Francie,
2007, 6 h 56 min
(Minutáž: 52 min)
Epizody(8)
-
Apparences (S02E01)
-
Camping (S02E02)
-
L'Inconnu du pont d'Aquitaine (S02E03)
-
Ante Mortem (S02E04)
-
Connexion dangereuse (S02E05)
-
L'Etoile filante (S02E06)
-
Vents contraires (S02E07)
-
Corps à corps (S02E08)
Hrají
Frédéric Bouchet
Nejlepší seriály:
Stíny smrti (2013) (seriál)
Pátrací oddělení (2006) (seriál)
Jérôme Thibault
Nejlepší seriály:
Pátrací oddělení (2006) (seriál)
Mlčení krahujce (2008) (seriál)
Eric André
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Archer (2009) (seriál)
Pascal Demolon
Francie
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Vesnice ve Francii (2009) (seriál)
La Mante (2017) (seriál)
Céline Cuignet
Nejlepší seriály:
Vraždy podle Agathy Christie (2009) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Patrice Bornand
Nejlepší seriály:
Žena v taláru (1999) (seriál)
Pátrací oddělení (2006) (seriál)
Nathalie Cannet
Nejlepší seriály:
Pátrací oddělení (2006) (seriál)
Florence Maury
Nejlepší seriály:
Padlé královny (2010) (seriál)
Paradise kemp (2006) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Philippe Sollier
Nejlepší seriály:
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Žena v taláru (1999) (seriál)
Kriminálka Paříž (2005) (seriál)
Serge Gisquière
Nejlepší seriály:
Navarro (1989) (seriál)
Avignonské proroctví (2007) (seriál)
Žena zákona (1996) (seriál)
Pascal Parmentier
Nejlepší seriály:
Dvojí spravedlnost (2005) (seriál)
Ženská spravedlnost (2000) (seriál)
Cordierovi, soudce a policajt (1992) (seriál)
Pascal Aubert
Nejlepší seriály:
Komisař Moulin (1976) (seriál)
David Nolande (2006) (seriál)
Podezření (2007) (seriál)
Sophie Fougère
Nejlepší seriály:
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Stíny smrti (2013) (seriál)
Pátrací oddělení (2006) (seriál)
Claudine Barjol
Nejlepší seriály:
Úsměvná galerie (2018) (seriál)
Cordierovi, soudce a policajt (1992) (seriál)
Pátrací oddělení (2006) (seriál)
Stefan Godin
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Smadi Wolfman
Nejlepší seriály:
Caïn (2012) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Padlé královny (2010) (seriál)
Brigitte Froment
Nejlepší seriály:
Černý baron (2016) (seriál)
Profil zločinu (2009) (seriál)
Komisař Moulin (1976) (seriál)
Ann-Gisel Glass
Francie
Nejlepší seriály:
Malone (2002) (seriál)
Komisař Valence (2003) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Cris Campion
Francie
Nejlepší seriály:
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Frank Riva (2003) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Philippe Hérisson
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Komisařka Florence (2015) (seriál)
Vraždy podle Agathy Christie (2009) (seriál)