Machete (Danny Trejo) je bývalý federální agent z Mexika, který hraje podle vlastních pravidel a nikomu se ze svých činů nezodpovídá. Po střetu s drogovým bossem Torrezem (Steven Seagal) se Machete ocitne v Texasu, kde mu tajemný Booth (Jeff Fahey) nabídne možnost vydělat si rychlé peníze za vraždu bezohledného senátora McLaughlina (Robert De Niro). Plán se však příšerně zvrtne a Machete se ocitne v pasti. Naštěstí má několik přátel, kteří mu pomohou – nelítostnou Luz (Michelle Rodriguezová), těžce ozbrojeného svatého otce Padreho (Cheech Marin) a impulzivní April (Lindsay Lohanová). Machete hodlá Boothovi dokázat, že si pro své špinavé intriky vybral špatného Mexičana. V cestě jim ale stojí zvláštní agentka Sartana (Jessica Alba)... (HBO Europe)

Brmbolec

Bez mihnutia oka dávam za výbornú akčnú jazdu, réžiu, hercov 5*. Celý film funguje skvele, na nič sa nehrá, dokáže si sám zo seba vystreliť a ja som sa skvelo bavil. O nič viac predsa pri tomto žánri nejde. Tkaže mi bolo ponúknuté presne to, čo som od tohoto filmu očakával - ZÁBAVU (A samozrejme kúzelnú Michelle Rodriguez :D ) ()

Crupier

Hodně vtipná záležitost. Machete je natočen svižně a energicky. Jedna akce stíhá druhou. A neodpustitelný BONUS, Machete jako zahradník. To jsem měl už fakt dost :D . ()

Pochtli

Když jsem viděl úvod filmu, chtěl jsem ho hned vypnout a smazat. Nakonec jsem vydržel až do konce a pocity stejný. Aspoň díky L. Lohan a R. De Niro byl film dokoukatelný.. ()

Asdas

Machete je drsný, prehrávajúci ,zábavný ale trailery sľubovali viac zo všetkého ,najviac my prekážalo to strihanie z totálneho braku na pokusy o vážnosť. ()

Romeroo

Říkejte si klidně co chcete, ale na Mačetu mi nesahejte! Opět výborný Robert, opět super akce, vtip, kozičky, kundičky, zábava, krev,vraždy a zběsilost…prostě je Robert ostrej jako Mačeta…nádherný 4* a super zábava…PS: jenom škoda Lindsay, že si jako jeptiška nedala čáru, jinak BRAVO!!! ()

Stranger77

Jednou a dost. Čekal jsem přehnané scény, hodně krve a styl, který nezapomenu ještě dlouho. Všechno jsem dostal, ale mám pocit, že Rodriguez už nějak atakuje pomezí, u kterého lze film ještě brát s nadsázkou. Na druhé straně této linie už jsou filmy vyloženě blbé (záměrně i nezáměrně). Jinak řečeno, film jsem si užil, ale na Grindhouse teď nemám chuť. ()

Jarduk03

Kvůli tomuhle filmu jsem začal s komentováním filmů. Co na něj říct? To že byl ostrej jak mačeta by bylo zřejmě klišé. Málokdy se ale stává, že trailer má horší úroveň než film. Jestli ale tady rval trailer koule, ve filmu se vás pokusí Rodriguez roztrhat na kusy celé. U akčního filmu se smějete, ale nepřijde vám to divné. Film je nabitý hláškama, které se stanou určitě kultovními. 105 minut uteče hrozně rychle a vy už při odchodu z kina chcete vidět všechno znova! Tenhle chlápek prostě umí a já se bojím, s čím přijde příště. Děkuju, děkuju, děkuju! ()

makakus odpad!

Už dříve se říkalo, že Rodriguez je jenom béčko od Tarantina. Tohle bohužel není béčko, ale úplně poslední písmeno abecedy. Ž jako žumpa. Tak přiblblou, narychlo zbouchnutou a místy nechtěně směšnou parodii na sebe samotného musel snad točit úplně zkouřenej. Jasně - pořád je zde spousta stříkající krve, do komedie dohnaných nechutností jako je slaňování z okna po vyhřezlých střevech nepřítele (bohužel asi jediný skutečně kreativní nápad), setnutých hlav a dalších hezkých ingrediencí této filmové školy. Problém je pouze v tom, že to všechno přestalo dávat smysl, není to ani vtipné, ani originální, ani nové, ani působivé - je to jen neskonale trapné. Škoda. Geniální Sin City budiž zapomenut, tohle je na úrovni nepovedeného famáckého cvičení - ovšem za desítky milionů dolarů. Mimochodem - de Niro by zasloužil za tohle Zlatou malinu, ale má zde řadu zdatných soupeřů. Jen je s podivem, že když tvůrce takto hezky zvysoka a s neskrývaným potěšením kálí a kálí na své publikum, když veškerou tu blbost vydává za ZÁMĚR, spousta diváků s rozkoší do té žumpy skáče rovnou po hlavě. ()

LES

You see.. the bullet rebound was stopped by another bullet, that was already laired there. He hadn''t been shot before, he''ll be dead now.. ()

kurzweil

je mi jedno co kdo říká, ale tohle byla fakt jízda. upřímně řečeno, kam se hrabou expendables atd... fakt jsem se nehorázně bavil... and machete will be back again!:))) ()

lobodlak

Tak tohle ohodnotit je trošku oříšek. Film osciluje mezi opravdu skvělými scénami a naopak naprosto špatnými a zbytečnými okamžiky. Takže nakonec nic než průměr, z něhož si zapamatuji pár slušných scén, ale znovu už asi nezkouknu. Na takhle očekávaný snímek trochu škoda. ()

Kubi21

Danny Trejo je drsňák každým coulem, Michelle Rodriguez to sakra sluší a Robert Rodriguez je Bůh a Ďábel v jednom. Škoda slov. To musíte vidět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

jafuska

na tento film jsem se chtěla ze zvědavosti podívat, jenže po několika minutách jsem zjistila, že tyto filmy nemusím, tam se usekne hlava, tam se bodne mečem, tomuto filmu bych měla dát další šanci? určitě ne, na můj vkus je film až moc brutální ()

eredin

Dlouho sem váhal s hodnocením ... nakonec za 3* protože po pár dnech si nepamatuju nic kromě toho, že v celém filmu je nehorázně překundíno a největší souvislá část oblečení je páska přes oko :) ()

Nessos

Zajímavý kousek. Řežba, řežba, řežba..a kupodivu se v tom člověk neztrácí. Trejova životní role, aspoň podle mě. ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Sin City a Machete pokračují

Sin City a Machete pokračují

10.08.2011

Alespoň podle Roberta Rodrigueze, který se v kategorii „slibotechna“ očividně pokouší trumfnout kámoše Quentina. Na Sin City 2 se čeká už hodně dlouho. Rodriguez pořád tvrdí něco jako „už to bude, už… (více)