Touha po moci i pomstě žene Daenerys proti těm, kteří neuznávají její nárok na Železný trůn. Arya se ocitá v ohni nemilosrdné válečné vřavy v ulicích King´s Landing. Sandor Clegane jde vstříc bratrovražednému souboji. Rodinná pouta Lannisterů pečetí jejich osudy. (DavidWark)

cxxj

Seriál se blíží k závěru, a já jsem zvědavý, jak chtějí tvůrci urovnat zmatek po této epizodě během posledního dílu. Poslední sérii hodnotím jako celek dobře, nicméně tento díl... Ano, byl naprosto nepředvídatelný a událo se tam snad všechno, co bychom nečekali. Nicméně ne vždycky je zvrat to, co je dobře. Nejsem si jistý, nakolik sedí naprostá a především skoková změna charakterů některých postav. Nemluvě o tom, že Jon Snow za poslední dva díly vlastně vůbec nic neudělal a jen chodí po plátně. Abych jen nekritizoval, tak se mi líbí bravůrní hudební podklad od R.Djawandiho. Co se týče vizuální stránky, tak se také tým posunul (bohužel ne u všech záběrů) o kus dál od prvního dílu série, kde bylo CGI tragické. ()

terez.coufal

Jednoznačně nejlepší díl série. Minimálně druhá polovina. Narozdíl od bitvy s mrtvými, bylo všechno krásně vidět a člověk si tak mohl to epické dobývání Kings Landing pořádně užít. ()

JarinDL7 odpad!

Dany se celý seriál stará o nevinné. Proč ve svém vzteku nezaútočí rovnou na Cersei? Nedává to absolutně žádný smysl. Pokud se chtěli držet neexistující předlohy, proč k tomu momentu nedošli lépe? Proč Drogona nejde trefit, když těch ballist mají stovky? Rhaegal dostal 3 rány instantně, protože: "Dany kinda forgot." ()