112 - V ohrožení života

(pořad)
  • Slovensko 112 – V ohrození života

V ohrožení života. Nikdy nezveřejněné záběry záchranářů v akci. Skutečné příběhy na prahu života a smrti. (oficiální text distributora)

popkec

Tento porad mi pripomina takove ty klasicke porady z dob kdy u nas jeste bezela reality TV. V te dobe jsem to zral (tohle taky, jenze tehdy to nebezelo) ale dneska? No uz jsem z toho asi vyrostl ()

morena.jea odpad!

Navrhujem aby všetci záhranári, policajti a hasiči dostali nejakú špeciálnu medailu za to, že si robia svoju prácu. ()

Kovaja

U nás neobvyklý pořad ale zato velmi dobře udělaný.Jelikož sem byl párkrát účastníkem natáčení musím ocenit jak práci štábu tak profesionalitu hlavního moderátora M.Vaňury.je to dobrej borec! ()

Paity odpad!

Naprosto zbytečný pořad a rádoby akční Mirek Vaňura, který dělá podobný stupidní pořad nejspíše s nulovou sledovaností na veřejnopráví České televizi. Hlavně, že víme, co za naše poplatky dělají. ()

Prochy38

Asi i na úrovni natočený pořad. Ono je to celkem drsné, když si člověk představí, že to už není film, ale krutá realita. Je to určitě lepší než Krimi zprávy na Primě, ale taky se nedá mluvit o nějaké dokonalosti. Rozhodně ale z těch koukatelnějších na Nově. ()

TheTrox

Líbí se mi jak zde většina lidí nadává na "surovost" tohoto pořadu. Nechápu, o co vám jde ? Vy asi chcete žít ve své bublince a nechcete vidět pravdu ? Ano, fotky zohavených těl není zrovna sladký čajíček, ale je to pravda ! Je to ten hnus co se v dnešním světě děje, a já tuto pravdu chci vidět a né mít slepě zavázané oči. Celkové hodnocení: 75% ()

Italiano

Bomba..Můžu s přesností říct, že jsem viděl všechny díly..Když jsem náhodou nestihl v úterý večer, tak jsem další den čekoval v archivu TV Nova..Nejvíc se mi tam líbí kriminální případy :-) ()

SZYslak

Pan Vaňura snad musel být uměle vypěstován v laboratoři. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. ()

Kiryl

Je to jen další reklama ve stylu "koukněte jaké má SPJ nové přilby" nebo "naše siréna umí tohle a tohle" Občas tam bylo něco na co se dalo koukat, jako např. záznamy ze zásahů Ozbrojených složek nebo Hasičů ale to je tak vše. ()

Lucius.15

Mě se to líbí. Jen škoda, že se nemůže vysílat o něco dříve, ale chápu, že kvůli autentickým záběrům to před 22. hodinou ani nejde. Bohužel díky tomu jsem nestihla vysledovat všecky díly 100%ně. Naštěstí se to dá dosledovat na internetu. Z některých záběrů a případů vražd mi opravdu běhá mráz po zádech... ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj