Reklama

Reklama

Zoe má za sebou spoustu partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání trvá příliš dlouho, rozhodne se stát svobodnou matkou. Domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Ve stejný den, kdy byla na klinice, potká Stana, dokonalého mladého muže, který se opravdu velmi podobá princi na bílém koni. Zoe své rané těhotenství před ním nejprve tají, ale posléze dospěje k rozhodnutí říci mu pravdu. Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Navštíví s ní dokonce i ultrazvuk, kde zažije další šok. Zoe nečeká jedno, ale hned dvě děti. Stan se stále drží, ale jen do chvíle, kdy jednoho dne vyřkne osudná slova, že sice čekají děti, ale že nejsou jeho. Zoe se naštve a okamžitě se s ním rozejde... (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (200)

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Jennifer Anniston neměla asi čas, tak tvůrci zavolali její jmenovkyni Lopez, která se už dlouho v podobné roli neobjevila, spíchli narychlo kýčovitý scénář a vypustili film do světa. Na JeLo se naštěstí i ve 40 opravdu pořád hezky kouká, navíc první polovina filmu byla docela sympatická, takže se to v pohodě vydržet dalo. Nicméně filmy by se asi neměly točit proto, aby se "to v pohodě vydržet dalo..." 4/10 ()

Litsarch 

všechny recenze uživatele

Vcelku jsem si i říkal, že na romantické komedii není co zkazit.... Nějak se potkají, něco se mezi nimi stane, pak se to pokazí ale ve velkém finále se k sobě zas vrátí a žijí šťastně... Téma na tisíce provedení... Zde je tomu taktéž, nicméně je to vcelku hrozně zahrané, nudné a až na pár světlých scén, kterých je tam bohužel méně než kolikrát se za celý film oblizují, je celý film jedno velké utrpení... ()

Reklama

fantomas19 

všechny recenze uživatele

* pár prekvapivých a nápaditých vtipov * Americká romantická komédia z tohto roku (2010), ktorú režíroval Alan Poul, je príbehom mladej ženy túžiacej po dieťati. Zoe (Jennifer Lopez) vlastní malý obchodík so zvieratkami, má pár bláznivých priateľov, ale nestretla ešte toho pravého. Rozhodne sa zrealizovať svoj záložný plán - nechá sa oplodniť neznámym darcom. Toho krásneho upršaného dňa jej do cesty, do taxíka a do života vstúpi aj Stan (Alex O'Loughlin), ktorý má ambície byť tým pravým. Dokáže si tehotná Zoe udržať Stana, je ich cit pravou láskou? Romantická komédia so zaujímavou témou stojí na pár vydarených vtipoch a milých výkonoch Jennifer Lopez a Alexa O'Loughlina. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Zaměřeno hlavně na lidi procházející těhotnym obdobím svého života. A těm to taky může připadat docela vtipny, protože se v těch situacích poznávaj. Jinak je to ale docela průměrná romantická komedie s jasným dějem a ještě jasnějším koncem. Chvílema se tam ale najdou i světlejší chvilky, kdy jsem se fakt od srce zasmál, i těm na první pohled trapnejm fórům. Jennifer Lopez je na to už možná trochu stará, ale i tak se celkem dala a Alex O'Loughlin byl docela sympatickej týpek, tak proč ne. Je to prostě obyč jednoduchá komedie, nic víc. ()

Ant 

všechny recenze uživatele

Další z tuctu romantických komedií, které se v kině objevují každý týden. Což je škoda, protože zrovna tenhle kousek měl potenciál, být něčím víc. Na jedné straně máme perspektivního režiséra a hlavní pár Jennifer Lopez/Alexe O'Loughlina, kteří jsou kupodivu nejmenším problémem celého filmu. Tím je jak jinak příběh. Nudný a předvídatelný film. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (3)

  • Jennifer Lopez sa vyjadrila, že ju scenár zaujal, pretože práve porodila dvojičky. (dwdb)
  • Psa Nuts hrali tri rôzne psy. (dwdb)

Reklama

Reklama