Manželia Craig a Elise Landryoví dostanú od života ťažký úder. Ich jediný milovaný syn Benjamin je unesený a k smrti utýraný sériovým vrahom Johnom Kozlowskim. Kozlowkeho dolapí polícia a súd mu udelí trest 25 rokov odňatia slobody, čo sa skľúčenému páru zdá byť príliš málo. Rozhodnú sa preto zmocniť sa odsúdeného psychopata a vykonať na ňom spravodlivosť po svojom. (Karamanlis)

Petulka88

Oko za oko. zub za zub (tady to platí skoro doslova). Když jsem o tomhle filmu slyšel poprvé, očekával jsem, že to bude záplava brutálních scén bez ladu naskládných na sobě. Až tak pravda to ale není. Rozhodně celý film nestojí jen na násilí, třeba scéna, kdy policajt prohledává úchylův úkryt a k tomu hraje zaseklá gramofonová deska, je opravdu děsivá. Docela podstatnou část filmu sledujeme hrůzu, kterou mladý pár zažívá poté, co jim psychopat unese a nakonec umučí dítě, i následné vzájemné obviňování, kdo za smrt jejich dítěte nese odpovědnost. Tím samozřejmě nechci říct, že se jedná o nějaké psychologické drama. Jakmile se vrah dostane rodičům do rukou, zažívá naprostý očistec. A že je to očistec řádně brutální a krvavý. Je pravda, že někdy se tady mluví až moc a samotný únos vraha je trošku přitažený za vlasy. Ale jinak na mě film opravdu zapůsobil a i ta pointa je vcelku dobrá. Na The Tortured by se měli podívat členové naší slavné justice i někteří ,,ochránci" lidských práv, aby viděli jak by se mělo s takovou sviní zacházet. ()

cinemaboy7

Musí být hrozné, když rodičům zemře syn, navíc tak, že si ho "vychutná" jeden povedený psychopat. To pak leckterý rodič nevydrží, když je odsouzen na pouhých 25 let a vezme spravedlnost do svých rukou. Změní se v monstra a vy jim pravděpodobně budete fandit, ať je utrpení co největší. Co natom, že téma pomsty bylo natočeno tolikrát. Tohle je zpracováno velmi slušně a nečekanou pointou si u mě napínavé dílko vydělalo 4 hvězdičku. ()

fililipekk

Rodiče berou spravedlnost do svých rukou, protože u justice se jí nedočkají. Drsný a pro mě jakožto pro otce i znepokojující. Mnohem lepší než podobných 7 days + extra konec. ()

filipes.lu

První film, ve kterém mi malý sloník nepřijde ani trochu roztomilý :) Pointa byla dobrá, nečekal jsem-což jenom dokazuje, jakej jsem jednoduchej divák. Avšak tím pádem jsem spokojený s širším okruhem filmů :) Brutalita je tak akorát...tedy, to je samozřejmě na hranicích možností každého z nás, ale nebylo to nejhorší. Asi tak na srovnatelné úrovni s I spit on your grave. Hlavní dvojce není vyloženě nepříjemná, dá se na ní koukat. Ovšem, co oceňuji nejvíc, je pasáž s trikem na policisty. Mi to přišlo až reálný =) No ale vězně už teď krást nebudu, čert ví, jak to pak dopadne :) ()

Lumberjack

Velkou výhodou tohoto filmu je krátká stopáž, takže žádný vleklý začátek, ale jde se přímo na věc... Nejdříve silný úvod, kdy rodiče příjdou o syna, nasledný únos a mučení "vraha". Gore na slušné úrovni (nejvíc fuj bylo pro mě propichování ušního bubínku jehlou) a nebýt toho zpackaného konce (dopis, atd.) klidně bych dal plný počet hvězd... ()

merlinovic

Psychopat unese dítě a umučí ho k smrti. Dostane za to jenom 25 let a rodiče dítěte ho unesou a začnou ho mučit kdesi v chatě v lese. Náš mučený psychopat má navíc smůlu, že otec dítěte je lékař a on tak má jistotu, že toto mučení potrvá dlouho navíc s drogami zpříjemňujícími zážitek. Pokud bych něco vytknul tak rodiče kteří co chvíla mění názory jestli mučit nebo ne (nejdřív matka ano otec ne a potom naopak a znova...) a závěrečnou pointu která byla naprosto zbytečná. ()

Miagy

U mňa - áno. Prekvapivý záver filmu dodal ešte jednu * navyše. Scény mučenia boli podla mňa dosť na hrane, nie každý by asi zvládol všetky scény. BAvil som sa takmer celý film, záverečných 15 minút sú úplnou lahôdkou. (videné v nie dokonalej kvalite) ()

