Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Diskuze

DramaQueen

DramaQueen (hodnocení, recenze)

Tak nějak jsem během toho velkýho hádání čekala, že Jeff vystoupí s tím, že jejich studentský spolek překoná všechno, s narážkou na to, že se rozpadl glee club. I přestože jsem velká fanynka Glee, tak mě ta seriálová rivalita, kterou v Community dávali opakovaně silně najevo, mě hrozně bavila...:D Třeba se dočkám....

Yoda sama

Yoda sama (hodnocení, recenze)

Chce to šialenú epizódu ako Paintaball, Zombies, Lava World alebo Forts war.

erased

erased (hodnocení, recenze)

Ten závěrečnej True Detective skeč se povedl, ale nemůžu si pomoct - pořád na mě nedoléhá to nadšení z nové série...

DacMonald

DacMonald (hodnocení, recenze)

iPod epka je u mě hned s paintballem, polštářovou bitvou, právem a pořádkem to nejlepší za celej seriál :)

6.série zatím na 5 hvězd.

Zbyisek

Zbyisek (hodnocení, recenze)

pd26

Tím dostává tento díl ještě vtipnější rozměr :D
Ale i bez reálných stojanů to byl pro mě nejvtipnější díl této série :-)

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

5. díl perfektní, pokus o vraždu Wingera byl nejlepší :D Oficiálně prohlašuju, že 6. řada je skvělá.

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Můžete mi někdo připomenout, co se stalo s Mikem z Breaking Bad, že už v šesté sérii není?

na příspěvěk reagoval Drh.Kulich

DramaQueen

DramaQueen (hodnocení, recenze)

Stále platí, že je mi tahle komedie humorem snad úplně nejblíž. (v závěru s Modern family, Parks and Recs, New girl...) I přes slabší momenty ta láska pořád trvá... postavy jsou výborné (Chase a Glover moc chybí) Moc se mi líbí se mi, že obecně milovaná dvojice Jeff x Annie není zneužitá ani po letech, kdy je fanoušci tak silně shippují a vše v jejich vztahu se odehrává jen v náznacích (Milady), což celé atmosféře seriálu prospívá.... Snad se Oliver zas na nějaký díl vrátí, i když toho má dost (a odvádí božkou práci jako moderátor).
Po posledním díle: skvělý, správná atmoška, nejlepší ze série, Jim Rash je skvělej... :) díky yahoo za pokračování!
Dean Pelton is coming out as approximately two-sevenths of what he is.

NightPorter (hodnocení, recenze)

zezacatku sem byl malinko na rozpacich, ale pak se z toho vyklubal fakt vybornej dil. fakt se to zacina blizit prvnim dvoum radam!!! ac bych tomu sam uz neveril. ten reziser byl vybornej, chang taky a vyrazy ostatnich, kdyz na to jeho predstaveni koukali :-D

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

4. epizoda byla úžasná, úvodní scénu jsem si pouštěla třikrát. "Tera. They did it, those bastards. They finally did it." :D

Kristik

Kristik (hodnocení, recenze)

Mám otázočku- bol dekanov fetiš pre dalmatínov niekedy hlbšie rozvinutý/vysvetlený?

Kucndo

Kucndo (hodnocení, recenze)

Třetí díl byl skvělý! Upřímně, takhle moc jsem se u Community už dloouho nezasmál. Je pěkný, že se zrovna stá epizoda takhle podařila. :) (snad v tom nejsem sám)

na příspěvěk reagoval NightPorter

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Tak první dva díly celkem generické a účelové. Ale bavil jsem se. Čisté a okaté představování nových postav a rychlá a úsporná přeměna.

erased

erased (hodnocení, recenze)

NightPorter

Chevyho je škoda, no, ale nešpokulovalo se o nějakém jeho cameu? Pořád věřím, že z toho nakonec bude aspoň celá epizoda o něm.

A mohl by mi někdo připomenout, kam se poděli "Mike" (Jonathan Banks) a Troy?

na příspěvěk reagoval Kristik

NightPorter (hodnocení, recenze)

Mire

asi uz ne no :-/ skoda ze tam neni ten chevy, ten by urco mel svetly momenty, ale asi by to uz nezachranila ani jeho postava, asi uz se harmon vycerpal... otazkou zustavam, kdo teda sakra pise Ricka a Mortyho, asi ten druhej chlap, s kerym to dela, protoze rick a morty je neskutecne vtipnej a pata rada community byla cokoli, jen ne vtipna :-/

na příspěvěk reagoval erased

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)