Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Geniální díl... a posledních několik předchozích rozhodně kvalitu neztrácelo...

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

Souhlasím, že poslední paintballový díl byl docela dost dobrý (i když Modern Warfare zatím překonán nebyl). Ale několik slabých posledních epizod? Třeba 21. díl byl asi nejlepší z 2. série ;-)
Teď už se jen těším na rozuzlení akční zápletky, teprve pak přijde pořádný nářez tipuju :-)

Sagara (hodnocení, recenze)

Veru posledna epizoda bola vynikajúca. A máličko dúfam, že nám raz ukážu celé príbehy, z ktorých sme teraz mali možnosť vidieť iba trochu.

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

Poslední díl byl po delší době opět pořádná pecka!
Teď si dovolím ještě lehkou upoutávku a možná trochu spiler pro následující díly. Zjistil jsem, že 23. a 24. díl bude nazván "A fist full of paintballs" a jak už sám název napovídá, půjde opět o návrat k populárnímu paintballu ve formě dvou navazujících částí. Dle tiskové zprávy by mělo jít o "malou, rychlou a bezpečnou hru paintballu", kterou nevymyslí nikdo jiný, než Dean Pelton. Celá tisková zpráva pro zájemce zde: http://www.spoilertv.com/2011/04/community-episode-223-fist-full-of.html

Já se neuvěřitelně těším, doufám, že nezklamou a vytvoří nový kultovní díl!

Sagara (hodnocení, recenze)

Prod1gy: no tie dva nepoznam, ale u mna boduju piesne Getting Rid of Britta, Community Madley, samozrejme uvodna piesen, ci lovesong Troy-Abed.

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

me ani nenapadlo si ho stahnout, je alespon genialnejsi nez soundtrack Dextera nebo My Name Is Earl? :D

Sagara (hodnocení, recenze)

Tak to treba luxusne oslavit. Som rad, ze NBC si vazi kvalitne serialy aj bez velkeho komercneho uspechu.

Sagara (hodnocení, recenze)

DJ Ob: Ano druhá je ešte lepšejšia :): Ano Pulp Fiction aka Abed's Birthday :)

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

V mých očích je druhá série ještě o kousek lepší než první a po přestávce bylo několik skvostných dílů. P.S.: *SPOILER* Do konce sezony se dle informaci na ofic. facebooku můžeme těšit na epizodu ve stylu Pulp Fiction!!!

May_tee (hodnocení, recenze)

no tak jsem právě dosledovala poslední díl první série a jako skvělý, skvělý, skvělý! A nejlepší jsou prostě ty závěrečné scény:D

Sagara (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: Ano to ma potesilo, aj ked pri myslienke ze tam predtym bolo sa mi prevracaju panenky :) Ale tak samozrejme kazdy mame iny vkus.

Prod1gy: Mas na to plne pravo, ale co sa tyka Community, u mna je to stale lepsie a lepsie. Samozrejme nemoze byt kazda epizoda uplne nabuchana, ale dokazu aj uplnu lowcost epizodu (Caligraphy) odohravajucu sa iba v studovni povysit na neskutocny masaker. Navyse Jeff je genialny stale a Pierce sa konecne vyrisoval predtym to bol taky jednoduchy tatko s niekolko xenofobnymi nazormi (ale vyznelo to skor tak, ze si neuvedomuje co robi) kdezto v epizodach od noveho roku sa vyprofiloval na regulerneho demonickeho zaporaka, ktoreho skratka nejde nemilovat.

