Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

G..: Na druhou stranu, omlouvám se, zapomněl jsem, že jsi slečna a nemáš důvod se rozněžňovat nad tím, jak je Annie k sežrání roztomilá a...plno dalších věcí :D

(hodnocení, recenze)

Kdybych měla seřadit postavy podle oblíbenosti, tak by to asi vypadalo takhle: 1. Dean 2. Abed 3. Troy 4. Pierce 5. Jeff 6. Shirley 7. Annie 8. Chang

sorry Novoten! :D

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Zrovna Annie mi přijde taková univerzálně nejpříjemnější asi. Není moje nejoblíbenější ani zdaleka, ale kdybych měl vybrat postavu, která bude lidem nejmíň vadit, asi bych vybral jí. Nebo Troye možná.

(hodnocení, recenze)

Mně přijde nejotravnější Annie, nemůžu si pomoct.

murthags (hodnocení, recenze)

Soundtrack: náhodou shirley je dobrá :) sice byla otravná na začátku ale čím dále hraje, tím více se mi líbí její hlas.

Soundtrack

Soundtrack (hodnocení, recenze)

Tak z postav bych klidně oželel Brittu (tu bych dokonce kvitoval) a Shirley, je pravda, že s Piercem odejde dost specifickej humor, takže jsem zvědavej, jaká postava příjde místo něj. Jinak - nechodíte někdo náhodou na nějaký československý nebo anglický fórum o Community? :)

murthags (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: nesouhlasím. Britta má snad nejhorší charakter v Community vůbec podle mě, její absence by group stále fungoval a mě by to nevadilo. Naopak když odchází Pierce tak přijdeme o spousta narážky na gay with proud, rasistický vtipy a další. Pierce je prostě boží a nechápu jak může být tak sobecký a nás opustil.

El-Barto

El-Barto (hodnocení, recenze)

Je fakt, že Pierce byl ve třetí sérii nevýraznej. Ale v prvních dvou sériích působil jako zjevení mezi sitcomovejma postavama. Neměl prakticky žádnou kladnou vlastnost a to bylo nejzábavnější.

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Tak tak, hoci bez Pierce by Community nebolo Community, ale jeho postava sa už vyčerpala, čo bolo cítiť v tretej sérii dosť. Britta zato je famózna. Aj keď je niekedy na zabitie :)

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Zbavit se Pierce = přijít o největší zdroj rasistických a politicky nekorektních joků. Zbavit se Britty = přijít o několik dlouhodobých nosných linek seriálu. Čistě nezaujatým pohledem může seriál nejspíš nějak fungovat bez obou, ale mnohem jednodušeji bez Pierce, protože pro dynamiku skupiny a provázanost příběhu nemá ani zdaleka takový význam jako Britta. A tím spíš jestli se Chevy Chase chová jako p*ča, že kvůli tomu vyhodili Dana Harmona, tak mi to už vůbec není líto.

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Zbyisek: V odkazovaném příspěvku níže se hlavně píše:

"Chase’s departure from the show will have immediate effect and therefore the actor will not appear in the 1 or 2 episodes from season 4 which have not been shot yet."

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

V odkazovaném příspěvku níže se píše, že se Pierce už neobjeví vůbec. Myslíte, že ještě nenatočili 4. sérii? Vždyť to utnuli těsně před premiérou a tak ještě pár dílů s Piercem mít museli. Tak že by to přetočili bez něj?

murthags (hodnocení, recenze)

tak to je hodně zlá zpráva, právě že chevy je jeden z těch, co drží community nejvíc a bez něj by to nebylo ono. Sakra vyměnil bych ho za Brittu :)

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Ja se te dalsi rady bojim cim dal tim vice... Podruhe jsem kouknul na treti serii a az na par jednotlivych dilu mi to opravdu prijde slabsi, nez serie druha. :-(

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Já bych naopak uvítal, kdyby se zbavili ještě i Changa a najali zpátky Harmona, a budu spokojenej.

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

DAVID FISHER: Doufám, že to skončí. Nechci další epizody bez Pierce...

murthags (hodnocení, recenze)

Jinak když teď na to dívám znovu, tak v s01e24 Jeff potrvdil, že má čtyřročné rozvrh na bakalářské studium. takže jsem zvědav, co bude (tedy jestli vůbec bude) v páté a šesté řady.

jaqubko

jaqubko (hodnocení, recenze)

El-Barto: teraz bude sidekick záporáka a záporák bude ten riaditeľ druhej školy

El-Barto

El-Barto (hodnocení, recenze)

Jaká si myslíte, že bude role Changa v nový sérii? Už byl profesor, student a ochranka. Nic moc mě nenapadá.

murthags (hodnocení, recenze)

jaqubko: asi těžko no :-) ale vždyť to můžeš objednat ze zahraničí, někdy jsou dokonce i levnější.

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)