Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými způsoby vydal na Zemi, aby tu pomohl dvěma skeptickým duším najít ztracenou cestu - k sobě, ke smíchu a především k lásce. (oficiální text distributora)

pearl_jam

už se nikdy nebudu dívat na anděly jako dřív, travolta jako anděl s cigárem a drbající se v rozkroku je nezapomenutelnej :-) ()

Rudinsky

Dobrá komédia, s peknou myšlienkou a skutočne zaujímavým a svojským anjelom Michaelom, na ktorom to aj poväčšine stojí. ()

Shakeus

Pěkná nuda, navíc představa opilého anděla s cigaretou, co má rádoby vtipné hlášky, ve mně žádný pocit srandy nevyvolává. Jen další okoukaná komedie bez vtipu z celé řady dalších, a dalších, a dalších … ()

Paity

Ještě jste neviděli anděla co se škrábe na zadku, prdí, krká, vypadá jako mulisák a chlastá? Tak v Michealovi máte tu příležitost. Velmi netradiční záležitost, ale na druhou stranu také hodně milá. ()

Evora

Travolta v trenkách, s cigaretkou v ruce, s chlupatým břichem a obrovskými křídly je netradiční anděl, ale svůj úkol na Zemi si plní. Pointa je ta, že život se má promilovat, protancovat, zkrátka ho žít a nehonit se za čímsi. Nejraději mám scénu, kdy jedou spolu všichni autem a hulákají Beatles. ()

Wishkah

Osobně řadím tohohle "anděla" mezi nejlepší Travoltovy role. Je perfektní a absolutně roztomile neandělský. Jen je škoda že film sám je takové přešlapování mezi dramatem a komedií. Ani jeden žánr přitom neumí využít naplno ()

H4ku11

Občas si treba pozrieť aj nejaké takéto naivné filmy o dobre v tomto svete. Pre mňa taký typický druh filmu 90. rokov minulého storočia. ()

lardko

Na tenhle film jsem se koukl jen kvůli Travoltovi. Film není moc vtipný , a dějově je to taky nic moc , ale uznávám že má něco do sebe. ()

bobstock

Johny Travolta jako nadpozemský stroj na nekonečné požívání tuny cukru s deodorantem sušenek balící ženy na počkání. Andělský to život nemít cukrovku, rakovinu, AIDS či zničený život rozvodem. Tančící scéna v baru je díky charismatickému herci s pohybovým nadáním nezapomenutelná, bohužel toť vše. Zamilovanou, rozhněžněnou, procítěnou, slzící MacDowell už jsem viděl a nic víc nenabízí. 45% ()

Rathalos

Po dlhej dobe som si obnovil spomienky na tuto fantasy komediu,ktoru som videl uz davno a aj vtedy na mna zaposobila,dnes to boli zase velmi prijemne stravene chvile s netradicnym anjelom v podani skveleho Johna Travoltu...:-) ()

Lyžař

Travolta opět tak, jak ho známe. Celý film je vlastně postaven jen na jeho skvělém výkonu. Kouří jednu cigaretu od druhé, tancuje a baví se..a co víc – snaží se to naučit i dalších pár lidí. Takhle zpracovaná postava z Bible je to nejlepší pro dnešní mládež. Pro mě je ale trochu škoda, že v jiných filmech okouzlující Andie MacDowellová nyní zůstává až moc ve stínu Johna Travolty. ()

atmen

Chtěl jsem dostat nablýskaný film s dobrýmy herci, ti mě měli za úkol dojmout, vždyť jsou přece Vánoce. Leč moje přání zůstane nesplněno. I když názvem se zavděčil (jmenuji se stejně ), herci taky, tak v čem je problém? Je to romantická pasáž mezi A. MacDowell a W. Hurtem, ta jaksi skřípe, je pro mě nevěrohodná. A John Travolta jako archanděl Michael vše nezachrání... Nevtipnější scéna - Po schodech schází muž oblečen pouze v trenkách na zádech má křídla, v ruce cigaretku, zdravý zpusob života mu evidetně nic neříká, jde k lednice a zní si bere pivo, podrbe se mezi nohama. Ano, je to Archanděl Michael... ()