Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Moje hodnocení je takové, že první řada je "jen" výbornej sitcom, zatímco druhá a třetí řada ten seriál posouvají k téměř dokonalosti. Spousta dílů je tak nabitá, že mě až mrzí, jak velká kadence vtipů a narážek tam je - přímo to nutí k opakovanému a opakovanému zhlédnutí, což je "náročnější" než u britských seriálů s šestidílnými řadami :)

Tenhle komediální seriál je jinak výjimečný tím, jaký "universum" si tvoří a dál s ním pracuje + jak je tak optimisticky kreativní - člověka to přímo inspiruje k tomu, aby sám něco šíleného i nedospělého tvořil a radoval se z toho.

Čtvrtý řady bez hlavního tvůrce se docela obávám. Snad horší než seriál předčasně ukončit, je dopustit, aby šla kvalita strmě dolů.

murthags

murthags (hodnocení, recenze)

náhodně jsem se dozvěděl o existence sitcomu a musím říct, že tohle je to nejlepší co jsem v poslední době viděl, co se týče sitcomu. To bude zkáza mojí známky z toto semestrů :D

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

Parada, akoto, ze som to objavil az teraz, Pitok - Pondelok pozrete az po s03e10. Proste parada, TBBT aj HIMYM sa mozu skovat. Ma to dobry rozbeh ale od 4/5 casti prvej serie, sa to neskutocne rozbehne, a neustale hlasky. Davno som sa pri ziadnom seriali tak nenasmial. Bez otravneho smiechu vzadu. Super herci, Hlavne Alison Brie je strasne HOT. Rasisticke hlasky, parodie atd. atd.

Co je skoda, ze odtial vyhodili  Dan Harmona, tak dufam, ze ta 4. sezona co oznamili bude aj nadalej taka dobra ako boli ostatne, aj ked bude kratka.

A ked som si pozrel tie detaily na YT co si neni sanca vsimnut, proste mysleli na vsetko, ako opica kradla Annie pera, ked otom este nikto nevedel, Chang mal spodne pradlo, ktore mal  Jeff v casti davno predtym. Porody s Abedom na pozadi, po tom co vyhlasil, ze nemaju pouzivat kondomi.....

Džany

Džany (hodnocení, recenze)

Sympatické zakončení, Leonardovy 'Let's potato chips' pobavily :-) . Abedova procházka po chodbě geniální, měl dostat víc prostoru. Cruel, Cruel, Cruel, Cruel. #sixseasonsandamovie

(hodnocení, recenze)

Já jsem hlavně ráda, že neodchází Chevy.

K epizodám: 3x20 fakt hodně dobrý, ty Abedovy dětičky "cool cool cool" :D ; 3x21 taky povedený, díky bohu, že je Dean zpátky, 3x22 evil Abed mě nebavil, wtf Starburns, ale konec to byl dobrej

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Vyhodit člověka z jeho vlastní show, NBC zase válí.... Finále se povedlo na jedničku, ale jen buh ví, co se z Community v další sezóně stane :(

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

Bylo to parádní trojdílné zakončení! Nejlepší byl ale 20. herni díl. A Evil Abeda bych klidně zrušil úplně, ten mě nebavil. Jinak pecka.

johny95 (hodnocení, recenze)

Takže mám za sebou finále Community, všetky tri časti :) Nevidím, že by sa tu niekto zmienil o 3x20, čo bola úžasná časť, podľa mňa, geniálna parodizácia starých hier. Chang - komunista a celá časť ála Dannyho parťáci bola dosť dobrá ale najlepšia bola proste posledná časť. Viac Evil Abeda som čakal ale posledná minúta bola parádička :D Starburns!! #sixseasonsandamovie ... Veľká škoda, že Dan Harmon sa už nebude podielať na 4. sérii, pretože ho vyhodili.

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Dost dobre zakonceni treti serie se skvelou scenkou s Evil Abedem jdoucim po chodbe...  V predposlednim dile byl Chang fakt hodne pres caru, ale jak jsem pochopil, tak to nikomu krome me nevadi :-) Jinak fajnovej seros, ktery ma ode me porad 5* (i kdyz uz je to trochu na hrane) a uvidime, jak se s tim popere ctvrta serie, na kterou se mimochodem moc tesim.

Dexter1

Dexter1 (hodnocení, recenze)

Okej, Community zabilo jedno z najlepších ukončení série ever. Brutálne sa teším na ďalšiu.

nyannyan

nyannyan (hodnocení, recenze)

Veľká škoda, že tu nebolo viac Evil Abeda, inak dobré zakončenie... Cruel. Cruel cruel cruel.

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Sagara: Nechtěl jsem tu dělat zlo, tak jsi to řekl za mě :) Naprostá pravda.

