Reklama

Reklama

Sestřička Jackie

(seriál)
  • USA Nurse Jackie (více)
Trailer 9
USA, (2009–2015), 36 h 50 min (Minutáž: 24–30 min)

Hrají:

Edie Falco, Merritt Wever, Paul Schulze, Stephen Wallem, Dominic Fumusa, Ruby Jerins, Anna Deavere Smith, Peter Facinelli, Mackenzie Aladjem, Eve Best (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(80)

Jackie Paytonová pracuje jako sestřička na pohotovosti. Denně se potýká s problémy pacientů. Není to vůbec jednoduché v tom věčném zmatku, mezi bolestí a strachem, netrpělivostí, okamžiky zoufalství i bezohledností nemocných, aby zůstala vždy tolerantní, přívětivá, profesionálně na úrovni. A doma na Jackie čekají dvě malé dcerky a manžel Kevin. V práci vedle ní stojí kolegové jako doktor Coop s Tourettovým syndromem, lékárník Eddie či kamarádka dr. Eleanor O'Harová. Tomu všemu v nemocnici šéfuje poněkud protivná a přísná primářka Gloria Akalitusová. Vítejte v světě Jackie. (Česká televize)

(více)

Videa (99)

Trailer 9

Recenze (29)

Dale 

všechny recenze uživatele

Po Houseovi tu máme ďalšieho narkomana z lekárskeho prostredia. Rovnako ako on, ani Jackie na vás svojou povahou nespraví pozitívny dojem, no narozdiel od Housea, ona je úplne obyčajná a taký je aj celý seriál. Malé osadenstvo pohotovosti, kde nenájdete žiadnu sympatickú postavu, ktorá by vás zaujala, pomedzi to Jackiein dvojitý osobný život. Z lekárskeho prostredia som rozhodne videl viacero podarenejších seriálov. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: DOMA = 4.1.2011 - Vonku je pre - air epizóda novej komediálno - dramatickej série. Mapuje osudy titulnej sestričky Jackie (manželka Tonyho Soprana), ktorá svoj hektický život delí medzi prácu, rodinu, milenca a "fet". Myslím, že námet a spracovanie vyzerajú sľubne, preto tomu dám šancu. (1.6.2009) ()

Reklama

martins 

všechny recenze uživatele

Po dlouhé době opravdu skvělý seriál, moc jsem se bavil. Ikdyž jsem k němu přišel relativně nedávno, od dob Deníku Doktorky jsem lepší seriál z nemocničního prostředí opravdu neviděl. Reprezentativní vzorek sester, kterému vévodí Jackie feťačka a nevěrná manželka, která vystupuje jako v práci jako svobodná, přestože má milujícího manžela a dvě rozkošné dcery, Grace totálně mimo a Fionu, vymýšlející si nemoci. K tomu šílená doktorka O ´Harová, léčící pacienty v lodičkách, gay bratr Thor, cvalda Zoye, playboy doktor Finch a ředitelka Gloria, která si může hodit mašli... ()

Ant 

všechny recenze uživatele

Tak v téhle nemocnici bych rozhodně nechtěla být pacientkou, nicméně jako diváka mě to dokonale baví. Jediná postava tady není úplně normální a to je dobře. První řada byla jen takový rozjezd, teprve v druhé řadě začne všechno katalyzovat. Třetí řada poněkud zpomalila tempo a něco významného se stalo až v posledním díle. Na Nurse Jackie se ale dívam především kvůli výborným postavám a ty zůstavají pořád stejně praštěné. ()

S3MIR 

všechny recenze uživatele

Nie, nie, nie, takto nie. V pilotnom diely je cela Jackie vykreslena celkom zaujimavo a aj ked tam nebolo nic co by vyrazne vycnievalo -ziadne navaly hlasok,superdramaticke sceny...- tak som si nejakym sposobom tento serial vlastne celkom oblubil. Po dalsich par castiach sa ale toto zahadne kuzlo nahle rozplynulo. Zostala z neho jedna hlaska za epizodu a nejaka ta vtipna situacia. Skratka nic,co by ma dokazalo pri tejto serii dalej udrzat. Prepadak to rozhodne nie je a som presvedceny, ze vela ludi tento serial miluje, ale minimalne nasledujuce casti v prvej serii si atmosferu pilotu nedokazali udrzat a na tie dalsie som uz nemal sily... ()

Galerie (983)

Zajímavosti (2)

  • Newyorské združenie zdravotných sestier odsúdilo správanie hlavnej postavy - odvolávalo sa na etický kódex ošetrovateľstva. Na túto pripomienku sa takmer ihneď zabudlo, zatienili ju nadšené recenzie od uznávaných televíznych kritikov. (krasomama)

Reklama

Reklama