Obsahy(1)
Americká televízna show, ktorá sa stala akousi inšpiráciou pre podobné programy, akým je napríklad Inkognito (od r. 2003). Program sa skladá z dvoch častí. V prvej háda štvorica účastníčok a účastníkov nezvyčajné povolanie hosťa a v druhej identitu populárnej osobnosti, ktorá sa na tomto mieste nazýva "mystery guest". (ČSFD)
Účinkují
Imogene Coca
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Bláznivá dovolená (1983)
Pod stromem věčného pokušení (1963)
Eunice Gayson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Srdečné pozdravy z Ruska (1963)
Dr. No (1962)
Frankensteinova pomsta (1958)
Samuel Goldwyn
Polsko
Nejlepší filmy:
Ben Hur (1925)
Shirley Jones
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Dva záletníci (1964)
Velké dítě Gideon (1998)
Phyllis Diller
USA
Nejlepší filmy:
Třpyt v trávě (1961)
Louskáček (1990)
Život brouka (1998)
Eva Gabor
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Dívčí akademie (1987)
Aristokočky (1970)
Záchranáři (1977)
Hermione Gingold
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Cesta kolem světa za osmdesát dní (1956)
Malá noční hudba (1977)
Jinx Falkenburg
Španělsko
Nejlepší filmy:
Někdo tam nahoře mě má rád (1956)
Big Brown Eyes (1936)
Dívka z titulní strany (1944)
Hal Simms
USA
Wende Wagner
USA
Nejlepší filmy:
Rosemary má děťátko (1968)
The Green Hornet (1974) - a.z.
Rio Conchos (1964)
Margaret Hayes
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Džungle před tabulí (1955)
Sabotér (1942)
Clayton Moore
USA
Nejlepší filmy:
Kansas Pacific (1953)
Texaští střelci (1938)
Shane (1953)
Diahann Carroll
USA
Nejlepší filmy:
Máte ráda Brahmse? (1961)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Porgy and Bess (1959)
Tom Poston
USA
Nejlepší filmy:
Voják v dešti (1963)
Tmavohnědá kopie (1981)
Podporujte akademii (1980)
Hedda Hopper
USA
Nejlepší filmy:
Sunset Boulevard (1950)
Půlnoc (1939)
Karibští piráti (1942)
Sandy Duncan
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
Půlnoční kovboj (1969)
Liška a pes (1981)
Tommy Sands
USA
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
Pouze stateční (1965)
Harry James
USA
Nejlepší filmy:
Dvě děvčátka a námořník (1944)
The Opposite Sex (1956)
Synkopy (1942)
Benny Goodman
USA
Nejlepší filmy:
Zrodila se píseň (1948)
Birth of the Blues (1941)
Synkopy (1942)
Dale Evans
USA
Nejlepší filmy:
Stará Oklahoma (1943)