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

u me je to obracene, TBBT mam v topce a ackoliv Community jsem mel nejakou dobu radsi, zase to sklouzlo pod TBBT (nynejsi dily uz nejsou tak vtipny jako dily v druhy polovine prvni rady a na zacatku druhy). Treba Jeffa a Pierce jsem mel driv rad a ted uz me tam nejakou dobu docela irituji :D

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Sagara: Ale já myslím, že tě potěším, když ti řeknu, že právě BBT jsem vyhodil z topky, aby bylo místo pro Community ;-)

Sagara (hodnocení, recenze)

To je v poriadku, nemôžeš za to. Svoju alergiu som doteraz tajil :)

May_tee (hodnocení, recenze)

nechtěla sem tě tak rozrušit:D už tu nikdy více tento výraz(spojení) nepoužiji :)

Sagara (hodnocení, recenze)

Nemam rad, ked sa Community a TBBT vyskytuju v jednej vete... Vlastne aj v jednom prispevku a vlastne ak sa spomenu v casovom useku kratsom ako 24 hodin. Hlavne preto, ze jedno milujem a druhe nedokazem vystat. A uvedomujem si, ze som to prave porusil, ale slubujem ze naposledy :)
Samozrejme ma, ale tesi, ze si si oblubila aj Community :)

May_tee (hodnocení, recenze)

seriál jsem objevila teprve včera a už sem už sem u 11.dílu. Musím říct, že po HIMYM a TBBT je tu další skvělý komediální seriál!!!

Sagara (hodnocení, recenze)

Juuu, keby urobili variaciu na LOST, wow... som teda riadne zvedavy s cim pridu dalej. Ale na poslednej epke sa mi hrozne pacil zaciatok... "No co ideme teda studovat?" A nakoniec ich zachranil dekan... som sa strasne smial.

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

V posledním "politickém" díle si všímejte titulků běžících dole během volebního zpravodajství Troye a Abeda. Mezi zprávami jako "basketbalový tým ztratil míč" se objeví i zmíňka o tom, že děkan by na konec roku chtěl uspořádat piknik s westernovou stylizací. Takže by se nám opět rýsoval další tématický díl? :-) P.S.: SPOILER!!! Podle zpráv z oficiálního facebook Community kanálu by se v season finale měl objevit Josh Holloway alias Sawyer ze Ztracených :-) POP POP!!!

Sagara (hodnocení, recenze)

Wendy: ano, je to lepsie, ako trebars pred pol rokom, ale mohlo by byt este lepsie. Community na to ma :)

Wendy

Wendy (hodnocení, recenze)

Ha, koukám, že jsem zaspala chvíli, kdy se u nás Community stala populární. Hurá!

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Tak v dnešním díle hostoval Andy Dick. Tenhle seriál už u mě s přehledem převálcoval všechny ostatní US sitcomy. Pokud si udrží kvalitu až do konce druhé série, posune se v mém top 10 na 5. možná i 4. místo :-)

Pato8

Pato8 (hodnocení, recenze)

To je také úžasné na Community - skoro všetky epky sú skvelé, (len veľmi, veľmi málo nie je) ale najúžasnejšie sú tie paródie - Modern Warfare aka paródia na akčné a vojenské filmy, Zombie diel aka paródia na horory a teraz Dungeons & Dragons aka paródia na hry. Community je úžasné, a myslím si, že 4 roky budú málo, ale asi ťažko spravia viac. No čo už. A navyše aj prvoaprílový diel, ktorý zčasti parodoval kriminálky a Abedov Murtaugh bol tiež dobrý :)
A zaujímavé je, že u ostatných sitkomov sú paródie väčšinou tie slabšie diely :)

Sagara (hodnocení, recenze)

Tak nechcel som az tak velmi prestrelit, ale ano 4 serie su ideal. Ale momentalne je na tom Community asi dost zle, takze aj za tu tretiu budem neskutocne vdacny. EDIT: Dalsi prispevok do siene slavy epizod. Dungeons and Dragons - GENIALNE!!! A uplne demonicky Pierce!

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Já pevně doufám, že to vydrží aspoň 4 série, když budou všichni "maturovat" (samozřejmě za předpokladu, že všichni nastoupili na community college ve stejném roce...). IMHO by to bylo tak akorát, aby seriál nezačal "parodovat" sám sebe...

Sagara (hodnocení, recenze)

Uvazoval som nad tym dlhsie, ale prave Drugs a aj ty ste mi pomohli sa rozhodnut. Len jedna vec ma velmi trapi. Aby nam Community nezrusili. Aspon este jednu kvalitnu seriu by som si zelal. No TBBT nie je vobec moja salka kavy :)

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)