciál být dobrou herečkou. Jenom musí mít trochu víc štěstí při výběru filmového scénáře. Kristen mám ráda, protože ona umí hrát obyčejné lidi (prostě skvěle).A neškatulkuji jí do role Belly. Protože jako Bella je dobrá, ale nejlepší je pro mě ve filmu the Cake Easter (http://www.csfd.cz/film/230941-cake-eaters-the/).

Martinibaby (hodnocení, recenze)

No právě, podle mě je to obsazený skvěle a jsem ochotná věřit, že to tak i dopadne ;)

Botanick (hodnocení, recenze)

Joan Jett je to co mě táhne na film :) A Kristen sedí perfektně, což pro mě teda ještě není důvod věřit tomu, že to dobře dopadne

Martinibaby (hodnocení, recenze)

Já mám po herecké stránce ráda obě, takže to je jedním z hlavních lákadel pro mě. Jinak rozhodně Joan Jett jako taková, prostě klasika :)

Botanick (hodnocení, recenze)

No každopádně, asi si na to do kina dojdu. Ale určitě to nebude kvuli Kristen, ani Dakotě (ani jedna mě nepřesvědčila, že by byly zárukou dobrýho výkonu). Spíš kvůli kapele a v nejhorším to budu jenom poslouchat :)

Lusesita

Lusesita (hodnocení, recenze)

Tak ona je teď je teď Každopádně Kristen známější, tak toho musí využít, ale že je prej Dakota ve filmu tak v 80% záběrech A doufám, že ten film bude nějak omezenej věkem, prtž jinak se budou asi děvčátka hodně divit, až uvidí 'Bellu' líbat Dakotu a podobně...

Mad Max zachraňuje supermodelky

Mad Max zachraňuje supermodelky