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: Tiez nekritizujem. Community malo vzdy aj slabsie epizody, ale viaceri ste ich videli v kuse a preto Vam tak nejak splynuli do jedneho vyborneho kusu. Ale teraz ked to sledujete tyzden co tyzden jednu epizodu viac vo vas rezonuju samostatne casti tak ako u nas co to sledujeme od zaciatku. Preto my vravime, ze aj slabsie epizody su taky prieper Community, no v porovnani s mnohymi inymi serialmi su stale vyborne. Vam sa to zda teraz velmi slabe preto lebo musite tyzden cakat na epizodu a este aj ta je priemerna. Kdezto keby ste to videli opat cele v celku tak nenamietate. Ale to nie je iba tu, to je tak s kazdym serialom.

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

A to já zůstanu hezky nekritický, protože zatím prostě důvod ke kritice nevidím. Po prvních dvou dílech po zimní pauze jsem se bál, přiznávám, ale pak Community nabralo tak parádně extrémní obrátky, že se jich nemohu nabažit. Ale plně chápu, že někteří fanoušci to nemohou překousnout. Jejich smůla...

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Tvurci jednoduse nemaji ve treti serii problem zachazet do extremu, at uz s postavami, tak se zapletkou. Nekoho to bavi a jinemu to muze zprotivit to, co na Community miloval. Abed, Britta a Chang uz davno nejsou ty same postavy, jake jsem si oblibil. Ve 2. serii byl do zaporaka vyrazne stylizovan Pierce, ale protoze si ostatni postavy zachovavali jistou civilnost, nepusobilo to na me tak nasilne, jako soucastna situace. Jako celek to zkratka pusobilo uveritelneji a vyrazne parodicke situace v kontrastu s onou "uveritelnosti" meli pro me vetsi silu. Vetsina z nich navic vychazela s prirozene povahy Abeda, ktery tyto situace zamerne vyvolaval...

Porad mam Community rad, ale zkratka uz to neni ono. K tomuto malemu zamysleni nad vyvojem serialu me dovedly zejmena ohlasy v teto diskuzi, ktere nadsene vynaseji kazdy novy dil do nebes. Jsou to fajn epizody, ale u me zatim vede urcite 2. serie a tech par dilu, co zbyvaji do konce 3. serie to nejspis jen tak nezmeni.

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

junior1099: Nejseš sám, po druhý sérii jsem byl největší fanoušek Community, ale už mě to nebere jako dřív. Několikrát jsem si během 3. série řekl, že šlo o vyloženě trapný díl, což se mi dřív nikdy nestávalo. Třeba celá ta věc s bojem Troy vs. Abed a stavěním pevností (roztažená na 2 díly...) mě dost otrávila. Vím, že si Community libuje v pardoiích, ale tady ta míra absurdnosti přesáhla mez, kdy začínám obracet oči v sloup.... Na druhou stranu je tu celá řada dílů, které byly výborné a patří k tomu nejlepšímu z celé Community, třeba úplně poslední díl.

Sartorius

Sartorius (hodnocení, recenze)

Já jsem se nepřejedl nikoho a užívám si každý díl. A čsfd škaredohlídi mě vůbec neberou :-)

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

Abed se mi taky trochu přejídá, hlavně ho zbytečně tlačí do extrémů...a to pak působí nuceně a tudíž nezábavně (ala vývoj Shaldona v TBBT)

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Chtěl jsem se zeptat, jestli jsem jediný, komu se to během/po třetí serii přejídá (opakující se vtipy... často zachází do trapnosti... Abed mě nikdy moc nebavil ani nevadil, ale teď už mě s velkou dávkou averze vyloženě sere...), přestože jsem předchozí serie hltal. Ale když teda kouknu na předchozí stránku a Firebuga, tak jsem rád, že jediný nejsem a případné ukamenování nebude tak bolet. :)

Během s03e14 (prý 'jeden z nejlepších', jsem se před pár dny pár stran zpět dočetl... no tak to potěš) je na mysli, jestli to radši nehodit do zimy k ledu, jestli to teď není nějakou na mě špatně působící konstelací hvězd... nebo už radši napořád.

johny95 (hodnocení, recenze)

Dexter1: V tejto sérii paintball nebude, Dan Harmon to vravel už dávnejšie. V tejto epizóde je vidno koľko fanúšikov na neho tlačilo nech je aj v tejto sérii a týmto im odpovedal (aspoň tak som si to vyložil ja). Nepochybne škoda, predstavte si paintball v mafiánskom štýle :)

Dexter1

Dexter1 (hodnocení, recenze)

Skvelý diel, len ma mätie jedna zo záverečných hlášok, kedy Abed povedal, že nemusíme riešiť ďalší paintball. Verím, že je to len vtip..

johny95 (hodnocení, recenze)

Tak 19. epizóda je jednoznačne jedna z najlepších vôbec :D Bavil som sa od začiatku do konca a záverečná scénka bola len čerešnička na torte.

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)