Natočto!

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Soutěžní
Česko, 1999, 30 min

Natočto je zábavný půlhodinový pořad moderovaný Petrem Rychlým od roku 1999 na TV Nova. V pořadu byly vždy promítnuty zábavné situace natočené domácí kamerou domácnostmi po celém světě a navíc byly vybrány tři, které vznikly v Česku. O tom, které z nich zvítězí, rozhodovalo publikum, a to podle toho, jaký udělá při jejich hodnocení hluk. Hlukoměr tak určil vítěze, který byl poté odměněn videokamerou. (Dawid199)

pufina odpad!

S Rychlým to jde rychlým krokem z kopce. Občas se člověk zasměje, ale nic originálního, místy až dost nudné a trapné! ()

sir-dave odpad!

Trapný klon pořadu "Neváhej a toč". Všechny scénky a profesionálnost celého pořadu byla hodně slabá. Navíc určení vítěze dle hlukoměru dost nesprávné. Natočím se jak např jak sedím na zachódě a vyhraju když tam vezmu do publika pár hlučných přátel. ()

uiu

Zatímco ČT1 měla Neváhej a toč! Nova je musela trumfnout s Natočto v čele s Petrem Rychlým. Pořad probíhal stylem šoupneme tam 10 za sebou jdoucích videí, kde lidé padají nebo něco padá na ně, do toho přidáme vtipné zvuky. U některých videí je vidět, že nebyly natočeny náhodně (ono normálně se přece natáčíme, jak jdeme do kuchyně a omylem na sebe převrhneme hrnec s těstem, stejně jako natáčíme tátu, jak opravuje okapy a spadne mu žebřík.) Pak přichází chvíle pro vtipy Petra Rychlého, které přijdou vtipné jen jemu a zmixovanému smíchu diváků. ()

LittleJohnny

Kdyby tam byli nějaké výběry lepších videí například z youtube tak by se na to dalo i dívat. V té době na to, ale ještě asi nebyly prostředky... ()

sskrblik odpad!

Tak zde jsem měl možnost vidět snad nejtrapnější výkony Petra Rychlého. Přitom v dabingu je vynikající (Joey - Přátelé, Paulie - Mafia), tam by možná měl i zůstat, hraní mu prostě nejde. Ať už se pustí do takových projektů jako je Ordinace nebo tenhle úděsný pořad s jeho rádobyvtipnými hláškami nakonec a ukřičeným publikem. ()

pugs

Niekedy sme si všetci sadli k televízíí a pozerali komediálne videá z domácej dielne. Potom z toho bola šou na každej televíznej stanici a začínalo to liezť na nervy. Áno, potom som to konečne znenávidel. 3/10 ()

Merv

Ach tie nostalgické časy keď som sa každú stredu po sprche tešil na Natočto. Niektoré Petrove vtipy sa celkom dali a niektoré...no to je jedno. Za príjemné Stredy musím dať 3. ()

skinny

Petr Rychlý a jeho způsob zábavy mě nijak neoslovil, a i celkové zpracování mi přišlo ubohé, 1* jen za videa se zvířátky:) ()