VOD (1)
Epizody(37)
-
Der große Schmerz (S47E01)
-
Fegefeuer (S47E02)
-
Rebecca (S47E03)
-
Totenstille (S47E04)
-
Hundstage (S47E05)
-
Sternschnuppe (S47E06)
-
Du gehörst mir (S47E07)
-
Im gelobten Land (S47E08)
-
Kartenhaus (S47E09)
-
Drážďany: Hit song (S47E10)
-
Kleine Prinzen (S47E11)
-
Zorn Gottes (S47E12)
-
Fünf Minuten Himmel (S47E13)
-
Mia san jetz da wo's weh tut (S47E14)
-
Die Geschichte vom bösen Friederich (S47E15)
-
Der treue Roy (S47E16)
-
Narben (S47E17)
-
Ein Fuß kommt selten allein (S47E18)
-
Der hundertste Affe (S47E19)
-
Das Recht, sich zu sorgen (S47E20)
-
Berlín: My-vy-oni (S47E21)
-
Durchgedreht (S47E22)
-
HAL (S47E23)
-
Umění války (S47E24)
-
Freitod (S47E25)
-
Feierstunde (S47E26)
-
Drážďany: Král stoky (S47E27)
-
Zahltag (S47E28)
-
Die Wahrheit (S47E29)
-
Echolot (S47E30)
Hrají
Edita Malovčić
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Erdal Yildiz
Turecko
Janos Tiborcz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ileana Florentina Tautu
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Helene Fischer
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Burak Yigit
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Hannes Hellmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Til Schweiger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Thomas Fehlen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Luna Schweiger
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Branko Tomović
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Stefanie Stappenbeck
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Fahri Yardim
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
David Schütter
Německo
Alexander Bommes
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Sascha Reimann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sahin Eryilmaz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Arnd Klawitter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)