Mladá žena dělá dvě práce, aby si mohla dovolit koupit byt s výhledem na proslulý přístav v Hong Kongu. Ale když zjistí, že nemůže držet krok se stále rostoucími cenami nemovitostí, použije extrémní prostředky, aby získala co chce.
Když byla Cheng (Josie Hoová) ještě malá, mohla z jejich bytu v Hong Kongu sledovat proslulý přístav Victoria. Ale jak šel čas, staré budovy před jejich domem byly zbourány, aby uvolnily místo pro velký rezidenční projekt, který nyní blokuje její výhled. Zklamaná a naštvaná Cheng přísahá, že jednoho dne našetří dost peněz, aby se její rodina mohla přestěhovat do nového bytu s nádherným výhledem na moře. Pro dosažení svého snu, musí Cheng tvrdě pracovat na plný úvazek na dvou místech. Dokonce zajde tak daleko, že ukradne data zákazníků, aby je prodala jiným společnostem. Nicméně, bez ohledu na to jak moc dře, nemůže vydělat dost, aby udržela krok s neustále se zvyšujícími cenami hongkongských nemovitostí. Když její otec smrtelně onemocní a léčebné náklady rostou, rozhodne se učinit pro rodinu osudovou volbu - nechat otce zemřít a vyinkasovat peníze z jeho pojištění. Ale jak se ukáže, ani peníze z pojistky nebudou stačit, protože ceny opět poskočily. Její sen se zdá být navždy nedosažitelný ... dokud Cheng náhle nedojde, že pokud má získat co chce, musí vzít věci do svých vlastních rukou ... i kdyby to mělo znamenat, že budou hodně od krve. (oficiální text distributora)

Lottr

Kdybych to viděl dřív, nemusel bych si brát hypotéku, kterou budu řešit až do důchodu. Prostě bych si vzal kudlu a pár dalších nástrojů a navštívil pár budoucích sousedů jako hlavní hrdinka, aby klesla cena nemovitosti. Krásný horůrek s chvílemi až groteskní brutalitou. Líbila se mi občasná nešikovnost hlavní hrdinky, která sem tam od svých obětí dostávala pěkně na prdel. No, konečně vidím Asiatky i z jiného úhlu, než jako nadržené školačky z porno filmů :D ()

pornogrind

Doma je doma.To ví i naše "hrdinka".A tak máme možnost sledovat kam až je ochotna zajít jen proto aby si koupila svůj vysněnej byt s výhledem na moře.Ve filmu se prolínají dvě dějové linky,kde jedna je krvavou jízdou a druhá spíše psychologickou sondou do duše hlavní představitelky.Myslím si že druhá(nekrvavá)dějová linka byla spíš přínosem,protože tvůrce nádherně vysvětlil chování hlavní aktérky,která si za svým snem jde doslova hlava nehlava.Navíc se tu najde i pár vtipných scén.Za všechny jmenuju tu s tím borcem,kterej bezmocně sedí na zemi s vyvrhnutejma vnitřnostma a jediný co ho zajímá,je že mu zhasl joint.To mě fakt vodvařilo.Navíc první(krvavá)dějová linka je fakt masakr.Vraždy jsou originální,dobře natočený,krev tu teče ve velkým a hlavně bez velkého otálení se hned od začátku šlape na plyn.První scéna vám okamžitě napoví,že tenhle film není rozhodně pro slabší povahy. ()

Superpero

Pro mě hrozně depresivní záležitost. Ne kvůli té extrémní a hodně vynalézavé brutalitě, ale kvůli postupnému odhalování motivů hlavní hrdinky. Její posedlost a beznaděj začne člověk chápat a já jí vlastně přál, aby jí to vyšlo, což je vzhledem k ději hodně na pováženou. Strašně se mi líbilo, že ten film dokáže doopravdy dojmout momenty z hrdinčina dětství a zároveň servírovat scény, jako ty s vyvražděním bytu mladejch frajírků, které naprosto vládnou a jsou plné toho nejčernějšího humoru. Nejvíc ale na člověka dýchá depka z realitního trhu. Vůbec celá ta soustředěnost na bydlení mi připoměla film Medianeras, ale ten je z opravdu hodně jiného soudku. 9/10 ()

ghatos

Šílený masakr? :) :) Tohle je mix sociálního dramatu a fans slasher-komedie okořeněněné mírnými gore prvky. Vidět zvratky, krev, absurdní mordy...no nakonec proč ne. Chybí tady však podstatná věc a to je myšlenka nebo atmosféra. Přece vystřelený mozek nemůže nikoho uspokojit. V dnešní produkci je to hodně málo. Jestli se chce někdo podívat na nepříjemný, odporný a mrazivý hnus, tak mu doporučuji Martyrs nebo Srpski film. 2/3 Dream home tvoří neurčitý odosobněný malý příběh "malé" ženy. Té jebne - nic víc a nic míň. Finální propojení dvou vláken slátaniny vyděsí. Ano, zhnusí svou banalitou. Tolik nudných minut ničeho. 1* dávám za černý humor. 23%. ()

MartinNDL

Vždycky jsem si přál dívku dost hezkou, aby v pětatřiceti nadzvedla stůl, u kterého sedí mí kámoši,když ona zrovna přichází do pokoje. Dívku, která vydělává pěkný penízky, protože je hlavička študovaná, která po večerech zabíjí náhodné nájemníky, protože ta její hlavička je zároveň pěkně pojebaná. Dívku, která nemá vyjasněnou minulost ani vztahy se svým tatíkem, a tak nevím jestli mě chce kouřit nebo mně zhasínat cigaretu o bradavku. Domov snů je sexy žánrový mix, který se mi podobá. Sociálně-politická kritika řízlá perverzí, násilím, šikmýma očima, nahými ňádry, zvráceným vtipem i vtipnou zvráceností. Mňaminky mňam. ()