VOD (1)
Epizody(37)
-
Der große Schmerz (S47E01)
-
Fegefeuer (S47E02)
-
Rebecca (S47E03)
-
Totenstille (S47E04)
-
Hundstage (S47E05)
-
Sternschnuppe (S47E06)
-
Du gehörst mir (S47E07)
-
Im gelobten Land (S47E08)
-
Kartenhaus (S47E09)
-
Drážďany: Hit song (S47E10)
-
Kleine Prinzen (S47E11)
-
Zorn Gottes (S47E12)
-
Fünf Minuten Himmel (S47E13)
-
Mia san jetz da wo's weh tut (S47E14)
-
Die Geschichte vom bösen Friederich (S47E15)
-
Der treue Roy (S47E16)
-
Narben (S47E17)
-
Ein Fuß kommt selten allein (S47E18)
-
Der hundertste Affe (S47E19)
-
Das Recht, sich zu sorgen (S47E20)
-
Berlín: My-vy-oni (S47E21)
-
Durchgedreht (S47E22)
-
HAL (S47E23)
-
Umění války (S47E24)
-
Freitod (S47E25)
-
Feierstunde (S47E26)
-
Drážďany: Král stoky (S47E27)
-
Zahltag (S47E28)
-
Die Wahrheit (S47E29)
-
Echolot (S47E30)
Hrají
Robert Gallinowski
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Nora Huetz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marc Bischoff
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Roberto Thoenelt
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Holger Handtke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Gerdy Zint
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Tim Seyfi
Turecko
Nejlepší seriály:
Agent (2019) (seriál)
Dar (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kida Khodr Ramadan
Libanon
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Greyzone (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Susanne Schäfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Stíny včerejška (1991) (seriál)
Paul Lennard Sundheim
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Constantin von Jascheroff
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Joachim Bißmeier
Německá říše
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lisa Hagmeister
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Michael Stange
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Christoph Luser
Rakousko
Nejlepší seriály:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Nurit Hirschfeld
Nejlepší seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Cornelia Froboess
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Ferdinand Dörfler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Peter Bosch
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
André Szymanski
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)