Smějte se s námi! Eduard Hrubeš nabízejí ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry natočené amatérskými kameramany. (oficiální text distributora)

IvonaK

Pletu si pořady tak neváhej a toč a natoč to. Tři hvězdičky teda dávám protože jsem se tenkrát jako dítě na to těšila a líbilo se mi to. Dneska už jsou divácké zprávy, youtube záběry a další cipoviny. A jelikož tenkrát nebyl internet a nemohli jsme si vybírat a co nám televize naservírovala s tím jsme se museli spokojit, takže jsem se smála jako správné dítě a velice si tohoto pořadu vážila. ()

Elkesar

Jedna hvězdička za to, že tam občas byly i vtipné videa. Druhá hvězdička za to, že uvádí brácha mého bývalého učitele.:) ()

Arccos

Některé z domácích videoscének skutečně můžou být vtipné. Naopak katastrofální je celé zpracování tohoto pořadu, Hrubešem počínaje a hraným smíchem publika konče. V nové (2010) sérii se ke Hrubešovi přidala ještě Žilková a oba společně posunuli laťku nevtipnosti a topornosti ještě výš. I ty nejzábavnější scénky (tedy tak 5% ze všech) oželím, než bych měl sledovat tu moderátorskou trapnost mezi nimi. ()

brzozin

Hrubeš není bavič a toto nebyl moc zábavný pořad. bylo vidět, jak se zoufale snaží nějak glosovat ta vtipná i rádobyvtipná videa, ale nešlo mu to. Bylo to hrozně těžkopádné a nakonec jsem se na to raději nekoukal. ()

eFOXsize

Jako děcko jsem to měla ráda. Prostě pořad, kde pouštěli vtipná videa. Hrubeš mi nevadil. Podle mě v pohodě. Často jsem se zasmála. ()

borohub

Já nevím čumět na to jak se lidi mrzačej a ještě se tomu smějou? Dřív jsem to ale docela žral tak proto za 3 ()

Neklan006 odpad!

"legendární" Eda Hrubeš, nevtipná - většinou naaranžovaná - videa a dlouhé záběry na tlemící se diváky ve studiu. Brrrrr ()

Rayen1 odpad!

Naprostá debilita. Hrubeš vtipnej asi jako hemeroidy na koktejlovy party. A sledovat pablby, jak padaj na zadek za doprovodu nesnesitelnejch pazvuku, to nás mohlo bavit v devadesatkach, když nebylo YT a net. ()

Mitch196156 odpad!

Pokaždé, když vidím kousek tohoto pořadu si vzpomenu na Cizince v cizí zemi od R.A.Heinleina, kde hlavní hrdina nechápe lidský humor. Nakonec pochopí, že se lidé smějou téměř jen a pouze pokud se něco nemilého stane druhé osobě- upadne, zakopne, někdo ho kopne, spadne na něho dort, téměř se utopí, dítě spadne na zem a řve... Pokaždé si říkám, jestli je lidstvo tak hloupé, ubohé nebo obojí. Prostě mi to přijde jako trapná "zábava" pro hloupé. ()

Reiner

Ve své době prostě dobré.  Z dnešního pohledu samozřejmě katastrofa ;) Hodnotit se musí "ve své době" ;) ()