Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

johny95 (hodnocení, recenze)

Z môjho pohľadu sa kvalita jednoznačne zlepšuje každou časťou, čo je jedine dobre.

Čítal som popisok k 407 epizóde na community.4fan.cz a zdá sa mi to ako varenie z vody. Už len z popisku, tak som zvedavý.

johny95

Mne sa pacil. halloween a thanksgiving na prvom mieste. Potom asi najnovsia cast. Potom Nemci a Inspector Spacetime a potom dlho dlho nic a 401.

Céčko

Zas tak originalne to nikdy nebolo. A mne sa zdalo ze Jeff mu neuveril ani nakonci, vsak povedal, ze na jeho mieste by tiez chcel zabudnut nato alebo proste ze by sa tvaril ze si to nepamata.

murthags: Preco udrzbari?

johny95: Tak jedine 401 bola zla, ostatne boli dobre.

na příspěvěk reagoval johny95

Céčko (hodnocení, recenze)

Spoiler alert pro ty, co díl nevideli.

Tato zápletka, kdy všichni až na jednoho uvěřili někomu kdo lže. Z toho jednoho dělali blbce a nakonec napůl uvěřil i ten jeden a pak se ukázalo, že měl celou dobu pravdu, to už jste někde viděli, ne?

Film Za plotem, Asterix a Obelix (jak Asterix jako jediný nevěřil tomu falešnému věštci) teď si z fleku toho více nevybavím, ale viděl jsem to v minimálně 10 dalších seriálech, spíš ve víc.

Community bylo originální a tuto tuctovou zápletku si mohli odpustit.

na příspěvěk reagoval Kotuc

Tom_Lachtan

A poväčšine je to aj zaslúžene :D Aj u Community bolo nadávanie na začiatku 4. série zaslúžené, po dnešnej časti však ešte nejdem hádzať flintu do žita, ako sa hovorí.

johny95 (hodnocení, recenze)

Podľa mňa najlepšia časť tejto série. Dokonalá narážka na Strom života, skutočne je to taká somarina, že som to ani nedopozeral do konca :D Osobne by som túto časť kvalitou prirovnal napríklad k 1x17 (Physical Education) či 3x07, takže osobne som veľmi spokojný.

Kotuc (hodnocení, recenze)

Dobra cast, sice nie najlepsia tuto sezonu ale dobra. Najlepsi boli Troy a Annie. A aj Dean bol zas ako volakedy, starajuci sa o image skoly, bez blbeho kostimu.

El-Barto (hodnocení, recenze)

Kotuc

Myslim to tak, že to ponaučení vždycky vyplynulo z něčeho tak jednoduchýho a zdánlivě nepodstatnýho jako bylo třeba ztracený pero, nedostatek kuřecích křidýlek atd. To, že Jeff potkal tátu bylo podle mýho názoru super. Jeff se k tomu na konec postavil jako chlap a to se mi moc líbilo.

tom.cube

Pravda pravdúca.

Inak ešte k tomu Harmonovi. Aj keď to bol on, kto to dotiahol do extrémov, nezabúdajme, že to bol on, kto vytvoril mnohé legendárne diely Community. Keď tam už nie je, neverím, že by sme sa v tejto sérii dočkali dielu, ktorý by sa mohol rovnať niektorým z minulých sérií. Ak bude 5. séria, chcem Harmona späť (takisto aj Duncana a Hvezdičáka), inak radšej nech skončia 4. Skôr ako sa to stane nepozerateľné.

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Já bych to ukončil, dokud to má jakous takous úroveň. Bojím se, že to může jít velmi snadno do sraček...

na příspěvěk reagoval johny95

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

Mě už je jedno, jestli to bude mít 4 serie nebo 5, ráda se koukám na 4., ale ty první tři řady, to byla dokonalost. Ani ty šílenosti mi nevadily.  jsem ráda že konec třetí řady to tak hezky uzavřel. Mě už prostě ten zážitek z toho nikdo nevezme :D

El-Barto

Co myslis? Vsak vzdy tam mali nakonci nejake "ponaucenie". A to ze Jeff sa stretol s otcom, ktomu smerovali cely serial.

Céčko: Ja neviem, co si mam o Harmonovi myslet, tie serie boli tak rozdielne, ze az az. A on je ten, kto to dotialhol do extremov.

Ale 4. seria sa mi paci, okrem 401 nebola ziadna zla cast. A kludne by som si dal aj 5. seriu.

na příspěvěk reagoval El-Barto

Uživatel Kotuc smazal svůj příspěvek.

Frkyn

Frkyn (hodnocení, recenze)

Ale jo, poslední díly jdou, ale není to ono jako dřív. Nejspíš to bude poslední série, těžko říct jestli je to dobře, nebo špatně.

na příspěvěk reagoval sankacoffee

El-Barto (hodnocení, recenze)

Céčko

Máš recht. V prvních dvou a i v některých dílech třetí série balo Community neskutečná pohodovka, která zahřála u srdíčka a nesnažila se nic důležitýho vyřešit, prostě se to vyřešilo nějak samo. Ale teď mi přijde, že se tvůrci snaží v každým díle něco důležitýho nebo zásadního vyřešit, přitom bysme se (teda aspoň já) bez toho obešli.

na příspěvěk reagoval Kotuc

Céčko (hodnocení, recenze)

A mimochodem mně se Philova žena líbí taky víc, než Sofia Vergara a znám víc takových. Vlastně neznám nikoho, kdo by to měl tak, jak ti v seriálu.

na příspěvěk reagoval NightPorter

NightPorter

Jojo, ten herc asi zahraje nejlíp dlouho neznaného otce tvrďáka.

Jinak 4. díl se mi zdál snad nejhorší celkově ze všech sérií, 5. už chvilkama připomínal Community s Harmonem (např scéna Britta + kazeťák), jinak mi to ale přijde, že si to na staré Community spíš hraje a nechápe ho to.

na příspěvěk reagoval El-Barto

NightPorter (hodnocení, recenze)

Coze, takze Castluv tata je i Jeffuv tata? Akorat v tomhle serialu stoji dost za hovno, v Castlovi je to frajer. Jinak me teda tendle dil vubec nebral, mozna proto, ze nesnasim tu prvoplanovou sracku Shawshenk, tak sem se zasmal jen, kdyz si Abed namaloval na bricho planek domu. Doufejme, ze pocta Die Hard bude lepsi.

na příspěvěk reagoval Céčko

NightPorter (hodnocení, recenze)

johny95

tak to je prece uplne jasny, ze je to o odkazech a o tom, kolik jich lidi poznaj, kdo nema nakoukanou smrtonosnou past a lepsi zitrky, tezko moh bejt u paintballovyho dilu tak vysmatej jako nekdo, kdo ty filmy miluje. ja myslim, ze je to z casti i duvod toho, ze je ten serial z casti nepochopenej, protoze kdo treba z mlady generace, rekneme cca 15-20, tyhle filmy zna... docela by me zejmaly grafy sledovanosti zamereny na vek divaku.

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)