Dan Saxon (Charlie Sheen) je horlivým a výbušným arizonským policajtom, ktorý vypisuje pokutové bločky a dohliada na miestnych indiánov. Jeho výbušnosť ho dovedie do situácie, v ktorej má na výber buď odchod do dôchodku, alebo úlohu v tajnej operácii. Jeho úlohou má byť nepozorovane preniknúť do motocyklového gangu, ktorého členovia obchodujú s drogami a zbraňami. Saxon úspešne zvládne svoju úlohu a zapadne do motorkárskeho prostredia. Postupne sa vytvára jeho vzťah k fotografke Renee (Linda Fiorentino), ktorá pozoruje život gangu, ale zároveň tiež odhaľuje Danovu totožnosť. A ten, akoby posadlý týmto novým spôsobom života, začne pochybovať o tom, na ktorej strane vlastne stojí. Naviac ho neustále prenasleduje tieň vlastnej minulosti. Zdá sa, že mu nezostáva nič iné než podľahnúť. (sliver)

cheyene

Poctivá akčně dramatická podívaná, která zaujme především díky Charliemu Sheenovi a Michaelu Madsenovi, avšak děj je také zajímavý a rozhodně nenudí. Snímek je točen v klasickém zpracování typickém pro 80. léta a počátek 90. let, včetně hudebního podkladu, což mi ale nevadilo. Pro mě docela milé překvapení a díky epilogu dávám 4*. ()

movie

Jedna z podivnejsich veci ve filmografii Charlieho Sheena. Tripmetalova homoeroticka jizda, ktera kombinuje Stone, Stone Cold a Electra Glide in Blue v jeden podivuhodny celek, ktery trpi nevyvazenou debutantskou rezii jinak zavedeneho scenaristy Larryho Fergusona (Alien 3). I presto snimek dokaze udivovat temer v kazde scene, nad vodou ho drzi i vyrazna kreace Michaela Madsena. Caste montaze s hudebnim podkresem Chrise Reie a fakt, ze Sheen ma prvni pulku filmu pocit, ze je jeste porad na place Hot Shots, tlaci snimek misty nechtene do parodicke 420 zony. Nakonec nam ale Charlie ukaze zac je toho promastenej plnovous a pochcana motorkarka vesta. Pokud chcete cistou akcni motorkarkou nakladacku sahnete po Stone Cold (Studeny jako kamen) s dabingem Marka Vasuta. Pokud se chcete zdunit a podivat se na film s motorkarkou tematikou, ktery na hollywoodske pomery prekypuje bizarem v kazdem zaberu, puste si tohle. ()

vitekpe

Naivni filmek, ktery byl na pocatku devedesatek docela oblibeny. Sheen se infiltruje do jadra nejdrsnejsich motorkaru, po "priprave" od sveho kamose s nimz se seznamil v baru (protoze "o motorkach vi hov...o", jak sam podotyka. Tato superodborna priprava trva asi tak 2 mesice??? :-) )...no jak rikam, naivita nekonecna. Ale motorky pekny, a natoceny je to taky docela slusne, takze nakonec objektivne, s odstupem casu, slabsi prumer. 2+ ()

dopitak

Perfektní Pomeje, kterej přidrsnil Sheena! Fakt že jo, jeho chraplák na zarostlýho Charlieho, to je něco, a když k tomu ještě vojíždí Ljubu Krbovou s vizáží Lindy Fiorentino, nepotřebujete ani garáž s motorkou, abyste se cítili členy gangy. Film docela vodsejpá, zbytečně se tady moc nežvaní a akce je taky dost. Ranná devadesátka z prostředí, které se mi moc líbí (americký středozápad). ()

anderson

Tak málo komentov pri takejto pecke ? Buď pochválen INTERSONIC, ktorý toto nadpriemerné béčko začiatkom 90 - tych rokov uviedol do kín aj so špičkovým dabingom. Prvá MADSENOVA úloha v ktorej na mňa urobil nezmazateľný dojem. Len škoda, že CHARLIE po tomto filme zahodil svoju kariéru do žumpy. A nezabudnuteľná scéna ? Asi "pochcanie" koženej bundy. Pretože to je znak skutočne drsného motorkára. :-))) (19.7.2007) ()

• Dan Saxon aj jeho partner Virgil (Leon Rippy) oficiálne skončili s prácou u polície. (Smok)
  • Skutočný Dan Saxon sa vo filme objavil ako komparzista, momentálne žije so svojou rodinou v Severnej Kalifornii. (Smok)
  • "Krvák", stelesnený hercom Michaelom Madsenom, si momentálne odpykáva prvý z troch po sebe idúcich doživotných trestov za vraždu a obchodovanie s drogami. (Smok)