Námořní vyšetřovací služba L. A.

• Česko Námořní vyšetřovací služba Los Angeles (více)
Ukázka z filmu 80
Krimi / Mysteriózní / Thriller / Drama
USA, (2009–2023), 227 h 15 min (Minutáž: 40–84 min)

Tvůrci:

Shane Brennan

Kamera:

Victor Hammer

Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Eric Christian Olsen, Barrett Foa, Linda Hunt, Renée Felice Smith, Miguel Ferrer, Medalion Rahimi, Caleb Castille (více)

Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku. (AXN)

Ukázka z filmu 80

jasiska

Veľmi mám rada NCIS a tak, napriek tomu, že po piatom dieli som na tomto spin-offe nič zaujímavé neobjavila, ešte chvíľu zotrvám a pozriem si aj ďalšie diely. Ak však seriál nezíska trochu šťavy, viac ako tri diely to asi nebudú.__Po celej prvej sérii: stále je LA slabšie ako pôvodné NCIS, ale dá sa celkom fajn pozerať.__2. séria: buď sa neuveriteľne zlepšili, alebo som si zvykla, lebo už sa mi NCIS:LA dosť páči. Obzvlášť detektív Deeks je awesome :-) ___ 168. séria (či koľká): vždy som vedela, že je to povrchný seriál, ale čím viac, tým je to do očíbijúcejšie. Obzvlášť mi lezie na nervy, ako strašne vážne sa berú Sam a Cullen - áno, všetkým je nám jasné, akí ste úplne mega super cool, ale možno by aj niečo nemusel byť terorisický útok/koniec sveta. ()

pekas

Původní Námořní vyšetřovací služba mě celkem bavila. Tento seriál mě zklamal. Mám z něho takový pocit prázdnoty. Hodně krásných lidí, rádoby akce ale celé to na mě působí jako nafouklá bublina plná vzduchu a ničeho víc. Je to pro mě průměr, nic víc. 50% Po letech měním hodnocení, momentálně jsem načal sedmou sérii a stále mě to baví. Takže zase tak špatné to jako oddechovka není. 85% ()

mAt3s1302

Tenhle seriál je moje srdcovka,super děj postavy, které mají dobře se rozvíjející vztahy,šéf Hetty, spojení Hany a Callena, a rozvíjející láska mezi Marty Deeksem s Kensi a Erikem s Nell jsou super bonus. Ale jak jsem psal kdyby skončil po šesté nebo sedmé sérii byl bych spokojený ale bohužel neskončil. Přišli nové postavy a děj se totálně zamotal. Alespoň ale ne tolik jako u klasický NCIS kde je snad 20 sérii a sestava z prvních sérii už tam samozřejmě není a stojí to za hovno. 60% ()

Gogo333

Spin-off, který vychází z jiného spin-offu. O proti původnímu NCIS tady máme pěkné slunečné prostředí a holky v bikinách. Hlavní postavy mi moc nesedí, ale škádlení mezi Deeksem a Kensi pobaví a Hetty je taky zajímavá postava. Případy jsou podobné jako v původním NCIS, akorát tady je i línie s Callenovou minulostí. Občas se podívám, ale že bych musel sledovat všechny epizody. Jinak k seriálu jsem se dostal přes společné epizody s Hawaii Five-0. 55% A zajímavost na závěr i tento seriál měl mít spin-off a to NCIS: RED, ale nedostal zelenou na celou sérii, což podle mě ani není žádná škoda, protože ten dvojdíl mě vůbec nezaujal. ()

kenkaku

Oproti NCIS působí akčněji a postavy mám také nějak raději. Původně jsem seriálu dával 4 hvězdičky, ale časem už se začínají "okoukávat" a se čtvrtou řadou je to už tak nějak spíš nuda a průměr. Působí to nevyváženě. No a protože je ohlášena další řada a dokonce se drze scénaristé pokusili o dalčí odnož (odnož z odnože???) formou NCIS:RED, neočekávám obrat k lepším a stahuji hodnocení na 3. ()

Galerie (3 112)