Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

weselow

weselow (hodnocení, recenze)

Mě trochu začíná znepokojovat narůstající množství sentimentu posledních dvou dílech. Rozhodli se autoři v pauze uprostřed třetí série zaměřit více na divačky a posunout žánr na romantickou komedii? Dočkáme se podobně sračkoidních sérií jako v HIMYM? Získá Annie Jeffa nebo se zamiluje do Abeda? To vše se dozvíme v příštích dílech Community...

johny95 (hodnocení, recenze)

Čo vravíte na novú časť? Podľa mňa jedna z najlepších, konečne vieme neičo viac o Abedovi. Som rád že kvalita v tretej sérii má stúpajúcu tendenciu ( aj keď pár častí bolo dosť slabých). A návrat Troy & Abed in the móórning :)

Soundtrack

Soundtrack (hodnocení, recenze)

Těším se, až se podívám na ty nové díly. Zatím si je šetřím, protože mě nebaví koukat na 1 díl za týden :) A bez Pierce s Changem ani ránu..

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Zbyisek: mno tak vzhledem k tomu, že osobní spory Chevy Chase a Dana Harmona vyeskalovaly tak, že se ti dva už nestrpí, pokud bude čtvrtá řada, tak zřejmě bez Pierce, čili se bez něj diváci budou muset obejít. A v mnoha epizodách Chang ani nevystupuje (celkem v deseti se neobjevil ani v jediné scéně), čili už víme, že bez něj Community funguje výborně.

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

Community bez Pierce a Changa? Ani náhodou, jen ať tam hezky zůstanou :-)

mikrosval

mikrosval (hodnocení, recenze)

Tom Riddle:  práve pre ten humor aký predvádzali Pierce a Chang v tejto časti som si tento seriál oblúbil (a ešte preto, že tam nie je ten dotieravý automatický smiech) Čili odpověď na otázku, jestli si umím Community představit bez Pierce a Changa? Ne

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Poslední díl byl príma, až na nesnesitelnou příběhovou linii, kde spolu středem pozornosti byli dva zdaleka nejslabší z celé party. Celé by to krásně odsýpalo nebýt prostřihů na Pierce a Changa. Čili odpověď na otázku, jestli si umím Community představit bez Pierce? Ano. Jestli si to umím představit bez Changa? ANO!

xpluhace

xpluhace (hodnocení, recenze)

rozhodně nejlepší díl série a jeden z nejlepších vůbec, řekl bych :) konečně :P

johny95 (hodnocení, recenze)

weselow: Tento, glee epizóda a epizóda s rôznymi líniami príbehu :) To sú najlepšie tejto série. Čo ma mrzí, scénky Abed & Troy v tretej sérii už niesú to čo bývali

(hodnocení, recenze)

Nejvíc mě rozesmál ten "King's speech" a Brittiny fotky :D Super díl

johny95 (hodnocení, recenze)

Kto si pozrel pozorne trailer tak vie že jedna postava umrie ;) DJ Obelix: Jedna z tých čo si vymenoval

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Garreta nemusím, ale "Pop Pop" Magnitude, "Shut up" Leonard a "My name is Alex" Starburns by mi v seriálu hrozně chyběli...

El-Barto

El-Barto (hodnocení, recenze)

Myslím si, že všechny tyhle "blbý" postavy jako Magnitude, Leonard, Garret nebo Starburns do tý školy prostě patří, protože Greendale je škola pro takovýhle individua a bez nich by to byla jen další normánlí vejška. A ani děkan neni tak úplně normální:)

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

U mě teda Chang stále vede jako brutálně vtipná postava. Má mnohem větší komický potenciál než Abed s Troyem dohromady (tím neříkám, že mě nabaví). Chang je prostě El Tigre a blázen a to je super :-D Pierce má taky dobré hlášky, takže by byla škoda, kdyby odešel. Prostě tam patří. A Leonard je taky super, vždycky se čas od času někde vynoří, uskuteční vtip a zase zaleze, takže vadit snad ani nemůže. Magnitude je blbej, ano, to uznávám. Na druhou stranu je ale už tak blbej a vlezlej, až je svým spůsobem vtipný a to možá je i záměr. On nikdy nepůsobil jako extra vtipná postava, vždyť ani neumí nic jiného než "pop, pop", ale to je prostě jeho charakteristika :-)

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Sagara: shit... Pierce je moje oblibena postava, takze doufam, ze jde o nejakou kachnu. Doufal jsem, ze jde jen o aprilovy zertik, ale datum uverejneni tomu nenasvedcuje.

Garret mi nijak nevadi a Leonard s Changem jsou bozi. Magnitud me stve dost, ale zase tam tak casto neni (jen u dilu s volbama me vytacel).

(hodnocení, recenze)

Pierce s modrou hubou byl k popukání :D Garrett je fakt na facku, ale Leonard s Magnitudem válí!

Jo a doufám, že už Jeffa a Annie nechají, ten jejich "vztah" už mě fakt nebaví.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: ty jo jako fakt ho nesnáším :o) A teď mě tak napadá, že vlastně tři. Ještě Magnitude mě fakt strašlivě nebaví.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Tak krom Changa už nestrpím ještě další dvě postavy... Leonard a Garrett mě neuvěřitelně štvou. Pochopitelně ne tak moc jako Chang, ale stejně..

dresi

dresi (hodnocení, recenze)

Ty první dva díly po přestávce byly o ničem, ale ten nejnovější to vše vynahradil. Troy a Abed proti sobě, Britta konečně nebyla trapná a Pierce byl také skvělý ("Whoreswomanship!" :D). Jedna z nej epizod série, možná úplně nejlepší.

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)