Tell It to the Fishes

všechny plakáty
Krátkometrážní
Irsko / Velká Británie, 2006, 10 min

Pomalu se blíží příliv a Finn (Dylan Moran), což je bezcenný maník, je vhozen na opuštěnou pláž s nohama zalitýma v betonu. Snaží se z této situace nějak dostat, ale štěstěna se k němu nejspíše otočila zády. (c.tucker)

TerezaVanCZ

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Silou vůle jsem těch deset minut vydržela. Prostě bych od chlápku s nohama zalitýma v betonu čekala něco víc, než jen volání pomoc. Teda v reálu asi ne, ale ve filmu???? Promiň, ale líto mi tě vůbec nebylo. ()

Milky.

Asi nejsem správná krevní skupina pro tohle. Pár úsměvných situací, Moran v rámci možností i trochu bavil, ale jinak takové jakési suché, nevýrazné a nudné. Zlatý Monster nebo Black Books. ()

Vakomlok

Asi by to chtělo malinko výraznější děj, ale je to správně ulítlé a zábavné a scéna, kdy Moran cholericky odpálkuje běžkyni - to jest prakticky jedinou šanci na vlastní záchranu - je prostě boží. ()

bangee

Nelogická absurdní šílenost. Výborná kamera, nápad, něco ale tomu chybí, nebo přebývá, možná to bude ten McSorley. ()

S.Dedalus

i desetiminutový snímek potřebuje scénář, jakýkoli scénář, klidně i špatný, tady na něj bohužel zapomněli, asi ho nechali někde v hospodě ()

Lady_Tei

Nijak zvlášť nápadité, ale Dylan Moran je tak charismatický, že bych byla klidně schopná sledovat hodinový film o tom, jak si zavazuje tkaničku u boty, a ani jednou bych si nepostěžovala. ()