Manželia Craig a Elise Landryoví dostanú od života ťažký úder. Ich jediný milovaný syn Benjamin je unesený a k smrti utýraný sériovým vrahom Johnom Kozlowskim. Kozlowkeho dolapí polícia a súd mu udelí trest 25 rokov odňatia slobody, čo sa skľúčenému páru zdá byť príliš málo. Rozhodnú sa preto zmocniť sa odsúdeného psychopata a vykonať na ňom spravodlivosť po svojom. (Karamanlis)

montel

Manželům Landryovým unese neznámý muž jejich malého syna přímo z jejich zahrady. Policie po něm neustále pátrá a rodiče jsou zoufalí. Za pár dní u nich zazvoní telefon a policie jim oznámí, že jejich syna nalezli v domě Johna Kozlowskiho (Bill Moseley) brutálně umučeného k smrti. Kozlowski ale dostane za hrůzný čin pouze 25 let vězení, což se manželům nelíbí. Při jeho transportu do věznice, jej unesou, ukryjí v opuštěném sklepení jednoho domu a tam mu začnou oplácet všechny zvěrstva, které prožil jejich syn...Poslední dobou se z exploitation roztrhl pytel. Tortured není špatný film, ale mohu raději doporučit The Loved Ones nebo Mučedníky. 50% ()

Paokara

mile překvapen,hlavně tím koncem,tohle jsem absolutně nečekal!!!pro mě výborná podívaná...neví někdo,kdy to vyjde v češtině?díky.. ()

Snakefinger

Vše co má správny horror, thriller, psychologické drama, explotation, gore mít........jinak ovšem na vlas stejné jako francouzský explotation 7 days, který tímto doporučuji. Jak jinak...Co do psychologie vychází 7 days lépe jinak explotation byl hrubší násilnější, živelnější tady takže souboj na čestnou ale zvrácenou remízu. Zvrácené mi přišlo zejména že tady se gore zpčastnila i manželka ... zatímco v 7 days jenom manžel.... možná o to více zvrácenější. ()

naytsirk

Začátek se trochu vleče, i když na druhou stranu to tak asi muselo být. Film jako takový stojí jen na pomstě za smrt syna a pokusu o zobrazení lidské psychiky… Celkově to ale působí celkem solidně. Pointa je sice zřejmá, ale i tak jsem si to užil…. ()

mdf

Zoufalý rodiče vezmou spravedlnost do svojich rukou.Slušně gradující thriller s velkým potencionálem a překvapivým koncem. ()

Phoenixcq

Velká škoda, že tohle nenatočil někdo, jako Fincher. Obrovský potenciál a parádní konec!!!! Škoda tečh mnoha logických chyb a místy i hloupému chování postav (viz třeba ten klíček), protože tyto chyby byly úplně zbytečné a dalo se to zpracovat i bez nich. ()

VS4ever

Suhlasím s počínaním rodičov až do odhalenia pointy.Ludia (John Kozlowski a všetci jemu podobní) s takýmito sklonmi by mali byt poskytovaní rodinám obetí práve pre takéto účely alebo posielaní rovno na smrt !!! Tento film mi šiel rovno z duše a užil som si ho ako sa patrí . Až na to že divák ktorý sa rád bojí s týmto snímkom svoje chute neukojí pretože od hororu (u mna strach a ohryzané nechty :-D )to má daleko. ()

Arkwuill_S

Šťastná mladá rodina - manželé a malý syn, vše vypadá dokonale až do chvíle, kdy je jejich dítě uneseno, mučeno a zavražděno psychotickým masovým vrahem. Ten je sice záhy dopaden a odsouzen, jenže trest odnětí svobody na dvacet pět let přijde zdrceným rodičům jako nedostatečné. Přišli o to nejcennější, co v životě měli a tak se rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou, vynést a vykonat vlastní trest... Přijít o dítě je jistě strašná záležitost a těžko si člověk představí, co to pro rodiče znamená. Když film takto začal, tak jsem si ani nebyl jistý tím, jestli se na to chci dívat dál. Z mého pohledu mě úvod nijak zvlášť nezaujal a ve své podstatě pak ani celý průběh filmu. Do poloviny to byla víceméně nuda a když se vzápětí odkrylo, o co že ve filmu půjde, vyslovil lapený "nevzpomínám si" a už mi bylo naprosto jasné, jak film skončí. A že jsem měl pravdu. Herecké výkony nic moc a některé momenty byly rozporuplné, např. závěrečná sebevražda s dopisem na rozloučenou, to jsem opravdu moc nepobral. Nuže, celkově hodnotím jako nic moc. Myšlenka je to zajímavá, i by to mohl být dobrý film, ale to jsme úplně někde jinde. ()

JerryPilsen

Trochu šroubované,pointa skvělá,mučení odporné.Asi to chtělo trochu lepší herce,těmto jsem všechno tak úplně nevěřil.Přes to všechno hodně napínavé,avšak postupem času ztrácí oba manželé počáteční sympatie.Vystupuje otázka kam až může zajít pomsta. ()

batuzekk

Někde jsem četl, že je to na způsob SAW,.... ale tohle mě docela zklamalo. Dle obalu jsem usuzoval nějakou nehoráznou prasečinu a dočkal jsem se spíš thrilleru než horroru. Herecké výkony mě taky nějak moc nezaujaly. Škoda, hold se dobrý scénář nedostal k dobrému rejžovi... můj nazor :) ()

Patrix000

Ze začátku mi bylo smutno pak sem citil zlost s rodici a chtel sem pomstu chvilkama sem musel odvratit zrak když ho mucili a na konci totalne prevraceni deje!!Super horor!! ()

metrixmetrix

Neoriginální nápad a nudný začátek a příliš nepřesvědčivý herci. Nýbrž konečná pointa je brilantní. GORE scény průměrné. ()

Profík

Čekal jsem álo a dostal jsem slušnou porci slasheru, který nenudil, na to ostatně ani nebyl čas při ultrakrátké stopáži. A závěr jsem nečekal. A těch několik logických lapsů jsem vzhledem k žánru odpustil. 70%. ()

gerdi14

No pr.... ten konec mě teda nasral. Pro někoho skvělá pointa, pro mně o dvě hvězdy dole. Musím říct že mě v hlavní roli překvapil Jesse-výborně zahráno.Erika mi byla trochu nesympatická. Jináč velice nadprůměrný horor-thriller...já jsem se bavil,ale jak řikám až na ten konec. ()