Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

Kotuc (hodnocení, recenze)

Tak co hovorite na 4x03. Dean mi vobec nechybal. Aj ked uz by to chcelo nejaku cast v skole. Zatial bez titulkov, cize mi par vtipov a veci uslo. Annie bola dobra, Troy tiez, celkovo celkomdobry diel, sice 4x02 sa mi pacilo viac ale bolo to dobre.

S Piercom to vystihli, takto asi niekedy naozaj robia niektore serialy, co najviac pre vsetkych. Doctor Who pozeram, cize ...

na příspěvěk reagoval Céčko

Uživatel Kotuc smazal svůj příspěvek.

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Nin

tak, tak, je to něco hrozného, úplně to pozměnilo některé charaktery, jakýto rozdíl, například od scrubs, kde dopadl dabing velmi dobře

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Kotuc

s tím Changem se shodnu, ale mě ta přehnanost hrozně bavila, ono to krásně reflektuje i to, jak přemejšleli jestli snad nejsou opravdu v tom blázinci   ´=oD

Kotuc (hodnocení, recenze)

Vcera som narazil na celkom pekny rozhovor http://www.youtube.com/watch?v=01D08kHFW_k

Mne prisiel Abed v tejto casti vpohode, Ak by si udrzali aspon takuto kvalitu ako 2. diel, a neprehanali to moc s postavami, tak by to bolo ok. Tvorcovia tam ostali vacsinou rovnaky, neverim, ze by mal Harmon az taky velky vpliv, tak ci tak sa mu koniec 3. serie uz vymykal z pod kontroli.

Najviac ma asi pobavil Troy a Annie tusim vyzera sexy v hocicom.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Céčko

Céčko (hodnocení, recenze)

johny95

To je kvůli tomu, že vyhodili tvůrce prvních 3. sérií, což byl člověk, co do toho vkládal tu originalitu.

První dva díly 4. série možná předznamenávají pád Community. Uvidíme po pár dílech.

na příspěvěk reagoval jaqubko

johny95 (hodnocení, recenze)

4x2 jednoznačne lepšia ako predchádzajúca časť. Nepáči sa mi však, čo v tejto sérii začínajú robiť s Abedom. Stáva sa z neho nevtipná, zbytočná postava bez duše :P Ďalšia chyba čo sa mi v tejto časti nepáčila, je že používajú veci, ktoré už raz v Community použité boli. Napr. keď Pierce hovorí, že duch neprejde cez dvere, nie je to oheň, tak presný opačne to isté povedal Chang v 3x21. Alebo na konci, keď je Britta (alebo Annie teraz neviem) hovorí, že nemá chuť na niečo rýchle, skôr pomalšie, tak mi to rpipomenulo záver halloweenskeho dielu v druhej sérii :/ Škoda no, ale isté zlepšenie tu bolo.

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan, Sartorius, Céčko

Firebug (hodnocení, recenze)

2. epizoda urcite lepsi nez prvni, ale k halloweenskym specialum ta ujetost a absurdita proste patri. I tak se mi ale predesle specialy se zombieky a s hororovymi historkami libily vice... Takze neurazilo ale ani nenadchlo.

Kotuc (hodnocení, recenze)

Ale som radsej prestal pozerat preview, lebo skoro vsetko ukazu pred odvisielanim u 1 casti to bolo mozno aj 70%. Na druhu som radsej uz nepozeral.

Kotuc (hodnocení, recenze)

Zatial bez titulkov, cize mi dost vtipov uslo, ale urcite o dost lepsie ako 04x01 aj ked to nebol klasicky diel ale special.

johny95 (hodnocení, recenze)

Musím si nejak zvyknúť na nové Community. Asi postačí len znížiť nároky a očakávať väčšie šialenosti.