Knor

Očekával jsem mnohem drsnější zábavu. Mučení nic moc, žádný gore nebo nechutnosti a ten manželskej pár mě strašně sral. A hlavně to závěrečný překvapení bylo čitelný zatraceně brzo a skoro mě to až rozesmálo, že je to nakonec tak, jak jsem polovinu filmu předpovídal. Celkem nic moc, nějak mě to nenadchlo. ()

Homerking

Manželé Elise a Craig Landryovi se stanou obětí strašlivého zločinu, jejich 6ti letý syn Ben je unesen a později nalezen brutálně  zavražděný, vrah je dopaden a odsouzen na 25 let, to se ale Elise a Craigovi zdá jako směšný trest a rozhodnou se vzít spravedlnost do svých rukou. Výborná revenge záležitost můžete se těšit na hromadu brutálních scén a nečekaný zvrat v příběhu. ()

intro

Hodně mrazivá podívaná. Jen závěr měli tvůrci vymyslet jiný, ale zas až tak mi to film nezkazilo. Dávám 70% a doporučuji. ()

Solverino

Tak to mě moc nezaujalo, celkově velmi průměrné, ale na konci nadprůměrná pointa. Doporučuji vydržet do konce, i když se budete dlouho skoro nudit... he he! ()

Soubi

Hned ze začátku jsem řešil dilema, jestli film hned nevypnout, neboť představitelka hlavní ženské role (Erika Christensen) byla opravdu na zabití...takto protivnou postavu jsem ve filmu snad ještě neviděl. Zbytek děje byl nezáživný a zde opěvovaný konec....to myslíte vážně že to někoho překvapilo??? A hlavně - NIKDY by se to nestalo, neboť rodiče by přece věděli jak... ale ne, nebudu spoilerovat. Za mě tedy rozhodně ne. ()

Pitryx

Tak ne. Ani na potřetí se mi to nepodařilo pochopit. Prostě jsem blbý no. Vždyť oba manželé byli u soudu. Viděli toho vraha přicházet, odcházet, museli vidět jeho ksicht i v novinách, ale nakonec...aha, nemohu, byl by to spoiler. Nu, počtvrté už na to koukat nebudu, i když musím přiznat, že na Eriku Christensen bych se vydržel dívat zas a zas. Je to dobrý film, hlavně jeho druhá polovina. Ano, ten úvod mohl být kratší. To je fakt. Přesto jde o film dobře udělaný, a určitě ve své kategorii vyčnívá nad průměrem. *** A PŮL ()

Mamlas

Rodiče si odvezou na chatku do lesa trochu poddat vraha svého syna. Tak mu dělají všelijaké škaredé věci. Děj je minimalistický, monotónní, jen samé mučení pořád dokola. (18%) ()

Cechyno4

Velmi příjemné překvapení na poli exploitation hororů. Musím říct, že u některých scén jsem až vážně skřípal zubama. Injekční stříkačka v uchu, hra se jménem Slonik či operace naživo. Síla. Opravdu musím Tortured vychválit. A ačkoliv údajně někteří pointu odhalily "prý" hned, já ne. Počkal jsem si na konec a následná pointa mě doslova šokovala. Jednu menší výtku bych měl a to bylo chování herců v některých chvílích. Bylo poznat, že je těžké se vážně vžít do takové role. Film má i parádní délku a hezky mi utekl. Doporučuji !!!! ()

CrazymanM

Jejda,tak to bylo povedené!Škoda jen těch hrozně srdceryvných scén,dojemných flashbacků,jinak to bylo velice slušné ,drsné scény mučení a opravdu nečekaný konec,to mě vcelku dostalo! ()

maldoror16

Hodně dobrý, drsný, psychologizující a celkem ambiciózní (alespoň co do etického přemítání - je to mnohem větší sada a nápor v rovině psychologie, emocí a morálky než v brutalitě a násilí, byť těm se to rozhodně také nevyhýbá:) exploitation se slušnými hereckými výkony a úchvatnou hudbou. Velmi povedené a velmi dobře zakončené (ač nijak překvapivě či excelentně, což mi ovšem nijak nevadilo), čímž mám na mysli minimálně to, že zdejší nářky na "nelogičnosti" v závěrečné fázi nechápu - 1) dost zbytečné, 2) v naprosté většině neopodstatněné... Strhující podívaná, která bez diskuse prostě stojí zato. 80% ()