kombajn

Tři a půl hvězdičky. Mnoho krásných scén s jídlem, fantasticky dobré scénky s hulením, člověk se zasmál i nahlas, což se mi nestává vždy. M.Streep užasná jako vždy. ()

M.i.k.e

příjemná oddechovka,která byť je určena spíše pro "starší" s přehledem může konkurovat všem rom-komům,které v poslední době vznikly.Civilní,obyčejné,přesto zábavné s velmi sympatickou ústřední trojicí...70% ()

Jonash87

Nebylo to špatné, výkony Aleca Baldwina i Meryl Streep byly velmi působivé, zato Stevu Martinovi asi nikdy nepřijdu na chuť. Scénář nebyl napsát špatně, ačkoliv místy se to trochu táhlo. Závěr pak není žádný přesladký happy-end, což je dobře. Coby oddychový romantický film je to zkrátka povedené, u mě za lepší tři hvězdy. ()

Wiikii

Alec Baldwin a Maryl Streep jsou parádní volba. Se Stevem Martinem to je dost na hraně, ale stále to je příjemná podívaná. .... HODNOCENÍ: 68% (3*) ()

Martin741

Reziserka nancy Myers /Lepsi pozde nezli Pozdeji, Po cem zeny touzi/ /natocila len taku nudnu americku komediu. Meryl Streep /Divoka Reka, Lovec jelenu/bola samozrejme vyborna, no ale ide o Americku herecku a to mne ako europskemu divakovi nevelmi smakuje. Baldwina som mal na haku. 40 % ()

vydumnica

Príjemná komédia so skvelým castingom a množstvom vtipných situácií. Ani sa nedivím, že režisérka túto rolu ušila Meryl Streep na telo!!! Super voľba. Alec Baldwin takisto. Hudbu som akosi nevnímala, čo ma až prekvapuje, keďže ide o Hansa Zimmera! Z vedľajších postáv mi bol najsympatickejší budúci zať. Najvtipnejšia scénka bola tá v hoteli (výťah, doktor) a potom tá s notebookom v spálni. S mamkou sme sa schuti zasmiali. Pre ženy naozaj fajn oddychovka a neviem ako pre mužov, lebo ten môj zaspal. Vadil mi len dabing (slovenský), ale prežila som to. Hlas Zdeny Studenkovej sa mi akosi k Meryl nehodil, ale to je už môj problém. 3,5* (úplné 4 by boli vtedy, keby to skončilo podľa mojich prianí). ()

shyster

Neeeeeeeee. Tak a je to oficiálně. Díky tomuto filmu jsem opravdu nemohl usnout. Jaká to ale byla hovadina, to si už ani radši nechci uvědomit. Meryl Streepová se tu chová jako hloupoučká 12 letá holčička/ Carrie ze Sex ve městě. Pochopil bych, kdyby to byl třetí díl zmíněného Sexu ve městě, ale tohle opravdu neee. ()

WoWoW

Zcela klasická látka obohacená o opravdu skvělé herce. Takže když to sečtu a odečtu, mám z toho standart a nic víc. ()

Streeper

Příjemná komedie, která ničím neurazí ani nepřekvapí. Nancy Meyers tohle prostě umí a i když má za mě daleko lepší filmy než je Nějak se to komplikuje, tak to pořád za to stojí. Několikrát jsem se během filmu zasmála. Jsou tam i táhnuté a ukecanější scény, hlavně konec, což je možná trochu na škodu, ale nevadí to tolik, abych hodnocení snížila. Meryl mám v komediích moc ráda, hlavně v těchto, kde se nejedná vyloženě o trapný typ humoru, ale o humor ze života. Vyměnila bych Aleca Baldwina za jiného herce, tady mi vůbec neseděl a celý film jsem měla chuť mu dát jednu přes držku. Steve Martin dokonalý. ()

campix

Další velmi příjemná romantická komedie od Nancy Meyers s geniální rolí pro Aleca Baldwina. Dokonce i Steve Martin ukázal, že i po Růžovém panteru nezapomněl hrát, jen mi Meryl Streep připadala moc rozjucháná a až moc emotivní. Jinak další komedie na kterou si za měsíc už nevpomenete. ()

danecek24

67. Zlatý Glóbus za rok 2009 - nominace (3) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Meryl Streep, Nejlepší scénář - Nancy Meyers ()

agathon

Slabsi tri hvezdicky pro tri duvody: Meryl Streep, Alec Baldwin a scena s notebookem, "naked manem" a manzelskou posteli (ale ta byla bohuzel maximalne vytezena uz v traileru). Lepsi pozde nezli pozdeji bylo rozhodne ucelenejsi, vyrovnanejsi a vic prolozenejsi zapamatovatelnymi okamziky. Tady jsou takove okamziky jen dva (jiz zminena "nahac" scena a pak scena s brkem...) a to je malo. Co u me ale film taha na tri hvezdicky jsou dalsi dve plus - tentokraat herecke kreace Streepove a (tlusteho, lec jakysi druhy dech odpadlika popadajiciho) Baldwina, kteri me proste celou dobu dokonale bavili. Prekvapive naprazdno mi vysel steve Martin, vlastne jsem ani nerozumel dovodum jeho castingu; pokud to melo byt obsazeni proti tipu, tak u Baldwina vyslo daleko paradneji. Nancy Meyers by mela mene poslouchat historky svych kamaradek a znamych a vice cist o filmove dramaturgii a nutnosti nad jednoltivymi gagy premyslet dlouho, z mnoha uhlu a hlavne z hlediska celkove stavby vypraveni. Uz ukazala, ze to umi - tak snad priste. ()

Wormboy

Tento film ma jedno velke stastie a to, ze sa tvorcom podarilo k nemu dotiahnut Meryl Streep a Aleca Baldwina. Bez nich by nestal totiz za nic. Tito dvaja herci a dokonca aj Steve Martin, ktoreho inak nieze nemusim, ale nemozem, drzia snimok cely cas nad vodou a napriek tomu, ze film neponuka (okrem jednej excelentnej sceny s Alecovym zadkom) takmer nic, je bezproblemovo sledovatelny a hoc by mu kratsia stopaz nezaskodila, nenudi a ponuka cas na oddych. 2,5/5* ()

Martrix

Ohavná Pilcherovka v TV looku vyniká pouze silným obsazením. Od prvních minut mi ten film nebyl sympatický. Cílovka staré opuštěné, popletené, až amorální polostařeny. Obsahem srajda, ale naštěstí tam bylo i pár vtipných momentů. Jediný důvod proč jsem to dokoukal, byla lenost zvednout zadek. Tento týden mám na babské filmy fakt smůlu. Jediný důvod, proč nedám 2* jsou dobří herci a scéna s noťasem. ()

Plangi

Já furt co mi to připomíná. No přece Lepší pozdě nežli později. Meyers prostě pár motivů pozměnila a základní schéma zůstalo prakticky stejné. Ale neberu to jako negativum, i tentokrát se jí povedlo natočit vcelku obstojnou romantickou komedii ze zralých let, jež stojí a padá na všemožných i nemožných situacích a hereckém podání. Ústřední duo sice párkrát sklouzne do karikování svých postav, hlavně Meryl Streep to semtam přešvihla s přehráváním, jinak nemám co vytknout. Bavil jsem se. A jen díky postavě Harleyho (John Krasinski) jsem se při některých scénách bavil ždibet nad průměr. 60% ()