Určitě jste o něm četli v bulváru. Hollywoodské zlatíčko Johnny (Stephen Dorff) bydlí v proslulém hollywoodském hotelu Chateau Marmont. Jeho okolí brázdí v nadupaném Ferrari, a když je zrovna doma, bývá tam s ním dostatek krásných dívek nebo uklidňujících prášků, které mu pomáhají tenhle sladký život zvládnout. Z ničeho nic se jednoho dne přede dveřmi jeho apartmá objeví jedenáctiletá dcera Cleo (Elle Fanning), jediný úspěch jeho jinak velmi nevydařeného manželství. Jejich setkání donutí Johnnyho, aby se ohlédl za svým dosavadním životem a upřímně si odpověděl na otázku, ke které dříve či později dospěje každý. Nešel jsem náhodou po špatné životní cestě? (oficiální text distributora)

Diskuze

Pfff

Pfff (hodnocení, recenze)

Somewhere získalo v Benátkách cenu za nejlepší film. Jinak za sebe mám Elle 100x radši než Dakotu. Ta holka prostě hrozně přehrává!

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Elle Fanning je v tom traileru 12?? Z ní bude eště desetkrát hezčí baba než z Dakoty.

Ewey (hodnocení, recenze)

Já si říkala, že ty Phoenix zněj ňák divně a voni to jsou Strokes :D ... ok, díky moc :)

MuffinGirl

MuffinGirl (hodnocení, recenze)

I'll try anything once od The Strokes, což je demo verze You only live once. Demo verze se objevila na singlu k Heart in cage.

Ewey (hodnocení, recenze)

Nevíte, jak se jmenuje ta písnička, co hraje v traileru?

dwdb

dwdb (hodnocení, recenze)

Elle Fanning už teda vyrástal. Dosť sa na tento fil teším :)

Nosdrolomo

Nosdrolomo (hodnocení, recenze)

Beagle: Sofia a Phoenix není takové překvapení, když člověk viděl a slyšel její předchozí filmy... Navíc s jejich zpěvákem čeká už druhé dítě.

MuffinGirl

MuffinGirl (hodnocení, recenze)

to je pravda. bydlení po hotelech, život filmového herce, dohadování po telefonu, ... nezačíná se trochu vykrádat?

Ewey (hodnocení, recenze)

No, vypadá to jako typická Sofia Coppola... jen aby to už nebylo ohraný, bojím se, že budu zklamaná... ale i přesto se těším :)

Rover

Rover (hodnocení, recenze)

hm, to vypadá možná až moc sluníčkově a tuctově... :(

viperblade

viperblade (hodnocení, recenze)

Tak tohle vypadá hodně, hodně, hodně, hodně moc dobře... :-) Očekávání vystoupalo nad měřitelné hodnoty.

Sobis87

Sobis87 (hodnocení, recenze)

Sofie je skvělá, už se nemůžu dočkat...a jsem fakt zvědavej, jakou roli si tam střihne Pontius

ad-k

ad-k (hodnocení, recenze)

Mně zatím postačí tracklist případného soundtracku. Od něj odvodím vše ostatní... ;) A pokud zabrousí do mých oblíbených 80. let (potažmo počátku let 90.), bude to ideální (trošku mě znepokojuje nástin příběhu, aneb na dálku žádal jsem o retro road movie, ale věřím, že to dopadne nakonec dobře).

Ichabod

Ichabod (hodnocení, recenze)

Přesně tak... ať to bude cokoliv těším se na její další film.

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

No konecne! At to bude o cemkoliv, uz ted se tesim a dopredu to zboznuju.