VOD (1)
Epizody(37)
-
Der große Schmerz (S47E01)
-
Fegefeuer (S47E02)
-
Rebecca (S47E03)
-
Totenstille (S47E04)
-
Hundstage (S47E05)
-
Sternschnuppe (S47E06)
-
Du gehörst mir (S47E07)
-
Im gelobten Land (S47E08)
-
Kartenhaus (S47E09)
-
Drážďany: Hit song (S47E10)
-
Kleine Prinzen (S47E11)
-
Zorn Gottes (S47E12)
-
Fünf Minuten Himmel (S47E13)
-
Mia san jetz da wo's weh tut (S47E14)
-
Die Geschichte vom bösen Friederich (S47E15)
-
Der treue Roy (S47E16)
-
Narben (S47E17)
-
Ein Fuß kommt selten allein (S47E18)
-
Der hundertste Affe (S47E19)
-
Das Recht, sich zu sorgen (S47E20)
-
Berlín: My-vy-oni (S47E21)
-
Durchgedreht (S47E22)
-
HAL (S47E23)
-
Umění války (S47E24)
-
Freitod (S47E25)
-
Feierstunde (S47E26)
-
Drážďany: Král stoky (S47E27)
-
Zahltag (S47E28)
-
Die Wahrheit (S47E29)
-
Echolot (S47E30)
Hrají
Meret Becker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Franziska Ritter
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Carolyn Genzkow
Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Louie Betton
Německo
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Valeria Eisenbart
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Aleksandar Tesla
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Steffen Münster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Cosima Henman
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Tim Kalkhof
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Valerie Koch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Stephanie Schönfeld
Nejlepší seriály:
Spy/Master (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Emma Drogunova
Rusko
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Béla Gabor Lenz
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Hanna (2019) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Julie-Helena Sapina
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Alexander Beyer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Heike Thiem-Schneider
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Stephan Szász
Západní Německo
Nejlepší seriály:
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christian Erdmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Jesse Albert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Nicola Schössler
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)