Miami Ink

(pořad)
  • USA Miami Ink

Reality show zabývající se světem tetování, tatérů a jejich klientů. Zajímavým způsobem objasňuje významy jednotlivých ornamentů a populárních „kérek“. (CliffLee)

BLADER

Veľmi dobrá reality-show, ktorá názorne ukazuje, ako to v tomto povolaní funguje. Zaujímavé a stále veľmi zábavné. Plný počet je preto na mieste. ()

Colour

Vďaka tomuto seriálu som prestala posudzovať ľudí s obrovským množstvom tetovaní. Zistila som, že i keď vyzerajú extravagantne, v podstate sú úplne normálni. Obdivujem tatérov tohto seriálu, aké krásne a dokonalé tetovania dokázali vytvoriť. A to trvalé tetovanie nechcem. ()

monikka87

Nikdy by som nemyslela, že sledovať prácu tatérov a počúvať príbehy ich zákazníkov môže byť také fascinujúce... ale mňa sa tá ihla stejne nedotkne. ()

Renie42

Náhodou jsem se o tomhle dozvěděla. Je to svět tatérů, salónů a filozofie jednotlivých tetování. Není to jen čmárání na tělo, ale umění. Ráda bych si od nich nechala udělat kérku, jen kdyby nebyli tak daleko. Fandím jim. ()

monty.cl

Jedinej problém tohoto seriálu jsou občas zbytečné kecy okolo, jinak naprostá paráda...Jo a taky občas nechápu, co všechno jsou lidi schopný si nechat vykérovat, no ale proti gustu...navíc když vám to dělaj takovýhle sekáči, tak i ta největší hovadina vypadá ve finále dost dobře...80% ()

Borecz

Zajímavá show z prostředí pro většinu lidí zcela neznámého, tedy tetovacího salonu. Sám nejsem přílišným příznivcem tohoto druhu "umění", ale nepřestává mě fascinovat zručnost mistrů tatérů. Příjemné je i podání, které více než show připomíná jen záznam každodenní práce těchto borců. Oželel bych klidně i některé solo vsuvky, kdy účinkující mluví na kameru na určitá témata, ale jinak lze tomuto pořadu jen máloco vytknout. ()

Shley

Tetování je krásná věc, když je to dělané od profesionálů a to v Miami ink jsou. Je zajímavé pozorovat jak se z obyčejného obrázku stavá umění. 10/10 ()

MoziMedve

Pamatuji si ten seriál lepší. Na jednu stranu jsem rád, že mi rozšířil obzory a zvedl zájem o tetování jako takové, po letech ale když koukám na ty jejich výtvory... no, já bych si jejich studio nikdy nevybral. Ta kvalita je maximálně průměrná a má docela daleko k tomu, co tetování může být. Dále je poměrně trapné jak každé tetování MUSÍ nést nějaký příběh. Týpek si chce udělat hustý rukáv s tigrem a hadem, OK, dobře, ale ty kecy kolem jak mu to má připomínat čím si prošel, protože musel dokončit školu! Někdy je kérka jenom kérkou. Snaha ze všeho udělat drama je vrchol trapnosti, který mí tenkrát v 2005 ještě nepřišel, protože jsem nebyl přesycený Reality-TV. V Době když to vyšlo jsem na to koukál rád, ale zpětně je to docela Cringe... ()

Abruzzi

Je to vážně zábava na to koukat, charismatičtí tatéři k tomu zajímavé příběhy. Navíc jsou to vážně umělci. Jednou bych chtěl aby mě tetoval Ami a pak bych to vzal do LA za Kat Von D. ()

Doktor_Zeus

Pravý umělci, ne kreténi bez špetky talentu schovávající se za moderní umění, nebo podobnej blábol, jediný, co to kazí, sou přihlouplý důvody přiblblejch američanů ke kérce, k tetování člověk nepotřebuje vymýšlet srdceryvnej příběh, aby si ho obhájil, ale některý důvody byli na místě a chápu je ()