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Zdravím, som síce len v polovici 3. série, a hoci vždy ma každá časť čosi do seba, myslím, že scenáristi by sa mali vrátiť späť na zem. Ako tu bolo napísane, Abel a Troy sú až príliš crazy, rovnako dekan Pelton. Tiež mi chýba to neustále podpichovanie medzi Jeffom a Brittou, tá bola aspoň na niečo dobrá :D

tom.cube

Zkusim. Koukal jsem na tvuj profil a jeste me zaujal britcom How Not to Live Your Life a strasne dlouho planuji kouknou na Bored to Death, protoze mam rad Schwartzmana, takze uvidim, co prijde na radu jako prvni...

Community bohuzel moc sanci nedavam. Uz treti serie ukazala, ze vyvoj jde smerem k neuveritelne crazy absurdite a ja mel na tom rad prave tu civilnost a uveritelnost z prvnich 2 serii (to uz jsem tu ale psal nekolikrat).

Nedavno jsem dokoukal 30 Rock (serial skoncil 7. serii) a i kdyz prvni serie me strhly nejvice, tak ocenuji, ze se serial nepretransformoval do neceho jineho, nezklouzlo to ke klisoidni vzthavoce a zkratka si to udrzelo konzistentni uroven celych 7 let. Asi mu diky tomu pridam hvezdicku k dobru... :-)

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Firebug

Scrubs určitě zkus. Já je sjel taky relativně nedávno a je to jedna z nejzábavnějších věcí, co jsem viděl, která v sobě kloubí i hodně silné dramatické momenty. U nás dlouho nepochopitelně opomíjený seriál...

na příspěvěk reagoval El-Barto, Firebug

jaqubko

jaqubko (hodnocení, recenze)

Takže teraz som asi jediný človek na svete, ktorému sa nová časť páčila. A osobne si myslím, že na druhé/... pozretie ju docenia aj druhý. Je to najmä tým, že prestávku vy vysielaní Community som nahradzoval iným i komediálnymi prvkami, ktoré boli v tomto diely perfektne sparodované. Community krásne ukázalo ako je zabehlý systém sitkomov smiešny (nie vtipný).

Kotuc (hodnocení, recenze)

no viedlo to len k tomu, ze Jeff neskonci skorej, co vlastne ani nemusi byt pravda, kedze History class tam tak ci tak bude, lebo Dean by prisiel o peniaze.

Mne sa Chang najviac pacil ako ucitel. Bol taky realne sibnuty. Ale nejdem to uz riesit, toto je vlastne prva seria, ktoru pozeram v realnom case, kedze som zacal len tento rok. Cize ked som to pozeral cast po casti, tak som to moc neriesil, jedine animovany diel ma nebavil.

johny95 (hodnocení, recenze)

Prvá séria bol proste nábeh seriálu, u ktorej platilo, že každá novšia časť je lepšia. Druhá séria to bolo niečo výborné, keďže skoro každá časť je tam úžasná (len 3 priemerné časti). Tretia bola slabšia ale kvalitou by som ju prirovnal k prvej sérii, keďže tiež tam bolo veľa výborných častí. Táto prvá časť ale bola predsa taká zlá - Troy & Abed neboli v prvej časti skoro vôbec, Brittu som konečne aj ja chápal ako naprosto nepotrebnú postavu (predchádzajúce série bola stále znesiteľná pre mňa, aj keď iný hovorili opak), a ako povedal El-Barto, problém bol aj že v podstet tie veci k ničomu neviesli. To čo sa mi na tejto časti páčilo, bola jednoznačne abedova predstava detskej šou ... a tiež reklamy na vymyslené seriály dole pri Abed TV - všimli ste si ich?

Firebug (hodnocení, recenze)

Aaaaaahhh.. sakra! Takze Community uz u me po "hodne rozpacite" 3. serii a po WTF startu 4. serie ma podminku s vystrahou (nebo chcete-li 2. strike). Jestli se nasledujicich 5-6 spizod poveze ve stejnem duchu, zacnu oplakavat dalsi nadejny serial a asi zkusim ty Scrubs, ktere jsem do dnesnich dnu ingnoroval...

na příspěvěk reagoval tom.cube

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)